HABER AKIŞI

Güncel Bilgisayar Oyunları İnceleme ! - ( 8 )

 Tarih: 15-03-2018 16:05:00
Akıl Okuma Oyunu, Bad Piggies Oyunu, 2 kişilik Mario Oyunu, Çatlak Yumurtalar Oyunu, Altın Eldiven Oyunu, Cami boyama Oyunu, Çılgın ATV yarışı, Candy Crush Oyunu adlı oyunlar haberler detayında...

Akıl Okuma Oyunu, Bad Piggies Oyunu, 2 kişilik Mario Oyunu, Çatlak Yumurtalar Oyunu, Altın Eldiven Oyunu, Cami boyama Oyunu, Çılgın ATV yarışı, Candy Crush Oyunu adlı oyunlar haberler detayında...

 

Akıl Okuma Oyunu 

Zihninize siz de güveniyor musunuz? Eğer zihninize yeteri kadar güveniyorsanız en popüler eğitsel oyunlar arasında yer alan akıl okuma oyununu size öneriyoruz. Akıl okuma oyunu meydan okumak için birebir. Akıl okuma eğitsel oyunu oynadıktan sonra karşınıza çıkan sonuç gerçekten inanılmaz olacak.

Akıl okuma oyunu oldukça zeki insanlar tarafından tasarlanmış. Oyunun sonucuyla karşı karşıya kaldığımızda ne olduğunu anlamıyor ve neye uğradığımızı şaşırıyoruz. Son zamanlarda eğitsel oyunlara yönelik artan bir ilginiz varsa akıl okuma eğitsel oyunu da incelemeniz gereken önemli içerikler arasında yer alıyor.

Akıl okuma oyunu oynarken öncelikle kafamızdan iki basamaklı bir tane sayı tutmamız gerekiyor. Öncelikle tuttuğunuz sayıyı kesinlikle unutmayın. Ardından da tuttuğumuz sayının birler basamağını ve onlar basamağını topluyoruz. Her iki basamağın toplamını ilk başta tuttuğumuz çift basamaklı sayıdan çıkartıyoruz. Çıkarma işleminin sonucunun yanında bir simge yer alacak. Simgeyi dikkatli bir şekilde inceleyin ve ardından da ekranda bulunan daireye bakın. Eğer işlemlerinizde herhangi bir hata yoksa bu simge, aynı şekilde dairede de karşınıza çıkacaktır. 

 

Bad Piggies Oyunu

Eğitsel oyunların yeni fenomenleri arasında yer alan “Bad Piggies” yani kötü domuzlar Angry Birds oynayanlara tanıdık gelecektir. Kızgın kuşların baş düşmanı olarak tanıdığımız Bad Piggies ailesi bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Amacımız kızgın kuşları kullanarak kötü domuzları parçalamaktı. Bu sefer tam aksi bir amaç içerisindeyiz. Onlara zarar vermiyor tam aksine onların kurtulması için yardım ediyoruz.

Bad Piggies ailesi adaya esir düşmüş durumda. Buradan nasıl kurtulacakları konusunda en ufak bir fikre bile sahip değiller. Bu yüzden senin yardımına ihtiyaç duyuyorlar. Eğitsel oyunlar konusunda becerini konuştur ve Bad Piggies oynayarak adada zor durumda kalan kötü aileyi kurtar. Her ne kadar kötü olsalar da zorda kalan herkese yardım etmek gerekir. Burada hem şefkatini hem de becerini ortaya koyman gerekiyor.

Bad Piggies eğitsel oyunu oynarken zorluk düzeyi bölüm geçtikçe artmaya devam ediyor. İlk başlarda aileyi kolay bir şekilde kurtaracağız. Fakat zaman geçtikçe adada yaşanan şartlar zorlaşmaya başlayacak ve aileyi kurtarmak oldukça zor bir hal almaya başlayacak.

