HABER AKIŞI

Kredi ve kredi kartı borçları yapılandırma son durum! Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi - ( 8 )

 Tarih: 15-03-2018 17:42:00
Kredi kartında 72 ay vade ile yapılandırma işlemi yapılması için bakanlar kurulundan bazı resmi belgeler yayınlanmıştır.

Kredi kartında 72 ay vade ile yapılandırma işlemi yapılması için bakanlar kurulundan bazı resmi belgeler yayınlanmıştır. 

Kredi Kartında 72 Ay Vade İle Yapılandırma

Uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren bankacılık sektörü firmaları, uzun bir süre boyunca tüm banka müşterilerine esnek kurallar dahilinde hizmet vermekteydi. Kişilerin gelirlerinin ne kadar olduğundan çok, başvuru yaptıkları miktarlar ile ilgilenen bankalar, kişilerin aylık toplam gelirlerinin neredeyse beş katına kadar limitleri bulunan kredi kartlarını onlara vermekteydiler. Durum böyle olunca, zaman zaman ortaya çıkan ekonomik krizler ya da kişiler için bir anda meydana gelen ihtiyaçların maddi karşılıklarından dolayı, borçlar ödenemez bir duruma gelmiştir. Bu sorun ile karşılaşan kişilerin sayısına baktığımızda ise, kredi kartı kullanıcılarının neredeyse yüzde kırkını örnek gösterebiliriz. Durum böyle olunca, 2016 yılının sonlarına doğru bazı devlet müdahaleleri gerçekleşmiş durumdadır. Bu müdahalelerin ilki de, kredi kartında 72 ay vadeli ile yapılandırmanın tüm bankalar tarafından yapılmasıdır.

Kredi kartı kullanıcılarının borçlarını ödeyemedikleri zamanlarda, banka sicillerinin ciddi bir şekilde bozulmaması amacıyla başvurdukları yapılandırma işleminde, belirli faiz oranları işleme alınarak, kişilerin toplam kredi kartı borçlarını taksitler ile ödemelerine imkan tanınmaktadır. Fakat, yapılandırma işlemlerinde vade sürelerinin kısıtlı tutulması, kişilerin yüksek tutarlı olan borçlarını ödemesinde yine güçlük çekmelerine neden olmaktaydı. Bundan dolayı da kredi kartında 72 ay vade ile yapılandırma işlemi yapılması için bakanlar kurulundan bazı resmi belgeler yayınlanmıştır. Bununla birlikte, Resmi Gazete’de de yayınlanan bu bildiride, kişilerin kredi kartı borçlarını ödeyebilmeleri için uygun koşulların sağlanacağı, kişilerin hayat standartlarını arttırabilmeleri adına, yapılandırma işlemindeki vade oranlarının düşürüleceği, başvuru yapmak isteyen kişilerin de talep etmeleri halinde anlaşmalı olunan bankalara gidilerek, borçlarını tamamen kapatabilmeleri için kredi desteği sağlanacağı bilgisi yer almaktaydı. Bu bildirinin ardından da kredi kartında 72 ay vade ile yapılandırma için birçok bankanın harekete geçtiği ve tüketiciler açısından da bu durumun çok olumlu karşılandığı görülmektedir.

 

27 Eylül 2016 tarihinde yayınlanan yeni yönetmelikle; kredi borçları ve kredi kartı borçlarını ödemekte güçlük çekenlere yönelik olarak yasal takibe düşmemiş borçları 72 aya kadar yapılandırma imkanı ortaya çıktı.

Yönetmeliğin ilk çıkması ile icra takibine düşmek istemeyen kullanıcılar ve ya  taksitlerini azaltmak isteyen kullanıcıların bankalara koşması ile; yönetmeliğe rağmen çoğu bankanın 72 ay yapılandırmayı kabul etmiyor olması ve ya fahiş faiz oranları teklif etmesi bir çok kullanıcıyı hayal kırıklığına uğratmıştır. Tüketici derneklerinin olaylara müdahil olması sonucunda bankalar faiz oranlarını gözden geçirmiş ve daha mantıklı teklifler sunmaya başlamışlardır.

Hemen hemen her banka yasal takibe düşmemiş ve ya icra takibinde olmayan  kredi borçları için ortalama 1,22 ile 1,35 arası, kredi kartları borçları için ise ortalama 1,50 gibi teklif sunmaktadırlar.

