HABER AKIŞI

Güncel Bilgisayar Oyunları İnceleme ! - ( 8 )

 Tarih: 15-03-2018 16:05:00
Akıl Okuma Oyunu, Bad Piggies Oyunu, 2 kişilik Mario Oyunu, Çatlak Yumurtalar Oyunu, Altın Eldiven Oyunu, Cami boyama Oyunu, Çılgın ATV yarışı, Candy Crush Oyunu adlı oyunlar haberler detayında...

Akıl Okuma Oyunu, Bad Piggies Oyunu, 2 kişilik Mario Oyunu, Çatlak Yumurtalar Oyunu, Altın Eldiven Oyunu, Cami boyama Oyunu, Çılgın ATV yarışı, Candy Crush Oyunu adlı oyunlar haberler detayında...

 

Akıl Okuma Oyunu 

Zihninize siz de güveniyor musunuz? Eğer zihninize yeteri kadar güveniyorsanız en popüler eğitsel oyunlar arasında yer alan akıl okuma oyununu size öneriyoruz. Akıl okuma oyunu meydan okumak için birebir. Akıl okuma eğitsel oyunu oynadıktan sonra karşınıza çıkan sonuç gerçekten inanılmaz olacak.

Akıl okuma oyunu oldukça zeki insanlar tarafından tasarlanmış. Oyunun sonucuyla karşı karşıya kaldığımızda ne olduğunu anlamıyor ve neye uğradığımızı şaşırıyoruz. Son zamanlarda eğitsel oyunlara yönelik artan bir ilginiz varsa akıl okuma eğitsel oyunu da incelemeniz gereken önemli içerikler arasında yer alıyor.

Akıl okuma oyunu oynarken öncelikle kafamızdan iki basamaklı bir tane sayı tutmamız gerekiyor. Öncelikle tuttuğunuz sayıyı kesinlikle unutmayın. Ardından da tuttuğumuz sayının birler basamağını ve onlar basamağını topluyoruz. Her iki basamağın toplamını ilk başta tuttuğumuz çift basamaklı sayıdan çıkartıyoruz. Çıkarma işleminin sonucunun yanında bir simge yer alacak. Simgeyi dikkatli bir şekilde inceleyin ve ardından da ekranda bulunan daireye bakın. Eğer işlemlerinizde herhangi bir hata yoksa bu simge, aynı şekilde dairede de karşınıza çıkacaktır. 

 

Bad Piggies Oyunu

Eğitsel oyunların yeni fenomenleri arasında yer alan “Bad Piggies” yani kötü domuzlar Angry Birds oynayanlara tanıdık gelecektir. Kızgın kuşların baş düşmanı olarak tanıdığımız Bad Piggies ailesi bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Amacımız kızgın kuşları kullanarak kötü domuzları parçalamaktı. Bu sefer tam aksi bir amaç içerisindeyiz. Onlara zarar vermiyor tam aksine onların kurtulması için yardım ediyoruz.

Bad Piggies ailesi adaya esir düşmüş durumda. Buradan nasıl kurtulacakları konusunda en ufak bir fikre bile sahip değiller. Bu yüzden senin yardımına ihtiyaç duyuyorlar. Eğitsel oyunlar konusunda becerini konuştur ve Bad Piggies oynayarak adada zor durumda kalan kötü aileyi kurtar. Her ne kadar kötü olsalar da zorda kalan herkese yardım etmek gerekir. Burada hem şefkatini hem de becerini ortaya koyman gerekiyor.

Bad Piggies eğitsel oyunu oynarken zorluk düzeyi bölüm geçtikçe artmaya devam ediyor. İlk başlarda aileyi kolay bir şekilde kurtaracağız. Fakat zaman geçtikçe adada yaşanan şartlar zorlaşmaya başlayacak ve aileyi kurtarmak oldukça zor bir hal almaya başlayacak.

 

2 kişilik Mario Oyunu

2 kişilik Mario oynamak hemen hemen herkesin eğlenceli bulduğu bir kavramdır. Üstelik Mario oyunu geliştirici etkisiyle birlikte eğitsel oyunlar arasında kendi yerini almayı başarmıştır. Yıllar önce insanoğlunun hayatına giren 2 kişilik Mario oyunu günümüzde de hayatımızdaki yerini korumaya devam ediyor.