 

2 kişilik Mario Oyunu

2 kişilik Mario oynamak hemen hemen herkesin eğlenceli bulduğu bir kavramdır. Üstelik Mario oyunu geliştirici etkisiyle birlikte eğitsel oyunlar arasında kendi yerini almayı başarmıştır. Yıllar önce insanoğlunun hayatına giren 2 kişilik Mario oyunu günümüzde de hayatımızdaki yerini korumaya devam ediyor.

Geçmiş yıllarda 2 kişilik Mario oynamak için atariye sahip olmamız gerekirdi. Zamanla gelişen teknoloji sayesinde atari gereksinimi ortadan kalktı. Çünkü kendisinin yerini almayı başaran daha işlevsel cihazlar üretildi. Bu demek oluyor ki günümüzde istediğimiz her an en iyi eğitsel oyunlar arasında yer alan 2 kişilik Mario oyununu oynayabiliyoruz.

2 kişilik Mario oynarken en önemli avantajımız oyunumuza başka bir arkadaşımızın da katılabilmesi. Eğer tek başınıza eğitsel oyun oynamaktan sıkılıyor ve arkadaşınızın da size katılmasını istiyorsanız 2 kişilik mario oyununu oynamayı deneyin.

Mario hem eğlenceli hem de zor bir oyundur. Zorluğun oyunu daha eğlenceli hale getirdiğini düşünmekteyiz. Hem karşınıza çıkan canavarlara karşı mücadele etmeli hem de sonsuz boşluğa düşmekten kendinizi sakınmalısınız. Eğer karakterinizi her iki tehlikeden de korumayı başaramazsanız oyunu kaybetmiş olursunuz.

 

Çatlak Yumurtalar Oyunu 

Çatlak yumurtalar oyunları kendi arasında kapsamlı bir çeşitliliğe sahip. Yani yalnızca bir tane değil birçok çatlak yumurta oyunu var. Oyunda Limon ile Zeytin karakterleri ön plana çıkıyor. Genelde karşı karşıya mücadele eden bu karakterler yeri geldiğinde de bir arada oluyor. Bu yüzden Limon’la rakip olmaya ve zaman zaman onunla birlikte mücadele etmeye hazır olmanız gerekiyor.

Zeytin’le Limon karakterine yön vermeli ve bu oyunda kazanan taraf olmak için elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalısınız. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymadan çatlak yumurtalar oyununda kazanmak mümkün değil. Çatlak yumurtalar söylemi sizi yanıltmasın. Yumurtalarımız görünüşte oldukça sağlam, sağlıklı. Fakat çılgın bir ruha sahip oldukları için onları çatlak yumurtalar olarak tanımlamaktayız. Bu yüzden Limon ve Zeytin’i birçok sıra dışı maceranın içerisinde görecek, hepsinde büyük bir heyecan yaşayacağız.

En eğlenceli eğitsel oyunlar kategorisinde yer alan Çatlak yumurtalar oyunu çeşitliliği sebebiyle herkesin eğleneceği bir yapım. Bilgisayar başında sıkılmaya başlayan, daha iyi vakit geçirmek isteyen herkese çatlak yumurtalar oynamasını öneriyoruz.

 

Altın Eldiven Oyunu

Çocukluğundan bu yana altın eldiven yani iyi bir kaleci olduğunu mu düşünüyorsun? Eğer böyle düşünüyorsan altın eldiven oyununu oynayarak kendini kanıtlama vaktin geldi. Eğitsel oyunlar kategorisinde yer alan bu oyun oldukça eğlendirici bir yapıya sahip.

Altın eldiven oynarken amaç kaleyi korumak. Karşımızda duran topların ustası haline gelmiş bir oyuncu var. Kalemize çektiği şutlar bizleri tahmin edemeyeceğimiz ölçüde zorlayacak. Üstelik topların inanılmaz bir falso aldığını da söyleyebiliriz. Bu yüzden elimiz tetikte olmalı ve pratik bir şekilde topu ellerimize alabilmeliyiz. Birkaç kez topu elimizden kaçırma hakkımız var. Fakat haklarımızı iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Eğer haklarımızı değerlendirmeyi başaramazsak altın eldiven oynarken kaybetmiş olacağız.