Kredi borçlarınız ve ya kredi kartı borçlarınız 2 dönem gecikmeye girdikten sonra bankalar tarafından aranmaya başlarsınız, eğer bankalar sizi aramaz ise bankanızı telefon bankacılığı ile arayarak taksitlendirme ( yapılandırma ) istediğinizi söyleyebilirsiniz. Telefonla işinizi halledemez iseniz en yakın şubeye gitmenizde fayda olacaktır.

Düzenli ödenen kart ve kredi borçları içinde taksit düşürmek için taksitlendirme ve ya yapılandırma isteyebilirsiniz. Gecikmiş borçların yapılandırmasından daha avantajlı teklifler sunabilirler sizlere.

Tekrar üzerinde geçmek gerekirse ;

  • 27 Eylülden önce çekmiş olduğunuz bir krediniz ve ya kredi katı borcunuz varsa ve bu borcunuz icra takibinde veya yasal takipte değil ise bankanızı arayarak veya şubeye giderek bu borcunuzu yapılandırma talebinde bulunabilirsiniz,
    • Eğer 2 veya 3 dönem gecikmede ise borcunuz bankalar size yapılandırma için ortalama 1,35 faiz orana sunabilir. Bu oran kredi kartları için 1,50 yi geçebilmektedir.
    • Herhangi bir gecikmiş borcunuz yok ise banka 1,19 larda bir teklifte bulunabilir. Bunun sebebi ise gecikmiş borcunuz varken başka bir bankadan kredi çekemezsiniz. Ama gecikmiş borcunuz yok ise A bankasında ki borcunuzu ödemek için gidip B bankasından kredi çekip A bankasında ki borcunuzu ödeyebilirsiniz.
  • Şu anki durum göz önüne alındığında yapılandırma ücretlerinin 1,19 un altına inmeyeceği değerlendiriliyor.
  • İcraya ve ya avukata düşmüş borçlar şu anda kapsam dışındadır.

 

Kredi Kartı Borç Kapatma Kredisi

Banka müşterilerinin en sık kullanmış olduğu bankacılık hizmeti olan kredi kartları, kişilerin gelir durumları ile doğru orantılı bir şekilde limitler ile belirlenmekte, kişilerin kullanımına sunulmaktadır. Kredi kartı kullanan bireylere baktığımız zaman, sahip oldukları bu bankacılık ürünü ile diledikeri yerden alışveriş yapabiliyor, nakit ihtiyaçları açığa çıktığı zaman, kartlarında bulunan kullanılabilir kredi kartı bakiyelerini nakit avansa çevirebiiyor ve bu işlemlerin tamamını da taksitli bir şekilde geri ödeme şansına sahip oluyorlar. Fakat, kimi zaman düzenli bir harcama yapılamaması ve gelir miktarlarına göre çok daha fazla tutarlarda harcama yapılmasıyla birlikte, kişilerin ödeme güçlüğü çektiği bilinmektedir. Bu durumlar ile karşılaşan kişilerin sayısı fazla olduğundan dolayı, bankalar artık kredi kartı borç kapatma kredisi adı altında, kredi paketleri hazırlamaktadırlar.

Borç kapatma kredisi veren bankalara baktığımız zaman ilk sırada QNB Finansbank’ı görmekteyiz. QNB Finansbank, ister çalışmış olduğu müşterileri olsun, isterse de ilk defa kendi bünyesinden hizmet alacak kişiler olsun, bu kredi paketini sunmaktadır. İçeriğine baktığımız zaman, normal kredi paketlerinden herhangi bir farkı bulunmayan kredi kartı borç kapatma kredisi, yalnızca birkaç gün gecikmeli olarak işleme geçmektedir. Çünkü, bankaya mevcut borçlarınızı kapatmak için kredi başvurusunda bulunduğunuz zaman, TC kimlik numaranız üzerinden bazı sorgulamalar yapıacaktır. Bu sorgulamalardan ilki, kredi notunuz ve banka sicil kaydı sorgulamanızdır. Bunun ardından başvurunuz sırasında sizlerin belirtmiş olduğu kredi kartı borçlarınızın ve hangi bankada bulunuyorsa, o bankada bulunan tüm borç listenize ulaşılacaktır. Toplam borcunuz hesaplandıktan sonra ise, belirlenmiş olan vade süresi ile krediniz işleme alınacaktır. Onaylanan krediniz sizlere nakit bir şekilde verilmeyecektir. Fakat, kredi onaylandıktan sonra, borcunuz bulunan bankalara gitmenize gerek kalmayacak ve QNB Finansbank üzerinden tüm kredi kartı borçlarınız otomatik olarak ödenecektir.

