HABER AKIŞI

Google firma rehberi olarak en cok talep gören Rent A car da neler satılır ?

 Tarih: 20-03-2018 15:48:25
Günümüz yaşam kalitesinde başka şehirlere ulaşım iş seyahat tatil amaclı istekler bulunabiliyor.Google firma rehberinde Rent A car sizlere ulaşımda büyük bir yardımı hedefliyoruz sizlere en iyi biçimde ağırlamak en iyi imkanı sağlamak en iyi şekilde sizi mutlu etmek için uğraşmaktadir.( veya uğraşmaktayız )

Google Firma Rehber olarak Rent A car,da Kiralama Şartları şöyledir ;ekonomık araçlar için Ehliyet en az iki yıllık olması 23 yaş üstü üst grup araçlar için Beş yıllık Ehliyet 27 yaş aranmaktadir yurt dışından alınan ehliyetler kiralamak için uygundur.Minimum Kiralama süresi 1 gün olup daha kısa kiralamalarda tam ücret alınır. 1 günü geçik kiralamalarda ise fiyatlar ve koşullar için 1 ay içerisinde yetkilimiz ile ihtibara geçebilirsiniz.Ön ödeme ve ödeme şeklinde yapılacak olan ödemeler zarara gelicek herhangi bir iş kaybı önüne geçilebilmesi için kira tutarının %25 ni ödeme olarak talep edilebilir.Kiralama süresi olası gecıkmeler surenın uzatılması herhangi bir ödenmemiş trafik cezaları eksik teslım edilen  sıgorta kapsamı dışına cıkabılecek hasarlar kiralama kullanıcıdan gelmiş herhangi arıza vb. ekstra oluşabilecek masraflarkredi kartına en az 500 depoziti olarak karşılık alınır.

Google firma rehberi olarak en cok talep gören Rent A car da neler satılır :                 

                              2013 Model Reaunlt Clio  ( Dizel )

                              2011 model Honda Cıvıc   ( Bezinli )

                              2011 model Hundai Accent ( Dizel )

                              2012 model Fıat  Lınea   ( Dizel )       

                              2012 model Ford Fıesta   ( Dizel )

                              2012 model Reaunlt Symbol( dizel )

vb araçlar satılabilmektedir.

Google firma Rehberi olarak Araç kiralamanın Zararları Kaza yaptığınız taktirde aracı kiralayan kişiye haber verilmesi istenir.Aracınıza  park halindeyken çarpılırsa yapmanız gerekneler  vuran kişi hala ordaysa ondan sigorta poliçesinın kopyasını almanız veya polisi arayıp hıç bir şekilde arabayı yerınden oynatmayarak polisin gelmesini bekleyin.eğer polise ulaşamiıyorsanız en yakın polis karakoluna gidip zabıt tutturmanız rica olunur.Zabıt tutulurken karşı tarafın suclu oldugunu söylemenız gerekir.Bunun sebebi ise trafik poliçesinde tazminat isticeğiniz için karşı taraf hatalı gözükmez ise sigorta şirketleri hata olmadığı için tazmınat ödemeye bilirler. Ayrıca kusur gibi görülecek ödemeler yapabilirler.Araca vuran kişi eğer olay yerınde yok ise kiraladığınız kişiyle itibare gecmenız gerekir.

Eğer kiraladığınız aracın benzını full olarak size veriliyosa teslim günüde aynı şekilde vermeniz gerekir.Teslim gününü 3 saat geçmiş saat başı kiralama  1/3 şeklinde,  3 saati geçmiş ise gün kirası alınır.Her türlü OGS HGS geçişleri kiracıya mahsus olup kira bedeline eklenecektir.

Arabayı verılen kişinin sürmesi 2 şahısların kullanımı yasak olup araba içinde her türlü gerçekleşecek sakatlık kaza durumunda kiralayandan masraflar karşılanır.