Altın eldiven eğitsel oyununda amaç pratik hamle becerisi kazanmaktır. Kişi aynı an içerisinde hem tahmin yeteneğini kullanması hem de tahmin sonucuna göre anlık uygulama yapması gerekir. Başarılı futbolcunun kullandığı duran topları kurtarmak ancak bu şekilde mümkün olacaktır. Mouse kullanmak benim işim, bu konuda üstüme yok diyorsanız bunu altın eldiven eğitsel oyun oynayarak kanıtlamanız gerekiyor.

 

Cami boyama Oyunu 

Cami boyama eğitsel oyunu sanatsal etkinliklere yatkın yeteneği bulunan çocuklar için oldukça uygun bir yapıya sahip. Bu eğitsel oyun çocukların sanatsal yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunurken aynı zamanda İslam dinine bakış açısının değişmesini de sağlıyor.

Eğitsel oyunlar, gelişim döneminde olan çocuklar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Eğitsel oyunları değerlendirmeli, çocukların gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamalıyız.

Caminin boyanması gerekiyor. Hangi renkleri kullanacağınızı iyi düşünmeli ve mantıklı seçimler yaparak resmi boyamalısınız. Cami boyama oyunu görsel düşünce yeteneğinin gelişmesine katkıda bulunmakta.

İslami oyunlar kategorisinde yer alan cami boyama eğitsel oyununu çocuklarınıza oynatmalısınız. Çocuklarınızın İslam dinine karşı iyi bir bakış açısına sahip olmasını ve bu durumu oyunlarla desteklemek istiyorsanız eğlendirici, eğitici ve diğer katkı unsurlarıyla birlikte cami boyama oyununu öneriyoruz.

Bu oyunda renkleri dillendirin. Amaç renklerin konuşmuş halini ortaya koyabilmek. Resim boyama yeteneğinizi kullanın ve cami boyama oyununda karşınıza çıkan görseli eşsiz renklerle süsleyin. En iyi resim boyama oyunları arasında yer alan cami boyama oyunundan sitemizi ziyaret ederek yararlanabilirsiniz.

 

Çılgın ATV yarışı

Çılgın ATV yarışı her bilgisayar oyuncusunu asla son bulmayan bir maceraya davet ediyor. Eğer çılgın ATV yarışı oynamak istiyorsanız doğru adrese geldiğiniz. En yeni ATV oyunları bu adreste yer alıyor. ATV’nizi çalıştırın ve aşılması imkansız olduğu düşünülen yokuşlarda yarışın.

ATV, macera oyunları kategorisinden hoşlanan oyuncuların ilgisini çekmektedir. Eğer macera oyunlarından hoşlanıyorsanız ATV’yi çalıştırmalı ve engelleri aşarak tüm rakiplerinizi arkada bırakmalısınız. ATV yarışları engelsiz, sıradan parkurlarda düzenlenmiyor. Çünkü bu oyun yalnızca profesyonellerin işi. Eğer profesyonel olduğunuzu düşünüyorsanız Çılgın ATV yarışı oynamayı deneyebilirsiniz. Aksi halde Çılgın ATV yarışı oynamak sizin için yalnızca bir hayal olarak kalacak.

ATV motorun seni bekliyor. Macera benim işim diyen herkes çılgın ATV yarışında kendi yerini almalı. Oyunu çalıştır ve yarışa başla. Çılgın ATV yarışı sana bitmek tükenmek bilmeyen macera ve heyecan dolu saatler sunmak için çoktan hazırlandı bile. Birbirinden güzel ATV oyunları en güncel sürümleri, farklı modelleriyle birlikte macera oyunu tutkunlarını bekliyor. Kontağı çevirim ve çılgın ATV ile yarışmaya başlayın.

 

Candy Crush Oyunu

Candy Crush; oyun sitelerinde, sosyal ağ ortamlarında ve mobil işletim platformlarında popüler hale gelmeyi başarmış bir eğitsel oyundur. Candy crush olarak tanınan bu eğitsel oyunun Türkçe karşılığı “şeker ezme” olarak bilinir.

