HABER AKIŞI

Aşık Olmanız Bazı Gerçekleri Değiştirmez!

 Tarih: 14-03-2018 12:41:04
Çoğu kadın aşık olduklarında bazı unsurların değişeceğini düşünür ki bu çok yanlıştır. Zira bazı duygular ve istekler her zaman için sabit kalır. Bu nedenle aşıkta olsanız, evlenseniz de hayatınız boyunca bazı önemli gerçekler ile her zaman karşılaşacak, yapmam deseniz de bazı ufak hatalar yapacaksınız. Peki, nedir bu gerçekler? İşte, sizler için ilişkiniz süresince karşılaşabileceğiniz önemli ve zorlu gerçekleri bir araya getirdik.

Çoğu kadın aşık olduklarında bazı unsurların değişeceğini düşünür ki bu çok yanlıştır. Zira bazı duygular ve istekler her zaman için sabit kalır. Bu nedenle aşıkta olsanız, evlenseniz de hayatınız boyunca bazı önemli gerçekler ile her zaman karşılaşacak, yapmam deseniz de bazı ufak hatalar yapacaksınız. Peki, nedir bu gerçekler? İşte, sizler için ilişkiniz süresince karşılaşabileceğiniz önemli ve zorlu gerçekleri bir araya getirdik. Aşağıda yer alan temel 20 maddeyi dikkate alarak sizlerde ilişki konusunda daha net ve ciddi bir bilgi birikimine sahip olabilirsiniz. 


Bu Gerçekler Aşık Olsanız da Değişmiyor

1) Diğer yakışıklı erkekler her zaman size uygun gelmeyebilir. Ama bu sürekli tek bir erkeği yani sevdiğiniz kişiyi arzulayacağınız anlamına gelmez. Ne kadar aşık olursanız olun bazı anlar bazı erkekleri de arzulamanız kaçınılmaz olacaktır.

2) İlişkinizin uzun vadeli olması için cinsel açıdan uygun olmak yeterli değildir. Fiziksel ve biyolojik açıdan ne kadar yeterli, uygun olursanız olun; duygusal anlamda, anlayış anlamında uygun olmazsanız mutlaka sorunlar söz konusu olacaktır.

3) Özellikle ilk altı aylık süreç sizin için mükemmel geçecektir, her şeyin bu heyecan ve düzen içerisinde gideceğini düşünmeniz kaçınılmaz olacaktır. Fakat sonrasında sorunların ve hatta bazı durumlardan sıkılmanın dahi söz konusu olduğunu açıkça göreceksiniz.

4) Birlikteliğinizin öncesinde devam ettirdiğiniz hayatınızdan, çocukluğunuzdan bazı temel sorunlar hayatınızda yer etmiş olacak. Bu sorunları bir çoğu gibi yeni sorun gibi hissedecek, bunu karşınızda ki kişiye yani partnerinize suçlayarak çözmeye çalışacaksınız. Bunu asla yapmayın, zira erken boşanmaların en temel sebebidir.

5) İlişkiniz uzun süre devam ettikçe birbirinize daha rahat güven duyacaksınız. Fakat bu güveni devam ettirme noktasında her ay dahada zorluk çekeceksiniz. Zira mühim olan bir süre sonra güvenmek değil, güvendikten sonra bu güvenin kalıcı olmasını sağlamaktır.

6) Hiç bir ilişki sonsuza kadar devam edecek diye bir kaide yoktur. Bu nedenle ne kadar aşık olursanız olun, çocuk yaparken ve geleceğe yönelik plânlar içerisinde olurken mutlaka ayrılık durumunu da her halükarda bir B plânı olarak "ayrılırsak ne olabilir?" Sorusu ile hayatınızda tutun.

7) Çok aşıksınız ve partneriniz de sizi çok seviyor. Peki, bu durum eşinizin sizi hiç bir zaman aldatmayacağı konusunda bir garanti mi? Tabii ki hayır. Bir süre sonra yaşanılacak genel sorunlar, cinsel problemler ya da stres, maddiyat gibi bir çok sebep sizin aldatılmanız ile sonuçlanabilir. Bu tür konularda asla "aşk" kavramının arkasına saklanarak "asla olmaz" dememelisiniz.