 

Google fırma rehberi olarak araç kiralama da başınıza gelebilceke her türlü kaza vurup kaçma olaylarında zarara sürebilcek durumları anlatmaktayız.Aracanın teslim tarihi dikkate alınması gerekir.Kiraya veren kişi hiç bir şekilde ara içinde calıntı mal kaybı gibi durumlardan söz konusu değildir. Kiraya veren kiracı her türlğü mal kaybı hasar sonucu meydana gelen dava suclama şikayet durumlarında bu hakklarında feraget edebilir

Oto Pazarında araç satın alırken dikkat edılmesi gerekenlerden biriside araçın Rent A car çıkıslı olmasına dıkkat edın aracın her turlu kaza vurup kaçma bozulma gibi olayları olabılıur araç daha sopnradan taksıden cevrilmiş olabilir

Araçı ıstenilen tarıhten teslim alınmazsa Mahkemelere başvuru yapılabılır.Suc teşkil ettiği için sözleşmede araçı kısa surede teslim etme gibi olayların tam tersi yaşanmış ise ve araçta heerhangi bir sorun oluşmussa maddı yonunden anlaşmazlık olmuşsa mahkemelere başvuru yapılabılır

Google fırma rehberindekı okuyucuların  Araç kiralamada herhangi bir kiralayıcı iel tarafalar sözleşmede anlaşmazlık veya araçı teslim ederken bir sorunda anlaşmazlık olursa  belge  defter ses telefon video gibi pc kayıtlarını dahıl olmak üzere HMK 193 uyarısı delillerin olduğunu kabul veya taahhüt etmiştir.Kiracının sözleşmesinde istenilen yemin hakkı söyledir. " Kiralayan kayıtlarının usulune yakın tutulduğunda konusuna yemın" teklif hakkında devamını getirerek feragat ettiğini kabul eder.Bu madde sezleşme niteliğindedir.

Google firma rahberinde araç kiralamanın yararları şunlardır.

Bir rent A car da ne kdar cok araba varsa fiyatlar o kadar kiralayıcıya  yansıtılmaktadır.her geçen yıl yenı araçlar cıktığı ıcın rent a car sahibleri araç.ların yenileme yatkın olması gerekir

Otomobıl kıralamada %100 giderler atılır.

Şireket kiralayarak buyuk bır fınansal değer katar gelir verigsini 180 sayılı tebliği uyarınca aracı gider olarak gösterir

 Kiralamada aylık gelir gösterilirve fatura kesilir bu kesilen faturalar KDV ödemesinin önune geçmiş azda olsa gideri sağlamaktadir. Ayrıa yıllık kiralanan araç bedeli tamamı 3 aylık dönemlerde gider olarak kayıt edılır.

Benzin faturasının %100 gider olarak karşılanması vergi avantajlarını sağlar ama belirli şartlara göre otombıllerın  sadece %35 yada %45 şi gider olarak kaydedilir.

Kiraladığınız araç sizin olmadığı için vergileme ile hukumlu değilsiniz.