Kredi Kartı Kırıldığında Yapılacaklar

Günlük hayatta, yapılan tüm alışverişlerde neredeyse tamamen kredi kartına dönük bir işlem yapıldığını söylememiz mümkündür. Çünkü, kredi kartı kullanımı ile birlikte, kullanıcılar hem nakit taşıma zorunluluğuna takılmamış oluyor hem de yapacakları alışveriş gibi eylemlerde, kendilerini daha güvende hissetmektedirler. Bu duruma, kredi kartı ile yapılan alışverişlerde verilen puan uygulamasını da katarsak, kredi kartı ile yapılan harcamalarda, geri dönüş olarak sürekli bir gelir elde edildiğinden söz edebiliriz. Fakat, oldukça hassas bir yapısı olan kredi kartları, bazı durumlarda aşınabilmekte hatta kırılabilmektedir. Kredi kartı kırıldığında yapılacakları bilmeniz, bu gibi durumlar ile karşı karşıya kaldığınızda ne gibi önlemler almanız gerektiği konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Kredi kartı kırıldığında yapılacaklardan ilk adım, çalışmış olduğunuz bankaların müşteri temsilcisini aramaktır. Telefon bankacılığı ile bağlandığınız müşteri temsilcinize talebinizi iletmeniz birkaç dakikanızı alacaktır. Talebiniz işleme alındıktan en geç 30 iş günü içerisinde kartınız sistemde kayıt edilmiş olan adresinize teslim edilecektir. Resmi kayıtlarda 30 gün içerisinde teslim edileceğinden söz edilse de, kişilerin madur olmamaları ve kredi kartlarına da en kısa sürede sahip olabilmeleri adına, bu işlem genellikle bir hafta içerisinde gerçekleşmektedir. Eğer daha büyük bir gecikme meydana gelirse, bu durumun bankalardan dolayı değil, tamamen kurye şirketlerine bağlı olarak ortaya çıkan bir sorun olduğunu bilmelisiniz.

Kredi kartı kırıldığında yapılacaklardan bir diğeri de, banka şubelerine başvurmaktır. Fakat, banka şubelerine giderek yeni bir kart talebinde bulunduğunuz zaman, bankalar yeni kartınızı, kayıtlı olduğunuz şubeye gönderecektir. Bu şubeden kartınızı teslim alabilir ya da kartınız şubeye gittikten sonra, yakınınızda bulunan bir banka şubesine kartın iletilmesini talep edebilirsiniz. Bu işlemlerde herhangi bir sorun çıkma durumu söz konusu olmasa da, telefon bankacılığı ile yapacağınız başvurulara göre biraz daha geç işlem görüleceğini bilmelisiniz. Bir hafta kadar gecikmeli alacağınız kredi kartınız, yine aynı şekilde adresinize teslim edilecektir. Kredi kartınızı teslim alana kadar ise, harcama yapamayacağınızı bilmelisiniz. Manuel olarak yapılamayan harcamaların yerine, internet üzerinden kart bilgileriniz ile yapılacak alışverişleri tercih ederek, sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