Geçmiş yıllarda 2 kişilik Mario oynamak için atariye sahip olmamız gerekirdi. Zamanla gelişen teknoloji sayesinde atari gereksinimi ortadan kalktı. Çünkü kendisinin yerini almayı başaran daha işlevsel cihazlar üretildi. Bu demek oluyor ki günümüzde istediğimiz her an en iyi eğitsel oyunlar arasında yer alan 2 kişilik Mario oyununu oynayabiliyoruz.

2 kişilik Mario oynarken en önemli avantajımız oyunumuza başka bir arkadaşımızın da katılabilmesi. Eğer tek başınıza eğitsel oyun oynamaktan sıkılıyor ve arkadaşınızın da size katılmasını istiyorsanız 2 kişilik mario oyununu oynamayı deneyin.

Mario hem eğlenceli hem de zor bir oyundur. Zorluğun oyunu daha eğlenceli hale getirdiğini düşünmekteyiz. Hem karşınıza çıkan canavarlara karşı mücadele etmeli hem de sonsuz boşluğa düşmekten kendinizi sakınmalısınız. Eğer karakterinizi her iki tehlikeden de korumayı başaramazsanız oyunu kaybetmiş olursunuz.

 

Çatlak Yumurtalar Oyunu 

Çatlak yumurtalar oyunları kendi arasında kapsamlı bir çeşitliliğe sahip. Yani yalnızca bir tane değil birçok çatlak yumurta oyunu var. Oyunda Limon ile Zeytin karakterleri ön plana çıkıyor. Genelde karşı karşıya mücadele eden bu karakterler yeri geldiğinde de bir arada oluyor. Bu yüzden Limon’la rakip olmaya ve zaman zaman onunla birlikte mücadele etmeye hazır olmanız gerekiyor.

Zeytin’le Limon karakterine yön vermeli ve bu oyunda kazanan taraf olmak için elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalısınız. Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymadan çatlak yumurtalar oyununda kazanmak mümkün değil. Çatlak yumurtalar söylemi sizi yanıltmasın. Yumurtalarımız görünüşte oldukça sağlam, sağlıklı. Fakat çılgın bir ruha sahip oldukları için onları çatlak yumurtalar olarak tanımlamaktayız. Bu yüzden Limon ve Zeytin’i birçok sıra dışı maceranın içerisinde görecek, hepsinde büyük bir heyecan yaşayacağız.

En eğlenceli eğitsel oyunlar kategorisinde yer alan Çatlak yumurtalar oyunu çeşitliliği sebebiyle herkesin eğleneceği bir yapım. Bilgisayar başında sıkılmaya başlayan, daha iyi vakit geçirmek isteyen herkese çatlak yumurtalar oynamasını öneriyoruz.

 

Altın Eldiven Oyunu

Çocukluğundan bu yana altın eldiven yani iyi bir kaleci olduğunu mu düşünüyorsun? Eğer böyle düşünüyorsan altın eldiven oyununu oynayarak kendini kanıtlama vaktin geldi. Eğitsel oyunlar kategorisinde yer alan bu oyun oldukça eğlendirici bir yapıya sahip.

Altın eldiven oynarken amaç kaleyi korumak. Karşımızda duran topların ustası haline gelmiş bir oyuncu var. Kalemize çektiği şutlar bizleri tahmin edemeyeceğimiz ölçüde zorlayacak. Üstelik topların inanılmaz bir falso aldığını da söyleyebiliriz. Bu yüzden elimiz tetikte olmalı ve pratik bir şekilde topu ellerimize alabilmeliyiz. Birkaç kez topu elimizden kaçırma hakkımız var. Fakat haklarımızı iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Eğer haklarımızı değerlendirmeyi başaramazsak altın eldiven oynarken kaybetmiş olacağız.

Altın eldiven eğitsel oyununda amaç pratik hamle becerisi kazanmaktır. Kişi aynı an içerisinde hem tahmin yeteneğini kullanması hem de tahmin sonucuna göre anlık uygulama yapması gerekir. Başarılı futbolcunun kullandığı duran topları kurtarmak ancak bu şekilde mümkün olacaktır. Mouse kullanmak benim işim, bu konuda üstüme yok diyorsanız bunu altın eldiven eğitsel oyun oynayarak kanıtlamanız gerekiyor.