Google Firma Rehberinden tavsiyeler Araça kiralarsanız yıllık vergıler araçın muaynesi kazarlarda her türlü sonuçlar doğrura bılecek problemler yaşamazsınız araç tam olarak takibin işlerinizde takıp edebilirsiniz.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Ekonomi HABERLERİ
  Güncel HABERLERİ
resim yok DİNİ BAYRAMLARIMIZ HAKKINDA! Toplumsal kültürümüzün önemli bir yansıması olarak kabul edilen dini bayramlar, ..
resim yok MOBESE KAMERALARI HAKKINDA! Sokaklarımızın caddelerimizi ve yaşam alanlarımızın daha emniyetli bir ortama dö..
resim yok JIMMY CHOO MARJİNAL SEÇİMİ HAKKINDA! Fantazi ayakkabı modasında en uçlarda tasarımları ile her zaman için insanları ..
resim yok DÜĞÜN DAVETİYELERİ HAKKINDA! Düğün heyecanı her zaman için düğün sahipleri tarafından daha çok yaşanırken, ö..
  Kocaeli HABERLERİ
 KOCAELİ USULÜ HÖŞMERİM - ( 1 ) KOCAELİ USULÜ HÖŞMERİM - ( 1 ) Balıkesir ile özdeşleşen, Çanakkale’de de çokça sevilen ama Kocaeli’de bir başka..
Kocaeli Mantar Böreği Tarifi - ( 1 ) Kocaeli Mantar Böreği Tarifi - ( 1 ) Özellikle Kocaeli bölgesinden birçok mantar türü yetişmektedir.Birçok mantar tür..
Yöresel Lezzet - ( 1 ) Yöresel Lezzet - ( 1 ) Kocaeli denilince akla gelen ilk tariflerden biri dartı. Her sabah kahvaltısının..
KURU HELVA TARİFİ - ( 1 ) KURU HELVA TARİFİ - ( 1 ) Özellikle soğuk havalarda içi ısıtan tatlılar denildiğinde akla ilk helva gelir...
  Siyaset HABERLERİ
CUMHURBAŞKAN’I BÜSTÜ - ( 1 ) CUMHURBAŞKAN’I BÜSTÜ - ( 1 ) Hain örgüt üyelerinin planladıkları darbe gecesinde yaşanılan olaylardan sonra t..
ERDOĞAN İLE PUTİN BULUŞMASI SONUÇLARI - ( 1 ) ERDOĞAN İLE PUTİN BULUŞMASI SONUÇLARI - ( 1 ) Geçen sene Suriye ordusu ile beraber işid terör örgütüne operasyon yapan rus ask..
ABD Eski Başkanı Obama'ya ilginç iş teklifi! ABD Eski Başkanı Obama'ya ilginç iş teklifi! Obama’nın hikayesi şudur: Bir gün köydeki obasına gitmek ister ama izin vermezle..
ÜLKEMİZDE YAPILMIŞ OLAN REFERANDUMLAR? ÜLKEMİZDE YAPILMIŞ OLAN REFERANDUMLAR? Referandum nedir; referandum, halkın siyasi iktidarlarının belirlediği veya deği..
  Spor HABERLERİ
Twitter düzenle butonunda ŞOK detaylar ! Twitter düzenle butonunda ŞOK detaylar ! Sosyal medya devi twitter gönderilen twitler üzerinde düzenle butonu yapacaktı ..
resim yok KANO SPORU HAKKINDA! Su sporları son derece zevkli ve eğlenceli bir etkinlik olurken, bu tür sporlar ..
resim yok SPOR ÇANTALARI HAKKINDA! Spor etkinliklerine katılmak her anlamda ve her yaş grubunda özel manalar taşır...
Türkiye de Sporcu Olmak ! Türkiye de Sporcu Olmak ! Evet sevgili okuyucular. Bugün ülkemizin dinmek bilmeyen sıkıntısından birini si..
  Etkinlikler HABERLERİ
Yazlık Ilıcası - ( 1 ) Yazlık Ilıcası - ( 1 ) Yazlık Ilıcası yüzyıllarca buradaki köy insanının yaşamının önemli bir parçası ..
İzmit’in Cazibe Merkezi, Kültür Tepesi - ( 1 ) İzmit’in Cazibe Merkezi, Kültür Tepesi - ( 1 ) İzmit Belediyesi uzun yıllardan beri atıl vaziyette olan Saat Kulesi ve çevresin..