  DİĞER Ekonomi HABERLERİ
  Güncel HABERLERİ
Suriye'linin Fotoğrafı Facebook’a İş Açtı! Suriye'linin Fotoğrafı Facebook’a İş Açtı! Suriyeli Anas Modamani’nin Almanya Başbakanı Merkel ile çekindiği fotoğraf Faceb..
31.08.2018 Facebook ve Twitter neden yavaş, siber saldırı mı var? 31.08.2018 Facebook ve Twitter neden yavaş, siber saldırı mı var? Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya siteleri Facebook ve Twitter neden yavaş..
31.08.2018 Hotmail e-mail giriş! Outlook e posta girişi hotmail mail aç! 31.08.2018 Hotmail e-mail giriş! Outlook e posta girişi hotmail mail aç! Outlook ve Hotmail adresi almak istiyor ya da hesabınıza giriş yapmak istiyorsa..
31.08.2018 Hotmail Oturum Aç ! 31.08.2018 Hotmail Oturum Aç ! Mail devi hotmail ülkemizde herne kadar dönemin msn messenger programı olarak bi..
  Kocaeli HABERLERİ
İğne Oyası Masa Örtüsü - Tepsi Örnekleri ve Modelleri İğne Oyası Masa Örtüsü - Tepsi Örnekleri ve Modelleri Bu yazımızın kosunu siz değerli bayanları yakından ilgilendirecek İğne oyası mas..
2018 Yazlık Kısa Saç Modeller 2018 Yazlık Kısa Saç Modeller 2018 kısa saç modelleri; Yaz mevsiminde, Sezonun trendi, asimetrik kesimli saçla..
Hayırlı Evlilik İçin Etkili Dualar ( evlilik için dualar ) Hayırlı Evlilik İçin Etkili Dualar ( evlilik için dualar ) Bütün bekar erkek ve kızların rüyalarını süsleyen hayellerini kurdukları hayırlı..
CENNETTEN BİR KÖŞE MAŞUKİYE - ( 3 ) CENNETTEN BİR KÖŞE MAŞUKİYE - ( 3 ) Ticaret, sanayi, kültür ve turizm şehri Kocaeli’nin ünlü kayak merkezine ev sahi..
  Siyaset HABERLERİ
En İyi 10 Bireysel Protesto En İyi 10 Bireysel Protesto Kimliği ve yüzü bilinmeyen bu adam Çin Ordusu'nun tanklarına tek başına direnmiş..
@fuatavni  Fuat avni kimdir ? fuat avni  yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) @fuatavni Fuat avni kimdir ? fuat avni yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) Kaynak Holding olayını duyuran Fuat Avni'nin kimliği ortaya çıktı mı? Fuat Avni ..
Aids Hakkında! Aids Hakkında! Kötü ününü oldukça hak eden henüz tedavisi bulunamamış ölümcül hastalıklardan bi..
Ruhani : Terör Virüs Gibi Yayılacak ! Ruhani : Terör Virüs Gibi Yayılacak ! Yılbaşı gecesinde Ortaköy’de ünlü gece kulübü Reina’da yaşanan terör saldırısı i..
  Spor HABERLERİ
Google’ın düzenlediği Project Zero Prize adlı 6 ay sürecek yarışmaya isteyen herkes katılabiliyor! Google’ın düzenlediği Project Zero Prize adlı 6 ay sürecek yarışmaya isteyen herkes katılabiliyor! Vulnerabilities Rewards Program (VRP) adlı programda ise Google ürünlerinde açık..
En İyi 10 Yerli Dağ Bisikletleri En İyi 10 Yerli Dağ Bisikletleri Marka aslında bir İtalyan markası olmasına rağmen Türkiye'deki satılan ürünlerin..
Casino Oyunlarında Başarılı Olabilmeniz İçin 9 Altın Kural Casino Oyunlarında Başarılı Olabilmeniz İçin 9 Altın Kural Gözünüze çok basit bir tavsiyeymiş gibi görünse bile, olasılıkları hesaplayamad..
En İyi 6 İçki Oyunu En İyi 6 İçki Oyunu Bunda oyuncuların önlerinde birer küçük bardak ve ortaya büyük bir bardak konul..
  Etkinlikler HABERLERİ
Yozgat Gezilecek Turistik Yerler Yozgat Gezilecek Turistik Yerler Yozgat, İç Anadolu’nun merkezinde bulunan bir ildir. Anadolu’nun eski yerleşim m..
Yalova Gezilecek Turistik Yerler Yalova Gezilecek Turistik Yerler Yalova, Türkiye’nin Marmara bölgesinde yer alan illerinden birisidir. Marmara De..
Van Gezilecek Turistik Yerler Van Gezilecek Turistik Yerler Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesinde olan bir ili olan Van nüfus bakımın bölgenin..