8) Düğün bitecek, ilk 6 aylık süreç çok hoş ve anlayışlı geçecek. İşte, asıl evlilik bu süreçlerden sonra başlayacak. İki kişilik bir gelecek plânı ve hatta varsa çocukların dahil olduğu bir gelecek... Akabinde maddi sorunlar, iş hayatında ki uyuşmazlıklar gibi bir çok sorunla karşı karşıya kalacak, gerçek evlilik süresince nasıl bir çift olabileceğinizi daha net görme şansına sahip olacaksınız.

9) Çok aşık olsanız da hiç bir zaman "aşığız, gerisini beraber hallederiz" demeyin. Zira hayat uzun ve bu uzun süreçte bir çok maddi sorunda sizinle birlikte olacak. Aşkınızın yeteceği süre ise bir hayli kısıtlı olacak. Bu nedenle atacağınız adımlarda her ne kadar ikinci plânda yer almasını önersek de maddi durumları da mutlaka göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

10) Aşık olmanız, karşı tarafında sizi aşık olduğunu bilmeniz sonunda evlilik olacağı anlamına gelmez. Bu nedenle sadece aşık olduğunuz için kendi iç dünyanızda hemen evlilik plânları yapmayın. Aksi halde üzülen ve kırılan taraf siz olabilirsiniz.

11) Aşk, karşı tarafın size karşı değişim göstermesine yeterli değildir. Bu nedenle karşınızda ki kişiye yani eşinize karşı uyumlu olmanız ve sizinde ona göre hareket ederek kendinizi ona daha uyumlu bir hale getirmeniz gerekecek.

12) Cinselliği asla ikinci plâna atmayın. Zira aşk ve sevgi başlı başına insanı doyurmaz. Yeterli ve sağlıklı bir cinsel hayatınız mutlaka olmalıdır. Aksi halde uyumsuz, cinsel sorunları genele vuran ve haliyle genel problemler ile karşı karşıya kalan bir çift olmaktan öteye gidemezsiniz.

13) Çok aşık olmak, hatta evlenmek karşınızda ki kişiyi garanti olarak elde etmek anlamına gelmez. Hayat devam eder ve ilerleyen süreçte çok farklı bir son ile karşılaşmak söz konusu olabilir. Bu nedenle sorgusuz bir şekilde sadece aşk odaklı olarak karşınızda ki kişiye bağlanmayın.

14) Aile kavramını dilediğiniz kadar aşık olun asla hayatınızdan atamazsınız. Bu nedenle aşkı ayrı tutmanız ve aileleri farklı bir pencerede kontrol etmeniz gerekir. Zira bir çok evlilikte ailelerin uyumsuzluğu sebebi ile çok ciddi sorunlar söz konusu olmaktadır.

15) Eğer ilişki de sırlar varsa, ne kadar aşık olursanız olun bir noktadan sonra çeşitli sorunlar mutlaka söz konusu olacaktır. Bu nedenle aşık olmanın sır saklamak için yeterli bir sebep olduğunu asla düşünmeyin. "Biz çok aşığız, üstesinden geliriz" gibi yaklaşımlar sadece yanıltıcı olmaktadır.

16) Aşk, karşınızda ki kişiyi dilediğiniz gibi değiştirebileceğiniz ya da onun sizin için değişeceği anlamına gelmez. Zira değişim söz konusu olsa dahi devamlılık arz etmez. Bu nedenle aşkı kullanarak eşinizi değiştirmek yerine, onu olduğu gibi kabullenmeyi denemelisiniz.

17) Maddi konularda asla kendi içinizde hesaplar yapan biri olmayın. Çünkü karşınızda ki kişi yani eşiniz ne kadar sizi seviyor olursa olsun, aşk maddi konuların önüne geçmez ve tek taraflı hesaplar yapmayı doğru kılmaz. Bu nedenle maddi açıdan her zaman şeffaf olan ve bu doğrultuda hareket eden bir çift olmaya gayret gösterin.

18) Aşık olmak, sizi her türlü şekilde kabul edeceği anlamına gelmez eşinizin. Bu nedenle temizlik, hijyen gibi konularda asla taviz vermeyin. İlk sevgililik günlerinde nasılsanız, bundan sonra ki dönemde de aynı şekilde hareket edin ve bunu karşı taraftan da isteyin.