Sapanca Gölü Kıyısında Bisiklet ve Kırkpınar’da Kahvaltı Keyfini Yaşayın - ( 4 ) Sapanca Gölü Kıyısında Bisiklet ve Kırkpınar’da Kahvaltı Keyfini Yaşayın - ( 4 ) Eşsiz doğası, mükemmel manzaraları, huzur veren atmosferi ile Sapanca yurt içi t..
GÖLKAY PARK’TA WAKEBOARD - ( 1 ) GÖLKAY PARK’TA WAKEBOARD - ( 1 ) Gölkay Park’a ev sahipliği yapan Kocaeli, Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine ba..
  Sosyal HABERLERİ
BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ - ( 1 ) BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ - ( 1 ) Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal ortamlar, büyük şehirlerde yaşayan insanlar..
Türkiye'de Şiddet Türleri ve Gelişmesi Türkiye'de Şiddet Türleri ve Gelişmesi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşanan en kötü ve en can sıkıcı olayla..
O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor Gün geçmiyor ki sosyal hayatta insanlar birçok problemle karşılaşmasın. İşte böy..
  Eğitim HABERLERİ
resim yok HİPERAKTİF ÇOCUKLAR HAKKINDA! Çok hareketli olması ve ele avuca sığmaz olması ile bilinen çocuklar ebeveynler ..
LAVUZDAN ÇIKARILAN ÜNİVERSİTELERDEKİ ÖĞRENCİLER NEREDE EĞİTİMLERİNE DEVAM EDECEK - ( 1 ) LAVUZDAN ÇIKARILAN ÜNİVERSİTELERDEKİ ÖĞRENCİLER NEREDE EĞİTİMLERİNE DEVAM EDECEK - ( 1 ) üniversite tercih kılavuzlarında bazı değerlendirilmelere gidildi.Bu değişiklikl..
KYK YURT ÖDEMELERİVE BAŞVURULARI/BURS BAŞVURU SONUÇLARI - ( 1 ) KYK YURT ÖDEMELERİVE BAŞVURULARI/BURS BAŞVURU SONUÇLARI - ( 1 ) Öğrencilerin üniversitelere gittiklerin de kalmak için başvuru yapacakları Kred..
ÜNİVERSİTE MEZUNU GENÇLERİN ACI SONLARI - ( 1 ) ÜNİVERSİTE MEZUNU GENÇLERİN ACI SONLARI - ( 1 ) Üniversitelerin belli bölümlerinden mezun olup hala iş bulamayan yada atamayan m..
  Yemek Tarifleri HABERLERİ
Kolay Kat Kat Pasta Tarifi ve Yapılışı! Kolay Kat Kat Pasta Tarifi ve Yapılışı! Tatlı yemek tatlı yapmak için kendimize bahaneler yaratırız. Her özel gün, her k..
Zeytinyağlı Portakallı Kereviz Tarifi Zeytinyağlı Portakallı Kereviz Tarifi Hiç tatmamış hatta adını bile duymamış çocuklarımız olabilir. O zaman kerevizi ç..
Tartolet Kremasının hazırlanışı - Meyveli Tartolet Nasıl Yapılır? Tartolet Kremasının hazırlanışı - Meyveli Tartolet Nasıl Yapılır? Bugün size hem çocuklarınıza hem de evinize gelen özel misafirlerinize ikram ede..
Ev Baklavası Tarifi ve Yapılışı Ev Baklavası Tarifi ve Yapılışı Güzel bir tatlı yapmak istediğinizde biraz emek vererek bu tatlı tarifini yapabi..
NAMAZ VAKİTLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
22.02.2019 20:30 Göztepe - Trabzonspor
22.02.2019 20:30 Ç.Rizespor - Evkur Yeni Malatyaspor
23.02.2019 16:00 Aytemiz Alanyaspor - Kasımpaşa
23.02.2019 13:30 Demir Grup Sivasspor - Antalyaspor
23.02.2019 19:00 İstanbul Başakşehir - Bursaspor
24.02.2019 13:30 Ankaragücü - Erzurum BB
24.02.2019 19:00 Galatasaray - Teleset M. Akhisarspor
24.02.2019 16:00 Atiker Konyaspor - Kayserispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
Yukarı