Uşak Gezilecek Turistik Yerler Uşak Gezilecek Turistik Yerler Uşak Ege Bölgesinin İç Ege Bölgesinde yer alır. Türkiye'nin diğer tüm şehirlerin..
  Sosyal HABERLERİ
Türkiye'de Şiddet Türleri ve Gelişmesi Türkiye'de Şiddet Türleri ve Gelişmesi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşanan en kötü ve en can sıkıcı olayla..
O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor Gün geçmiyor ki sosyal hayatta insanlar birçok problemle karşılaşmasın. İşte böy..
BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal ortamlar, büyük şehirlerde yaşayan insanlar..
  Eğitim HABERLERİ
Biz Neden Başarılı Değiliz? Biz Neden Başarılı Değiliz? Biz neden başarılı değiliz? Bir eğitimci baba olarak bu sorunun cevabını siz değ..
Eğitimde Kaynak Kitap Sorunu Eğitimde Kaynak Kitap Sorunu Eğitim öğretim faaliyeti içinde başarının arttırılması adına birçok öğretmenimiz..
Evleri Eğitim Yuvasına Dönüştürün ! Evleri Eğitim Yuvasına Dönüştürün ! Benim evladım neden başarısız? Sorusuna çözüm bulmak isteyen anne ve babalara se..
Kıyaslama mı Kıyım Mı? Kıyaslama mı Kıyım Mı? Ahmet’in oğlu matematikte 13 net yapmış benim ki 10 net yapmış dur bunun hesabın..
  Yemek Tarifleri HABERLERİ
LG G6 İncelemesi Hakkında! LG G6 İncelemesi Hakkında! LG'nin bu yıl ki tepe modeli olacak olan LG G6 modeliyle ilgili birçok sızıntı m..
ÇİKOLATA KAPLI KURABİYE TARİFİ ÇİKOLATA KAPLI KURABİYE TARİFİ Pastahanelerde görmeye alıştığımız o eşsiz kurabiyler artık evimizde! Çok fazla ..
ÇÖKERTME KEBABI TARİFİ ÇÖKERTME KEBABI TARİFİ Sultan Çökertme olarak da bilinen kebap cinsimiz, oldukça lezzetli ve doyurucu b..
ELMALI KURABİYE TARİFİ ELMALI KURABİYE TARİFİ Hepimizin çocukluğundan bu yana aklında kalan nadir tatlardan biri elmalı kurabi..
NAMAZ VAKİTLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 34 24 7 3 75 33 75 +42
2 Fenerbahçe 34 21 4 9 78 36 72 +42
3 Medipol Başakşehir 34 22 6 6 62 34 72 +28
4 Beşiktaş 34 21 5 8 69 30 71 +39
5 Trabzonspor 34 15 9 10 63 51 55 +12
6 Göztepe 34 13 11 10 49 50 49 -1
7 Sivasspor 34 14 13 7 45 53 49 -8
8 Kasımpaşa 34 13 14 7 57 58 46 -1
9 Kayserispor 34 12 14 8 44 55 44 -11
10 Yeni Malatyaspor 34 11 13 10 38 45 43 -7
11 Akhisarspor 34 11 14 9 44 53 42 -9
12 Aytemiz Alanyaspor 34 11 16 7 55 59 40 -4
13 Bursaspor 34 11 17 6 43 48 39 -5
14 Antalyaspor 34 10 16 8 40 59 38 -19
15 Atiker Konyaspor 34 9 16 9 38 42 36 -4
16 Osmanlıspor FK 34 8 17 9 49 60 33 -11
17 Gençlerbirliği 34 8 17 9 37 54 33 -17
18 Karabükspor 34 3 28 3 20 86 12 -66
Takım O G M B A Y P AV
1 Çaykur Rizespor 34 20 5 9 68 38 69 +30
2 MKE Ankaragücü 34 18 7 9 55 34 63 +21
3 Boluspor 34 18 10 6 53 30 60 +23
4 Ümraniyespor 34 17 9 8 49 35 59 +14
5 BB Erzurumspor 34 14 9 11 56 44 53 +12
6 Gazişehir Gaziantep FK 34 15 11 8 57 38 53 +19
7 Altınordu 34 15 11 8 55 45 53 +10
8 Balıkesirspor Baltok 34 16 11 7 56 46 52 +10
9 İstanbulspor 34 14 12 8 45 39 50 +6
10 Elazığspor 34 13 12 9 53 44 48 +9
11 Giresunspor 34 13 13 8 50 44 47 +6
12 Adanaspor 34 12 15 7 41 56 43 -15
13 Eskişehirspor 34 12 14 8 63 56 41 +7
14 Adana Demirspor 34 11 15 8 44 47 41 -3
15 Denizlispor 34 10 16 8 43 47 38 -4
16 Samsunspor 34 7 12 15 32 46 36 -14
17 Manisaspor 34 7 24 3 31 80 15 -49
18 Gaziantepspor 34 2 28 4 18 100 1 -82
Takım O G M B A Y P AV
1 Hatayspor 34 23 4 7 63 15 76 +48
2 Menemen Belediyespor 34 22 4 8 68 26 74 +42
3 Afjet Afyonspor 34 21 6 7 62 31 70 +31