Oyunda mantık aynı renkten toplam 3 şekeri yan yana getirmek. Dört şekeri yan yana getirmeyi başardığınızda aynı renkten bonuslu bir şeker daha kazanıyoruz. Candy Crush oynarken kazandığımız bonuslu şekeri patlatmayı başardığımızda ise tüm şeritte yer alan şekerler patlıyor. Candy Crush oynarken karşımıza çıkan başka bir bonus daha var. Bu bonusta karşımıza çıkan şeker çikolata görünümünde olacak. Aynı renkten toplam 5 şekeri yan yana getirdiğimiz zaman bu bonusu kazanıyoruz. Avantajı ise temas ettiği şekerle aynı renkteki tüm şekerlerin patlamasını sağlamak. Bu yüzden hangi renkteki şekerden daha çok bulunuyorsa fazla avantaj sağlamak adına çikolatayı ona temas ettirmek gerekiyor.

Candy Crush oyununda hamle yaparken dikkatli olmalıyız. Boş hamleler yapmaktan kaçınmak gerekiyor. Çünkü hamle yapma hakkımız sınırlı. Hamle yapma hakkımız bitmeden Candy Crush oyununun bize verdiği görevi bitirmeliyiz.

  DİĞER Teknoloji HABERLERİ
  Güncel HABERLERİ
Oje Renginiz Sizi Ele Veriyor Oje Renginiz Sizi Ele Veriyor Hanımların belki de en çok sevdiği makyaj unsurlarından biri olan oje rengi seçi..
Farklı ve İddialı Aksesuarlar Farklı ve İddialı Aksesuarlar Kıyafetleri, saç ve makyajı tamamlayan aksesuarlar kadınların olmazsa olmazıdır...
Nereye Hangi Çanta Takılır? Nereye Hangi Çanta Takılır? Büyük boyutlardaki uzun saplı çapraz takılan postacı çantaları daha pratik insan..
Yılların Eskitemediği Giyim Tarzları Yılların Eskitemediği Giyim Tarzları Dünya evrimleşerek gelişiyor ama modada eski akımlar güncel olarak tekrar karşım..
  Kocaeli HABERLERİ
CENNETTEN BİR KÖŞE MAŞUKİYE - ( 3 ) CENNETTEN BİR KÖŞE MAŞUKİYE - ( 3 ) Ticaret, sanayi, kültür ve turizm şehri Kocaeli’nin ünlü kayak merkezine ev sahi..
KANDIRA ( 3 ) KANDIRA ( 3 ) Sanayi, bilim, kültür ve turizm kenti olan Kocaeli’nin bir ilçesi olan Kandıra t..
 NARKÖY EKOLOJİK YAŞAM ( 3 ) NARKÖY EKOLOJİK YAŞAM ( 3 ) Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal hayatlar, şehir insanlarını farklı arayışla..
 YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI! YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI! Günlük burç yorumları Şenay Yangel Rezzan Kiraz sizler için yorumladı. Burcunuz..
  Siyaset HABERLERİ
@fuatavni  Fuat avni kimdir ? fuat avni  yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) @fuatavni Fuat avni kimdir ? fuat avni yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) Kaynak Holding olayını duyuran Fuat Avni'nin kimliği ortaya çıktı mı? Fuat Avni ..
Aids Hakkında! Aids Hakkında! Kötü ününü oldukça hak eden henüz tedavisi bulunamamış ölümcül hastalıklardan bi..
Ruhani : Terör Virüs Gibi Yayılacak ! Ruhani : Terör Virüs Gibi Yayılacak ! Yılbaşı gecesinde Ortaköy’de ünlü gece kulübü Reina’da yaşanan terör saldırısı i..