 

Cami boyama Oyunu 

Cami boyama eğitsel oyunu sanatsal etkinliklere yatkın yeteneği bulunan çocuklar için oldukça uygun bir yapıya sahip. Bu eğitsel oyun çocukların sanatsal yeteneklerinin gelişmesine katkıda bulunurken aynı zamanda İslam dinine bakış açısının değişmesini de sağlıyor.

Eğitsel oyunlar, gelişim döneminde olan çocuklar üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Eğitsel oyunları değerlendirmeli, çocukların gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamalıyız.

Caminin boyanması gerekiyor. Hangi renkleri kullanacağınızı iyi düşünmeli ve mantıklı seçimler yaparak resmi boyamalısınız. Cami boyama oyunu görsel düşünce yeteneğinin gelişmesine katkıda bulunmakta.

İslami oyunlar kategorisinde yer alan cami boyama eğitsel oyununu çocuklarınıza oynatmalısınız. Çocuklarınızın İslam dinine karşı iyi bir bakış açısına sahip olmasını ve bu durumu oyunlarla desteklemek istiyorsanız eğlendirici, eğitici ve diğer katkı unsurlarıyla birlikte cami boyama oyununu öneriyoruz.

Bu oyunda renkleri dillendirin. Amaç renklerin konuşmuş halini ortaya koyabilmek. Resim boyama yeteneğinizi kullanın ve cami boyama oyununda karşınıza çıkan görseli eşsiz renklerle süsleyin. En iyi resim boyama oyunları arasında yer alan cami boyama oyunundan sitemizi ziyaret ederek yararlanabilirsiniz.

 

Çılgın ATV yarışı

Çılgın ATV yarışı her bilgisayar oyuncusunu asla son bulmayan bir maceraya davet ediyor. Eğer çılgın ATV yarışı oynamak istiyorsanız doğru adrese geldiğiniz. En yeni ATV oyunları bu adreste yer alıyor. ATV’nizi çalıştırın ve aşılması imkansız olduğu düşünülen yokuşlarda yarışın.

ATV, macera oyunları kategorisinden hoşlanan oyuncuların ilgisini çekmektedir. Eğer macera oyunlarından hoşlanıyorsanız ATV’yi çalıştırmalı ve engelleri aşarak tüm rakiplerinizi arkada bırakmalısınız. ATV yarışları engelsiz, sıradan parkurlarda düzenlenmiyor. Çünkü bu oyun yalnızca profesyonellerin işi. Eğer profesyonel olduğunuzu düşünüyorsanız Çılgın ATV yarışı oynamayı deneyebilirsiniz. Aksi halde Çılgın ATV yarışı oynamak sizin için yalnızca bir hayal olarak kalacak.

ATV motorun seni bekliyor. Macera benim işim diyen herkes çılgın ATV yarışında kendi yerini almalı. Oyunu çalıştır ve yarışa başla. Çılgın ATV yarışı sana bitmek tükenmek bilmeyen macera ve heyecan dolu saatler sunmak için çoktan hazırlandı bile. Birbirinden güzel ATV oyunları en güncel sürümleri, farklı modelleriyle birlikte macera oyunu tutkunlarını bekliyor. Kontağı çevirim ve çılgın ATV ile yarışmaya başlayın.

 

Candy Crush Oyunu

Candy Crush; oyun sitelerinde, sosyal ağ ortamlarında ve mobil işletim platformlarında popüler hale gelmeyi başarmış bir eğitsel oyundur. Candy crush olarak tanınan bu eğitsel oyunun Türkçe karşılığı “şeker ezme” olarak bilinir.

Oyunda mantık aynı renkten toplam 3 şekeri yan yana getirmek. Dört şekeri yan yana getirmeyi başardığınızda aynı renkten bonuslu bir şeker daha kazanıyoruz. Candy Crush oynarken kazandığımız bonuslu şekeri patlatmayı başardığımızda ise tüm şeritte yer alan şekerler patlıyor. Candy Crush oynarken karşımıza çıkan başka bir bonus daha var. Bu bonusta karşımıza çıkan şeker çikolata görünümünde olacak. Aynı renkten toplam 5 şekeri yan yana getirdiğimiz zaman bu bonusu kazanıyoruz. Avantajı ise temas ettiği şekerle aynı renkteki tüm şekerlerin patlamasını sağlamak. Bu yüzden hangi renkteki şekerden daha çok bulunuyorsa fazla avantaj sağlamak adına çikolatayı ona temas ettirmek gerekiyor.