4 Sivas Belediyespor 34 19 5 10 57 29 67 +28
5 Keçiörengücü 34 19 8 7 77 41 64 +36
6 Sancaktepe Belediyespor 34 16 7 11 58 32 59 +26
7 İnegölspor 34 17 9 8 53 41 59 +12
8 Sarıyer 34 13 16 5 44 45 44 -1
9 Tokatspor 34 11 13 10 37 45 43 -8
10 Etimesgut Belediyespor 34 11 14 9 44 47 42 -3
11 Kastamonuspor 1966 34 12 18 4 46 49 40 -3
12 Eyüpspor 34 11 17 6 52 62 39 -10
13 Tuzlaspor 34 10 16 8 42 51 38 -9
14 Bodrumspor 34 10 16 8 39 53 38 -14
15 Amed Sportif 34 10 14 10 37 41 37 -4
16 Bucaspor 34 10 15 9 51 60 36 -9
17 Kocaeli Birlikspor 34 4 26 4 30 78 13 -48
18 Mersin İdmanyurdu 34 1 32 1 19 133 17 -114
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa BBSK 34 23 5 6 60 27 75 +33
2 Bayburt Grup Özel İdare 34 17 6 11 51 33 62 +18
3 Kemerspor 2003 34 15 7 12 62 44 57 +18
4 Bayrampaşa 34 16 9 9 43 34 57 +9
5 Düzcespor 34 14 7 13 41 34 55 +7
6 Ofspor 34 16 11 7 41 27 55 +14
7 Halide Edip Adıvar SK 34 13 9 12 45 33 51 +12
8 Erbaaspor 34 13 12 9 46 41 48 +5
9 Batman Petrolspor 34 12 10 12 43 36 48 +7
10 Yeni Altındağ Bld. 34 11 14 9 42 44 42 -2
11 Çatalcaspor 34 10 13 11 33 37 41 -4
12 Kozan Belediyespor 34 11 17 6 42 52 39 -10
13 Yomraspor 34 9 15 10 23 42 37 -19
14 Erzin Belediyespor 34 10 18 6 35 53 36 -18
15 Bergama Belediyespor 34 8 16 10 35 54 34 -19
16 12 Bingölspor 34 7 14 13 28 42 34 -14
17 Orhangazi Belediyespor 34 6 15 13 34 52 31 -18
18 Çanakkale Dardanel SK 34 5 18 11 35 54 26 -19
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
14.09.2018 21:00 Galatasaray 4 - 1 Kasımpaşa
15.09.2018 17:00 Ankaragücü 1 - 0 Teleset M. Akhisarspor
15.09.2018 20:00 Göztepe 2 - 0 Kayserispor
15.09.2018 20:00 Beşiktaş 2 - 1 Evkur Yeni Malatyaspor
16.09.2018 17:00 Demir Grup Sivasspor 2 - 2 Erzurum BB
16.09.2018 17:00 İstanbul Başakşehir 4 - 0 Antalyaspor
16.09.2018 20:00 Ç.Rizespor 1 - 1 Bursaspor
16.09.2018 20:00 Atiker Konyaspor 0 - 1 Fenerbahçe
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 20:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 21:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 21:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 19:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 19:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 21:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 19:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 21:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 16:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 16:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 16:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 16:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 16:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 15:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 19:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 16:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 16:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 15:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 16:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 15:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 16:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 16:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 15:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 16:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 16:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 15:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
Yukarı