Başkan Donald Trump Kürtlere Hayran ve Erdoğana Güveniyormuş ! Başkan Donald Trump Kürtlere Hayran ve Erdoğana Güveniyormuş ! Başkanlık yarışını göğüsleyen isim olan Donald Trump'ın Türkiye ile ikili ilişki..
  Spor HABERLERİ
Digitürk Play Promosyon Kodu kullanma ! Bedava digitürk play promosyon kodu ! - ( 7 ) Digitürk Play Promosyon Kodu kullanma ! Bedava digitürk play promosyon kodu ! - ( 7 ) Cep Şubesi’ne wap.garanti.com.tr, iPhone, Android telefon ve tablet, iPad, Black..
Maç sonuçları Canlı Maç Sonuçları Sahadan Maçkolik- Canlı Skorlar. Live Skor - ( 7 ) Maç sonuçları Canlı Maç Sonuçları Sahadan Maçkolik- Canlı Skorlar. Live Skor - ( 7 ) Canlı maç sonuçları. Canlı Skorlar. Hangi maç kaç kaç bitti. Sahadan ve Mackolik..
Sahadan Mobil giriş için Canlı Skor Programı! Maçkolik ve sahadan mobil canlı skor uygulaması indir - ( 7 ) Sahadan Mobil giriş için Canlı Skor Programı! Maçkolik ve sahadan mobil canlı skor uygulaması indir - ( 7 ) Liglere verilen aradan sonra futbol dolü günlere geri dönen sporseverler canlı s..
Büyük Derbi Kaç Kaç? Fenerbahçe Galatasaray Maçı Büyük Derbi Kaç Kaç? Fenerbahçe Galatasaray Maçı Fenerbahçe Galatasaray derbisine saatler kala linkler haberimizde. İddaa oranlar..
  Etkinlikler HABERLERİ
Belgrad Tanıtımı Belgrad Tanıtımı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vizesiz ziyaret edebildiği ülkelerden birisi..
Barselona Yılın Her Mevsimi Gidilebilen Bir Şehir Barselona Yılın Her Mevsimi Gidilebilen Bir Şehir Katalonya bölgesinin en büyük şehri olan Barselona ispanyanın ikinci büyük şehri..
KERPE - ( 3 ) KERPE - ( 3 ) Kocaeli Yaşam alanlarından en güzel yerlerinden biride , Kocaeli’nin Kandıra ilç..
  Sosyal HABERLERİ
O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor Gün geçmiyor ki sosyal hayatta insanlar birçok problemle karşılaşmasın. İşte böy..
BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal ortamlar, büyük şehirlerde yaşayan insanlar..
  Eğitim HABERLERİ
Çocukların Gelişiminde Oyuncağın Önemi Çocukların Gelişiminde Oyuncağın Önemi Çocuğun gelişim süreci içinde onun bedensel, zihinsel, psiko - sosyal gelişimle..
Çocuklara Tuvalet Eğitimini Vermeye Hazır Mısınız? Çocuklara Tuvalet Eğitimini Vermeye Hazır Mısınız? Yazın gelmesiyle birlikte, çocuklara tuvalet eğitimini vermenin zamanı da gelmiş..
Gelişim Nedir ? Gelişim Nedir ? Gelişim, bireyin duygusal, zihinsel, sosyal ve bedensel yönden değişimini sürdü..
KHK İle FETÖ Kapsamında Görevden İhraç ve Göreve İade Edilen Öğretmen Listesi ! - ( 8 ) KHK İle FETÖ Kapsamında Görevden İhraç ve Göreve İade Edilen Öğretmen Listesi ! - ( 8 ) 679 sayılı KHK ile iade edilen 277 kişi. Yeni bir KHK çıkar mı diye beklenirken ..