19) Herhangi bir istemediğiniz durum varsa eşinizde bunu açıkça dile getirin. Zira aşk uyumlu bir çift olmanız için yeterli değildir. En aşık çiftte olsanız, sorunları, istemediklerinizi net bir şekilde ifade etmez ve bu şekilde uyum sağlamaz iseniz ciddi sorunlar yaşarsınız. 

20) Aşık olmanız karşı tarafa baskı kuracağınız anlamına gelmez. Aksine baskı kurmanız bir çok yeni soruna neden olur ve bu sorunla bir noktadan sonra aşkın önüne geçer. Size düşen, aşkı bir noktada ayırmak ve baskı kurmak yerine daha uyumlu bir yapı içerisinde karşınızda ki kişiyi kabullenmek olmalıdır. 


Evlilik/İlişki Terapileri Hep Seçenekler Arasında Yer Alsın

Yukarıda ki temel maddeler ve bu maddelerin dışında daha onlarca farklı madde vardır ilişkiler de. Bu maddeleri göz önünde bulundurarak asla "aşk yeter" demenin mümkün olmadığını anlayın. Hayatınızın her aşamasında bir terapi seçeneği joker olarak yer alsın. Eğer yeteri kadar çözüm üretemeyen, sorunlar nedeni ile ilişkisi zarar gören bir konuma gelirseniz anında gerekli profesyonel desteği çift olarak almaya gayret gösterin. Bu sayede var olan sorunları aşk ile örtmek yerine kısa süre içerisinde çözme şansına sahip olursunuz. Buda ilişkide aşkın yerinin ayrı, sorunların yerinin ayrı olmasına yardımcı olur. Aksi halde sorunlar ile boğuşmak, sorunları aşk ile örtmek, bir noktadan sonra aranızda ki aşkın zarar görmesine neden olacaktır. 