Candy Crush oyununda hamle yaparken dikkatli olmalıyız. Boş hamleler yapmaktan kaçınmak gerekiyor. Çünkü hamle yapma hakkımız sınırlı. Hamle yapma hakkımız bitmeden Candy Crush oyununun bize verdiği görevi bitirmeliyiz.

  DİĞER Teknoloji HABERLERİ
  Güncel HABERLERİ
Kırışıklıklardan Kurtulmanın Yolları ve Badem Yağı ve Faydaları Kırışıklıklardan Kurtulmanın Yolları ve Badem Yağı ve Faydaları Bugünkü yazı başlığımız Kırışıklıklardan Kurtulmanın Yolları olacak vücudun deği..
Yazlık Bebek Ayakkabısı Modelleri Yazlık Bebek Ayakkabısı Modelleri Değerli anne ve babalar bugün sizlere çok hoşunuza gidecek ama sizler için olmay..
Baharlık Bayan Elbise Modelleri Baharlık Bayan Elbise Modelleri Siz kıymetli bayanlar için birbirinden güzel yazılar ve görsellerle karşınızda o..
Kilim Mobiyla Oturma Grupları Kilim Mobiyla Oturma Grupları Size özel konularla yine sizlerin karşısındayız. Konumuz bugün yeni ev düzecekle..
  Kocaeli HABERLERİ
CENNETTEN BİR KÖŞE MAŞUKİYE - ( 3 ) CENNETTEN BİR KÖŞE MAŞUKİYE - ( 3 ) Ticaret, sanayi, kültür ve turizm şehri Kocaeli’nin ünlü kayak merkezine ev sahi..
KANDIRA ( 3 ) KANDIRA ( 3 ) Sanayi, bilim, kültür ve turizm kenti olan Kocaeli’nin bir ilçesi olan Kandıra t..
 NARKÖY EKOLOJİK YAŞAM ( 3 ) NARKÖY EKOLOJİK YAŞAM ( 3 ) Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal hayatlar, şehir insanlarını farklı arayışla..
 YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI! YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI! Günlük burç yorumları Şenay Yangel Rezzan Kiraz sizler için yorumladı. Burcunuz..
  Siyaset HABERLERİ
@fuatavni  Fuat avni kimdir ? fuat avni  yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) @fuatavni Fuat avni kimdir ? fuat avni yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) Kaynak Holding olayını duyuran Fuat Avni'nin kimliği ortaya çıktı mı? Fuat Avni ..
Aids Hakkında! Aids Hakkında! Kötü ününü oldukça hak eden henüz tedavisi bulunamamış ölümcül hastalıklardan bi..
Ruhani : Terör Virüs Gibi Yayılacak ! Ruhani : Terör Virüs Gibi Yayılacak ! Yılbaşı gecesinde Ortaköy’de ünlü gece kulübü Reina’da yaşanan terör saldırısı i..
Başkan Donald Trump Kürtlere Hayran ve Erdoğana Güveniyormuş ! Başkan Donald Trump Kürtlere Hayran ve Erdoğana Güveniyormuş ! Başkanlık yarışını göğüsleyen isim olan Donald Trump'ın Türkiye ile ikili ilişki..
  Spor HABERLERİ
Seiko Saat Modelleri Seiko Saat Modelleri Bugün sizlere kalitenin, şıklığın ve hoşluğun en yoğun hissedildiği saat modelle..
Bayan Spor Ayakkabı Modeli Bayan Spor Ayakkabı Modeli Bayanlar için fırsat olan ve tarz anlamında da gerçekten harika şekilde trend o..
Digitürk Play Promosyon Kodu kullanma ! Bedava digitürk play promosyon kodu ! - ( 7 ) Digitürk Play Promosyon Kodu kullanma ! Bedava digitürk play promosyon kodu ! - ( 7 ) Cep Şubesi’ne wap.garanti.com.tr, iPhone, Android telefon ve tablet, iPad, Black..