  Yemek Tarifleri HABERLERİ
Milföy hamurundan sosisli parmak börek Milföy hamurundan sosisli parmak börek Hem kolay börek tarifi arıyorsanız, hem milföy böreği arıyorsanız bu tarif tam s..
Zebra kek tarifi Zebra kek tarifi Kek tarifleri içinde baş tacı bir tarif olan zebra kek tarifi ile karşınızdayız ..
Çikolatalı Sufle Tarifi Çikolatalı Sufle Tarifi Pastane ve cafelere taş çıkartan çikolatalı sufle tarifini mutlaka özel günlerin..
Akdeniz Mutfağından Sakız Reçeli Tarifi Akdeniz Mutfağından Sakız Reçeli Tarifi Ege ve Akdeniz’in özellikle tatlı tariflerinde bolca yer edinen sakızı siz de mu..
NAMAZ VAKİTLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 26 17 6 3 61 28 54 +33
2 Medipol Başakşehir 26 16 5 5 46 26 53 +20
3 Beşiktaş 26 14 4 8 47 23 50 +24
4 Fenerbahçe 26 13 4 9 49 30 48 +19
5 Trabzonspor 26 11 6 9 45 37 42 +8
6 Kayserispor 26 11 7 8 36 32 41 +4
7 Göztepe 26 11 8 7 39 39 40 0
8 Sivasspor 26 11 10 5 36 38 38 -2
9 Akhisarspor 26 9 10 7 36 40 34 -4
10 Yeni Malatyaspor 26 9 10 7 29 35 34 -6
11 Bursaspor 26 9 11 6 34 35 33 -1
12 Kasımpaşa 26 8 11 7 41 46 31 -5
13 Aytemiz Alanyaspor 26 8 14 4 41 47 28 -6
14 Antalyaspor 26 7 12 7 31 47 28 -16
15 Osmanlıspor FK 26 7 13 6 38 45 27 -7
16 Gençlerbirliği 26 6 11 9 31 39 27 -8
17 Atiker Konyaspor 26 6 14 6 26 36 24 -10
18 Karabükspor 26 3 20 3 18 61 12 -43
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 28 15 5 8 55 33 53 +22
2 MKE Ankaragücü 28 15 6 7 42 27 52 +15
3 Ümraniyespor 28 15 8 5 40 27 50 +13
4 Altınordu 28 14 8 6 48 38 48 +10
5 Gazişehir Gaziantep FK 28 13 7 8 50 25 47 +25
6 Boluspor 28 13 10 5 40 25 44 +15
7 İstanbulspor 28 12 10 6 32 31 42 +1
8 Elazığspor 28 11 9 8 38 31 41 +7
9 BB Erzurumspor 28 10 8 10 39 36 40 +3
10 Balıkesirspor Baltok 28 12 10 6 45 41 39 +4
11 Giresunspor 28 10 11 7 40 35 37 +5
12 Adana Demirspor 28 9 12 7 37 39 34 -2
13 Adanaspor 28 9 12 7 31 43 34 -12
14 Samsunspor 28 7 9 12 25 32 33 -7
15 Eskişehirspor 28 9 12 7 47 46 31 +1
16 Denizlispor 28 8 14 6 32 41 30 -9
17 Manisaspor 28 7 18 3 27 54 15 -27
18 Gaziantepspor 28 2 22 4 13 77 7 -64
Takım O G M B A Y P AV
1 Menemen Belediyespor 27 19 4 4 55 18 61 +37
2 Hatayspor 27 18 4 5 47 11 59 +36
3 Afjet Afyonspor 27 17 3 7 52 25 58 +27
4 Sivas Belediyespor 27 16 4 7 44 22 55 +22
5 Sancaktepe Belediyespor 27 13 4 10 44 24 49 +20
6 İnegölspor 27 14 6 7 42 33 49 +9
7 Keçiörengücü 27 14 7 6 62 32 48 +30
8 Sarıyer 27 11 12 4 37 33 37 +4
9 Kastamonuspor 1966 27 11 13 3 38 35 36 +3
10 Tokatspor 27 9 10 8 29 37 35 -8
11 Etimesgut Belediyespor 27 9 12 6 28 35 33 -7
12 Eyüpspor 27 9 14 4 39 52 31 -13
13 Amed Sportif 27 9 12 6 34 35 30 -1
14 Bucaspor 27 8 13 6 40 47 27 -7
15 Tuzlaspor 27 7 15 5 33 45 26 -12