  DİĞER Magazin HABERLERİ
  Güncel HABERLERİ
Oje Renginiz Sizi Ele Veriyor Oje Renginiz Sizi Ele Veriyor Hanımların belki de en çok sevdiği makyaj unsurlarından biri olan oje rengi seçi..
Farklı ve İddialı Aksesuarlar Farklı ve İddialı Aksesuarlar Kıyafetleri, saç ve makyajı tamamlayan aksesuarlar kadınların olmazsa olmazıdır...
Nereye Hangi Çanta Takılır? Nereye Hangi Çanta Takılır? Büyük boyutlardaki uzun saplı çapraz takılan postacı çantaları daha pratik insan..
Yılların Eskitemediği Giyim Tarzları Yılların Eskitemediği Giyim Tarzları Dünya evrimleşerek gelişiyor ama modada eski akımlar güncel olarak tekrar karşım..
  Kocaeli HABERLERİ
CENNETTEN BİR KÖŞE MAŞUKİYE - ( 3 ) CENNETTEN BİR KÖŞE MAŞUKİYE - ( 3 ) Ticaret, sanayi, kültür ve turizm şehri Kocaeli’nin ünlü kayak merkezine ev sahi..
KANDIRA ( 3 ) KANDIRA ( 3 ) Sanayi, bilim, kültür ve turizm kenti olan Kocaeli’nin bir ilçesi olan Kandıra t..
 NARKÖY EKOLOJİK YAŞAM ( 3 ) NARKÖY EKOLOJİK YAŞAM ( 3 ) Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal hayatlar, şehir insanlarını farklı arayışla..
 YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI! YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI! Günlük burç yorumları Şenay Yangel Rezzan Kiraz sizler için yorumladı. Burcunuz..
  Siyaset HABERLERİ
@fuatavni  Fuat avni kimdir ? fuat avni  yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) @fuatavni Fuat avni kimdir ? fuat avni yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) Kaynak Holding olayını duyuran Fuat Avni'nin kimliği ortaya çıktı mı? Fuat Avni ..
Aids Hakkında! Aids Hakkında! Kötü ününü oldukça hak eden henüz tedavisi bulunamamış ölümcül hastalıklardan bi..
Ruhani : Terör Virüs Gibi Yayılacak ! Ruhani : Terör Virüs Gibi Yayılacak ! Yılbaşı gecesinde Ortaköy’de ünlü gece kulübü Reina’da yaşanan terör saldırısı i..
Başkan Donald Trump Kürtlere Hayran ve Erdoğana Güveniyormuş ! Başkan Donald Trump Kürtlere Hayran ve Erdoğana Güveniyormuş ! Başkanlık yarışını göğüsleyen isim olan Donald Trump'ın Türkiye ile ikili ilişki..
  Spor HABERLERİ
Digitürk Play Promosyon Kodu kullanma ! Bedava digitürk play promosyon kodu ! - ( 7 ) Digitürk Play Promosyon Kodu kullanma ! Bedava digitürk play promosyon kodu ! - ( 7 ) Cep Şubesi’ne wap.garanti.com.tr, iPhone, Android telefon ve tablet, iPad, Black..
Maç sonuçları Canlı Maç Sonuçları Sahadan Maçkolik- Canlı Skorlar. Live Skor - ( 7 ) Maç sonuçları Canlı Maç Sonuçları Sahadan Maçkolik- Canlı Skorlar. Live Skor - ( 7 ) Canlı maç sonuçları. Canlı Skorlar. Hangi maç kaç kaç bitti. Sahadan ve Mackolik..
Sahadan Mobil giriş için Canlı Skor Programı! Maçkolik ve sahadan mobil canlı skor uygulaması indir - ( 7 ) Sahadan Mobil giriş için Canlı Skor Programı! Maçkolik ve sahadan mobil canlı skor uygulaması indir - ( 7 ) Liglere verilen aradan sonra futbol dolü günlere geri dönen sporseverler canlı s..
Büyük Derbi Kaç Kaç? Fenerbahçe Galatasaray Maçı Büyük Derbi Kaç Kaç? Fenerbahçe Galatasaray Maçı Fenerbahçe Galatasaray derbisine saatler kala linkler haberimizde. İddaa oranlar..
  Etkinlikler HABERLERİ
Belgrad Tanıtımı Belgrad Tanıtımı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vizesiz ziyaret edebildiği ülkelerden birisi..
Barselona Yılın Her Mevsimi Gidilebilen Bir Şehir Barselona Yılın Her Mevsimi Gidilebilen Bir Şehir Katalonya bölgesinin en büyük şehri olan Barselona ispanyanın ikinci büyük şehri..