Maç sonuçları Canlı Maç Sonuçları Sahadan Maçkolik- Canlı Skorlar. Live Skor - ( 7 ) Maç sonuçları Canlı Maç Sonuçları Sahadan Maçkolik- Canlı Skorlar. Live Skor - ( 7 ) Canlı maç sonuçları. Canlı Skorlar. Hangi maç kaç kaç bitti. Sahadan ve Mackolik..
  Etkinlikler HABERLERİ
Belgrad Tanıtımı Belgrad Tanıtımı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının vizesiz ziyaret edebildiği ülkelerden birisi..
Barselona Yılın Her Mevsimi Gidilebilen Bir Şehir Barselona Yılın Her Mevsimi Gidilebilen Bir Şehir Katalonya bölgesinin en büyük şehri olan Barselona ispanyanın ikinci büyük şehri..
KERPE - ( 3 ) KERPE - ( 3 ) Kocaeli Yaşam alanlarından en güzel yerlerinden biride , Kocaeli’nin Kandıra ilç..
  Sosyal HABERLERİ
O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor Gün geçmiyor ki sosyal hayatta insanlar birçok problemle karşılaşmasın. İşte böy..
BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal ortamlar, büyük şehirlerde yaşayan insanlar..
  Eğitim HABERLERİ
 Nasıl Verimli Ders Çalışırım? Nasıl Verimli Ders Çalışırım? Bugün siz değerli okurlarımız için birçok arkadaşımızın korkulu rüyası haline ge..
Çoğunuzu Dinleyin! Çoğunuzu Dinleyin! Eğer çocuğunuzun sizi dinlemediğinden şikayetçi iseniz çocuğunuzun sizi dinlemes..
Devlet Okullarındaki Problemler Devlet Okullarındaki Problemler Bu yazımızda çocuğu olan yediden yetmişe herkesi ilgilendireceğini düşündüğümüz ..
Savaş ve Barış Kitap Özeti 22 Mart 2018 Perşembe  Savaş ve Barış Kitap Özeti 22 Mart 2018 Perşembe Dünyaca ünlü Rus yazar Tolstoy’un klasiklerinden Savaş ve Barış, Napolyon savaşl..
  Yemek Tarifleri HABERLERİ
Fırında Mücver Tarifi Fırında Mücver Tarifi Bazılarımız mücveri çok sever fakat mücver kızartma şeklinde pişirildiğinden dol..
Milföy hamurundan sosisli parmak börek Milföy hamurundan sosisli parmak börek Hem kolay börek tarifi arıyorsanız, hem milföy böreği arıyorsanız bu tarif tam s..
Zebra kek tarifi Zebra kek tarifi Kek tarifleri içinde baş tacı bir tarif olan zebra kek tarifi ile karşınızdayız ..
Çikolatalı Sufle Tarifi Çikolatalı Sufle Tarifi Pastane ve cafelere taş çıkartan çikolatalı sufle tarifini mutlaka özel günlerin..
NAMAZ VAKİTLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 34 24 7 3 75 33 75 +42
2 Fenerbahçe 34 21 4 9 78 36 72 +42
3 Medipol Başakşehir 34 22 6 6 62 34 72 +28
4 Beşiktaş 34 21 5 8 69 30 71 +39
5 Trabzonspor 34 15 9 10 63 51 55 +12
6 Göztepe 34 13 11 10 49 50 49 -1
7 Sivasspor 34 14 13 7 45 53 49 -8
8 Kasımpaşa 34 13 14 7 57 58 46 -1
9 Kayserispor 34 12 14 8 44 55 44 -11
10 Yeni Malatyaspor 34 11 13 10 38 45 43 -7
11 Akhisarspor 34 11 14 9 44 53 42 -9
12 Aytemiz Alanyaspor 34 11 16 7 55 59 40 -4
13 Bursaspor 34 11 17 6 43 48 39 -5
14 Antalyaspor 34 10 16 8 40 59 38 -19
15 Atiker Konyaspor 34 9 16 9 38 42 36 -4
16 Osmanlıspor FK 34 8 17 9 49 60 33 -11
17 Gençlerbirliği 34 8 17 9 37 54 33 -17
18 Karabükspor 34 3 28 3 20 86 12 -66
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 34 20 5 9 68 38 69 +30