16 Bodrumspor 27 5 15 7 25 46 22 -21
17 Kocaeli Birlikspor 27 4 20 3 20 54 12 -34
18 Mersin İdmanyurdu 27 1 26 0 14 99 18 -85
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 27 19 3 5 49 16 62 +33
2 Bayburt Grup Özel İdare 27 13 5 9 39 26 48 +13
3 Bayrampaşa 27 13 5 9 35 24 48 +11
4 Kemerspor 2003 27 12 5 10 50 33 46 +17
5 Düzcespor 27 12 7 8 30 27 44 +3
6 Erbaaspor 27 11 7 9 38 29 42 +9
7 Halide Edip Adıvar SK 27 10 6 11 38 27 41 +11
8 Ofspor 27 11 10 6 29 23 39 +6
9 Batman Petrolspor 27 9 8 10 33 26 37 +7
10 Kozan Belediyespor 27 9 13 5 32 39 32 -7
11 Yomraspor 27 8 11 8 20 33 32 -13
12 Yeni Altındağ Bld. 27 8 12 7 30 37 31 -7
13 Çatalcaspor 27 8 12 7 22 29 31 -7
14 Erzin Belediyespor 27 8 15 4 28 43 28 -15
15 Bergama Belediyespor 27 7 14 6 27 44 27 -17
16 12 Bingölspor 27 5 12 10 22 36 25 -14
17 Çanakkale Dardanel SK 27 5 14 8 30 41 23 -11
18 Orhangazi Belediyespor 27 3 12 12 22 41 21 -19
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
01.04.2018 14:30 Osmanlispor FK - Atiker Konyaspor
01.04.2018 14:30 Göztepe - Kasımpaşa
01.04.2018 17:00 Teleset M. Akhisarspor - İstanbul Başakşehir
01.04.2018 20:00 Galatasaray - Trabzonspor
02.04.2018 21:00 Kayserispor - Fenerbahçe
30.03.2018 21:00 Demir Grup Sivasspor - Kardemir Karabükspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
01.04.2018 16:30 Adanaspor - Samsunspor
01.04.2018 19:00 Eskişehirspor - Balıkesirspor
01.04.2018 14:00 Elazığspor - Manisaspor
01.04.2018 16:30 İstanbulspor - Ç.Rizespor
01.04.2018 19:00 Denizlispor - Ankaragücü
02.04.2018 19:00 Gaziantep Bykşhr Bld. - Adana D.Spor
31.03.2018 14:00 Umraniyespor - Erzurum BB
31.03.2018 16:00 Giresunspor - Altınordu
31.03.2018 16:00 Boluspor - Gaziantepspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
24.03.2018 15:00 Tuzlaspor - Bucaspor
24.03.2018 15:00 Hatayspor - Eyüpspor
25.03.2018 16:00 Afjet Afyonspor - İnegölspor
25.03.2018 16:00 Kastamonuspor - Sarıyer
25.03.2018 16:00 Tokatspor - Etimesgut Belediyespor
25.03.2018 16:00 Mersin İ.Y. - Menemen Bld.
25.03.2018 16:00 4 Eylül Bld. - Bodrumspor
25.03.2018 16:00 Amed Sportif - Sancaktepespor
25.03.2018 16:00 Keçiörengücü - Kocaeli Birlik Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
17.03.2018 15:00 Yeni Altindag Belediyespor 0 - 0 Bayrampaşa
17.03.2018 15:00 Halide Edip Adivar Spor 1 - 2 Manisa Büyükşehir Belediyespor
17.03.2018 14:30 Ofspor 1 - 0 Catalcaspor
17.03.2018 15:00 Erzin Belediyespor 5 - 1 Orhangazispor
18.03.2018 15:00 Bayburt Genclikspor 3 - 2 Kozan Belediyespor
18.03.2018 15:00 12 Bingolspor 0 - 0 Bergama Belediyespor
18.03.2018 15:00 Erbaaspor 2 - 1 Batman Pet.
18.03.2018 15:00 Duzcespor 2 - 2 Tekirova Bld.
20.03.2018 15:00 Dardanelspor 0 - 1 Yomraspor
resmi ilanlar
Yukarı