KERPE - ( 3 ) KERPE - ( 3 ) Kocaeli Yaşam alanlarından en güzel yerlerinden biride , Kocaeli’nin Kandıra ilç..
  Sosyal HABERLERİ
O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor Gün geçmiyor ki sosyal hayatta insanlar birçok problemle karşılaşmasın. İşte böy..
BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal ortamlar, büyük şehirlerde yaşayan insanlar..
  Eğitim HABERLERİ
Çocukların Gelişiminde Oyuncağın Önemi Çocukların Gelişiminde Oyuncağın Önemi Çocuğun gelişim süreci içinde onun bedensel, zihinsel, psiko - sosyal gelişimle..
Çocuklara Tuvalet Eğitimini Vermeye Hazır Mısınız? Çocuklara Tuvalet Eğitimini Vermeye Hazır Mısınız? Yazın gelmesiyle birlikte, çocuklara tuvalet eğitimini vermenin zamanı da gelmiş..
Gelişim Nedir ? Gelişim Nedir ? Gelişim, bireyin duygusal, zihinsel, sosyal ve bedensel yönden değişimini sürdü..
KHK İle FETÖ Kapsamında Görevden İhraç ve Göreve İade Edilen Öğretmen Listesi ! - ( 8 ) KHK İle FETÖ Kapsamında Görevden İhraç ve Göreve İade Edilen Öğretmen Listesi ! - ( 8 ) 679 sayılı KHK ile iade edilen 277 kişi. Yeni bir KHK çıkar mı diye beklenirken ..
  Yemek Tarifleri HABERLERİ
Zebra kek tarifi Zebra kek tarifi Kek tarifleri içinde baş tacı bir tarif olan zebra kek tarifi ile karşınızdayız ..
Çikolatalı Sufle Tarifi Çikolatalı Sufle Tarifi Pastane ve cafelere taş çıkartan çikolatalı sufle tarifini mutlaka özel günlerin..
Akdeniz Mutfağından Sakız Reçeli Tarifi Akdeniz Mutfağından Sakız Reçeli Tarifi Ege ve Akdeniz’in özellikle tatlı tariflerinde bolca yer edinen sakızı siz de mu..
Akdeniz Mutfağından Dübari Çorbası Tarifi Akdeniz Mutfağından Dübari Çorbası Tarifi Fransız usulü muhteşem bir Akdeniz mutfağı tarifi her sofranın olmazsa olmazı aç..
NAMAZ VAKİTLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 26 17 6 3 61 28 54 +33
2 Medipol Başakşehir 26 16 5 5 46 26 53 +20
3 Beşiktaş 26 14 4 8 47 23 50 +24
4 Fenerbahçe 26 13 4 9 49 30 48 +19
5 Trabzonspor 26 11 6 9 45 37 42 +8
6 Kayserispor 26 11 7 8 36 32 41 +4
7 Göztepe 26 11 8 7 39 39 40 0
8 Sivasspor 26 11 10 5 36 38 38 -2
9 Akhisarspor 26 9 10 7 36 40 34 -4
10 Yeni Malatyaspor 26 9 10 7 29 35 34 -6
11 Bursaspor 26 9 11 6 34 35 33 -1
12 Kasımpaşa 26 8 11 7 41 46 31 -5
13 Aytemiz Alanyaspor 26 8 14 4 41 47 28 -6
14 Antalyaspor 26 7 12 7 31 47 28 -16
15 Osmanlıspor FK 26 7 13 6 38 45 27 -7
16 Gençlerbirliği 26 6 11 9 31 39 27 -8
17 Atiker Konyaspor 26 6 14 6 26 36 24 -10
18 Karabükspor 26 3 20 3 18 61 12 -43
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 28 15 5 8 55 33 53 +22
2 MKE Ankaragücü 28 15 6 7 42 27 52 +15
3 Ümraniyespor 28 15 8 5 40 27 50 +13
4 Altınordu 28 14 8 6 48 38 48 +10
5 Gazişehir Gaziantep FK 28 13 7 8 50 25 47 +25
6 Boluspor 28 13 10 5 40 25 44 +15
7 İstanbulspor 28 12 10 6 32 31 42 +1
8 Elazığspor 28 11 9 8 38 31 41 +7
9 BB Erzurumspor 28 10 8 10 39 36 40 +3
10 Balıkesirspor Baltok 28 12 10 6 45 41 39 +4
11 Giresunspor 28 10 11 7 40 35 37 +5
12 Adana Demirspor 28 9 12 7 37 39 34 -2
13 Adanaspor 28 9 12 7 31 43 34 -12
14 Samsunspor 28 7 9 12 25 32 33 -7
15 Eskişehirspor 28 9 12 7 47 46 31 +1
16 Denizlispor 28 8 14 6 32 41 30 -9
17 Manisaspor 28 7 18 3 27 54 15 -27
18 Gaziantepspor 28 2 22 4 13 77 7 -64
Takım O G M B A Y P AV