2 MKE Ankaragücü 34 18 7 9 55 34 63 +21
3 Boluspor 34 18 10 6 53 30 60 +23
4 Ümraniyespor 34 17 9 8 49 35 59 +14
5 BB Erzurumspor 34 14 9 11 56 44 53 +12
6 Gazişehir Gaziantep FK 34 15 11 8 57 38 53 +19
7 Altınordu 34 15 11 8 55 45 53 +10
8 Balıkesirspor Baltok 34 16 11 7 56 46 52 +10
9 İstanbulspor 34 14 12 8 45 39 50 +6
10 Elazığspor 34 13 12 9 53 44 48 +9
11 Giresunspor 34 13 13 8 50 44 47 +6
12 Adanaspor 34 12 15 7 41 56 43 -15
13 Eskişehirspor 34 12 14 8 63 56 41 +7
14 Adana Demirspor 34 11 15 8 44 47 41 -3
15 Denizlispor 34 10 16 8 43 47 38 -4
16 Samsunspor 34 7 12 15 32 46 36 -14
17 Manisaspor 34 7 24 3 31 80 15 -49
18 Gaziantepspor 34 2 28 4 18 100 1 -82
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 34 23 4 7 63 15 76 +48
2 Menemen Belediyespor 34 22 4 8 68 26 74 +42
3 Afjet Afyonspor 34 21 6 7 62 31 70 +31
4 Sivas Belediyespor 34 19 5 10 57 29 67 +28
5 Keçiörengücü 34 19 8 7 77 41 64 +36
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 7 11 58 32 59 +26
7 İnegölspor 34 17 9 8 53 41 59 +12
8 Sarıyer 34 13 16 5 44 45 44 -1
9 Tokatspor 34 11 13 10 37 45 43 -8
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 14 9 44 47 42 -3
11 Kastamonuspor 1966 34 12 18 4 46 49 40 -3
12 Eyüpspor 34 11 17 6 52 62 39 -10
13 Tuzlaspor 34 10 16 8 42 51 38 -9
14 Bodrumspor 34 10 16 8 39 53 38 -14
15 Amed Sportif 34 10 14 10 37 41 37 -4
16 Bucaspor 34 10 15 9 51 60 36 -9
17 Kocaeli Birlikspor 34 4 26 4 30 78 13 -48
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 32 1 19 133 17 -114
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 34 23 5 6 60 27 75 +33
2 Bayburt Grup Özel İdare 34 17 6 11 51 33 62 +18
3 Kemerspor 2003 34 15 7 12 62 44 57 +18
4 Bayrampaşa 34 16 9 9 43 34 57 +9
5 Düzcespor 34 14 7 13 41 34 55 +7
6 Ofspor 34 16 11 7 41 27 55 +14
7 Halide Edip Adıvar SK 34 13 9 12 45 33 51 +12
8 Erbaaspor 34 13 12 9 46 41 48 +5
9 Batman Petrolspor 34 12 10 12 43 36 48 +7
10 Yeni Altındağ Bld. 34 11 14 9 42 44 42 -2
11 Çatalcaspor 34 10 13 11 33 37 41 -4
12 Kozan Belediyespor 34 11 17 6 42 52 39 -10
13 Yomraspor 34 9 15 10 23 42 37 -19
14 Erzin Belediyespor 34 10 18 6 35 53 36 -18
15 Bergama Belediyespor 34 8 16 10 35 54 34 -19
16 12 Bingölspor 34 7 14 13 28 42 34 -14
17 Orhangazi Belediyespor 34 6 15 13 34 52 31 -18
18 Çanakkale Dardanel SK 34 5 18 11 35 54 26 -19
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:45 İstanbul Başakşehir 1 - 0 Bursaspor
12.08.2017 20:00 Teleset M. Akhisarspor 1 - 0 Demir Grup Sivasspor
12.08.2017 21:50 Aytemiz Alanyaspor 1 - 3 Kasımpaşa
12.08.2017 20:00 Gençlerbirliği 1 - 1 Kardemir Karabükspor
12.08.2017 21:45 Göztepe 2 - 2 Fenerbahçe
13.08.2017 21:45 Beşiktaş 2 - 0 Antalyaspor
13.08.2017 20:00 Evkur Yeni Malatyaspor 3 - 1 Osmanlispor FK
13.08.2017 20:00 Trabzonspor 2 - 1 Atiker Konyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Kocaeli Birlik Spor 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
Yukarı