1 Menemen Belediyespor 27 19 4 4 55 18 61 +37
2 Hatayspor 27 18 4 5 47 11 59 +36
3 Afjet Afyonspor 27 17 3 7 52 25 58 +27
4 Sivas Belediyespor 27 16 4 7 44 22 55 +22
5 Sancaktepe Belediyespor 27 13 4 10 44 24 49 +20
6 İnegölspor 27 14 6 7 42 33 49 +9
7 Keçiörengücü 27 14 7 6 62 32 48 +30
8 Sarıyer 27 11 12 4 37 33 37 +4
9 Kastamonuspor 1966 27 11 13 3 38 35 36 +3
10 Tokatspor 27 9 10 8 29 37 35 -8
11 Etimesgut Belediyespor 27 9 12 6 28 35 33 -7
12 Eyüpspor 27 9 14 4 39 52 31 -13
13 Amed Sportif 27 9 12 6 34 35 30 -1
14 Bucaspor 27 8 13 6 40 47 27 -7
15 Tuzlaspor 27 7 15 5 33 45 26 -12
16 Bodrumspor 27 5 15 7 25 46 22 -21
17 Kocaeli Birlikspor 27 4 20 3 20 54 12 -34
18 Mersin İdmanyurdu 27 1 26 0 14 99 18 -85
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 27 19 3 5 49 16 62 +33
2 Bayburt Grup Özel İdare 27 13 5 9 39 26 48 +13
3 Bayrampaşa 27 13 5 9 35 24 48 +11
4 Kemerspor 2003 27 12 5 10 50 33 46 +17
5 Düzcespor 27 12 7 8 30 27 44 +3
6 Erbaaspor 27 11 7 9 38 29 42 +9
7 Halide Edip Adıvar SK 27 10 6 11 38 27 41 +11
8 Ofspor 27 11 10 6 29 23 39 +6
9 Batman Petrolspor 27 9 8 10 33 26 37 +7
10 Kozan Belediyespor 27 9 13 5 32 39 32 -7
11 Yomraspor 27 8 11 8 20 33 32 -13
12 Yeni Altındağ Bld. 27 8 12 7 30 37 31 -7
13 Çatalcaspor 27 8 12 7 22 29 31 -7
14 Erzin Belediyespor 27 8 15 4 28 43 28 -15
15 Bergama Belediyespor 27 7 14 6 27 44 27 -17
16 12 Bingölspor 27 5 12 10 22 36 25 -14
17 Çanakkale Dardanel SK 27 5 14 8 30 41 23 -11
18 Orhangazi Belediyespor 27 3 12 12 22 41 21 -19
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
01.04.2018 14:30 Osmanlispor FK - Atiker Konyaspor
01.04.2018 14:30 Göztepe - Kasımpaşa
01.04.2018 17:00 Teleset M. Akhisarspor - İstanbul Başakşehir
01.04.2018 20:00 Galatasaray - Trabzonspor
02.04.2018 21:00 Kayserispor - Fenerbahçe
30.03.2018 21:00 Demir Grup Sivasspor - Kardemir Karabükspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
01.04.2018 16:30 Adanaspor - Samsunspor
01.04.2018 19:00 Eskişehirspor - Balıkesirspor
01.04.2018 14:00 Elazığspor - Manisaspor
01.04.2018 16:30 İstanbulspor - Ç.Rizespor
01.04.2018 19:00 Denizlispor - Ankaragücü
02.04.2018 19:00 Gaziantep Bykşhr Bld. - Adana D.Spor
31.03.2018 14:00 Umraniyespor - Erzurum BB
31.03.2018 16:00 Giresunspor - Altınordu
31.03.2018 16:00 Boluspor - Gaziantepspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
24.03.2018 15:00 Tuzlaspor - Bucaspor
24.03.2018 15:00 Hatayspor - Eyüpspor
25.03.2018 16:00 Afjet Afyonspor - İnegölspor
25.03.2018 16:00 Kastamonuspor - Sarıyer
25.03.2018 16:00 Tokatspor - Etimesgut Belediyespor
25.03.2018 16:00 Mersin İ.Y. - Menemen Bld.
25.03.2018 16:00 4 Eylül Bld. - Bodrumspor
25.03.2018 16:00 Amed Sportif - Sancaktepespor
25.03.2018 16:00 Keçiörengücü - Kocaeli Birlik Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
17.03.2018 15:00 Yeni Altindag Belediyespor 0 - 0 Bayrampaşa
17.03.2018 15:00 Halide Edip Adivar Spor 1 - 2 Manisa Büyükşehir Belediyespor
17.03.2018 14:30 Ofspor 1 - 0 Catalcaspor
17.03.2018 15:00 Erzin Belediyespor 5 - 1 Orhangazispor
18.03.2018 15:00 Bayburt Genclikspor 3 - 2 Kozan Belediyespor
18.03.2018 15:00 12 Bingolspor 0 - 0 Bergama Belediyespor
18.03.2018 15:00 Erbaaspor 2 - 1 Batman Pet.
18.03.2018 15:00 Duzcespor 2 - 2 Tekirova Bld.
20.03.2018 15:00 Dardanelspor 0 - 1 Yomraspor
resmi ilanlar
Yukarı