HABER AKIŞI

Örgü Bebek Etek Modelleri ve En Güzel Örgü Bebek Battaniyeleri Örnekleri Yapılışı

 Tarih: 14-07-2018 17:52:24
Bugün siz değerli bayanların özellikle çok seveceği bir konu üstüne yazımızı yazıyoruz. Konumuzun adı Örgü Bebek Etek Modelleri Ve Yapılışı bu konuda siz değerli arkadaşlara yardımcı olabilmek için dilimizin döndüğünce bu konuyla ilgili bilgi vereceğiz sizlere.

Bugün siz değerli bayanların özellikle çok seveceği bir konu üstüne yazımızı yazıyoruz. Konumuzun adı Örgü Bebek Etek Modelleri Ve Yapılışı bu konuda siz değerli arkadaşlara yardımcı olabilmek için dilimizin döndüğünce bu konuyla ilgili bilgi vereceğiz sizlere.

 

Örgü  Etek modelleri veya örgü bebek etek örnekleri konusunda sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz galerimizdeki resimlerimize göz atarak buradan bebeğinize en uygun etek modelini beğenebilir ve evde kolaylıkla yapabilirsiniz eğer siz yapabıyorsanız resimden bir çıktı alabilir ve yapacak kişiye götürebilirsiniz.

 

Örgü Etek örneği yapılışı konusunda sizlere buradan uzun uzun yazmaya gerek olmadığını düşünüyoruz eğer bu konuda yardım almak istiyorsanız değişik sitelerde bu konuyla ilgili videolar var onları izleyerek evinizde sizde en değerli varlığımız çoçuklarımıza en güzel örgü etek modellerini örebilirsiniz. Aynı zamanda kendinize de bu kış aylarında örgü etek modeli örebilir ve giyebilirsiniz.

 

Birbirinden güzel örgü etek modellerinden örnekleri bulacağınız yazımızın galeri kısmında muhakkaki sizinde beğendiğiniz bir model karşınıza çıkacaktır. Bu nedenle kesinlikle bütün modellerimizi incelemeden yapacağınız örgü etek modeli konusunda karar vermeyin ve başlamayın 2017 örgü bebek etek modelleri konusunda sizlere gerçekten yardımcı olacağını düşündüğümüz birçok modelimiz var.

 

Kahve Çekirdeği Örgü Modeli Yapılışı

Bu yazımızda kadınların merakla beklediği ve yapmak istediği kahve çekirdeği örgü modeli yapılışı ndan sizlere bahsedeceğiz. Yeni model kahve çekirdeği örgü modelleri ile siz değerli bayanların yeni örgü modelleri üretmenize yardımcı olacağız.

 

Kolay bir model olan ve ilmek düşürme yöntemiyle yapılan ve delikli oluşu nedeniyle her tür den örgü modellerine kolayca uygulanmasından dolayı kadınlar arasında kahve çekirdeği örgü modeli oldukça yaygındır. Kolay uygulana biliyor olması ve örgü üzerinde çok güzel durması insanları cezbeden bir yanının olmasından dolayıda oldukça tercih edilen örgü modelleri arasında yer alıyor.

 

Kahve çekirdeği modeli çok eski tarihlerden bu yana ihtişamından ve albesininden hiç bir şey kaybetmeden günümüze ulaşmış bir örgü çeşitidir. Patiklerde, atkı, şapka, kaşkol, bebekler ve yetişkinler için yapılan giysilerde bu modelin kullanıldığı görülür.

 

 

Kahve çekirdeği modeli üç ilmek le meydana getirilen bir modeldir en soldaki üçüncü ilmek ondan önceki iki ilmeğin üzerinden şiş yardımıyla gecirilir. Buna ilmek düşürme işlemi denir.  İçte yer alan iki ilmeğin birincisi düz yapılır sağ taraftaki şişin üzirine ise ilmek dolanır ve tekrar ikinci ilmeğin üzerinden düz şekilde örülür.

 

 

En sondan gelen tek ilmek ters örülür ve bu üçlü ilmeğin üzerinden gecirilir. Yine bir ilmek ters şekilde örülür ve tekrardan üçlü ilmek örülür, bu şekilde tamamlanır örgünün arka sırasında yer alan ilmekler ise hep ters örülmek zorundadır. En son ise üçlü işlem her üç sırada bir tekrarlanmak zorundadır. Bu şekilde yapılarak kahve çekirdeği örgü modeli tamamlanmış olur.

 

En Güzel Örgü Bebek Battaniyeleri Örnekleri

Bu yazımızın konusu belkide hayatımızda en çok değer verdiğimiz çocuklarımız için en gerekli eşyaların başında gelen En güzel örgü bebek battaniyeleri olacatır. Onlar doğdukları andan itibaren dış dünyaya karşı korunma ihtiyacı duyarlar bizde bu korunma ihtiyacını bebek battaniyesi örnekleri ile sizlere sunuyoruz.

 

 

O mutlu haberi aldıktan sonra bayanlar artık bebekleri için örgü işleri ne başlarlar. Annelerden daha çok türk kültüründe babanne annenne gibi bizi hiç bir zaman yalnız bırakmayan ailelerimizde bu mutlu haberi alır almaz örgü örmeye başlar. Bu nedenle örgü örme işlemi bize geçmişten gelen bir gelenek olarak kalmış ve günümüzdede tüm hızıyla devam eden bir kültürdür.

 

Buna ek olarak daha fazla çeşit için Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri ve Yapılışı konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Örgü bebek battaniyesi örme işlemi ise diğer örgü işlerinden biraz daha uzun süre alabilir, ama bu işi hayatımızı adadığımız bebeklerimiz için yapıyorsak bunun pekde önemli bir sorun olmadığı ortaya çıkar. Örgü bebek battaniyesi örnekleri ni sunacağımız galerimizde çok güzel ve hoş bebek battaniyeleri bulabilirsiniz. Ayrıca kız örgü bebek battaniyesi örnekleri, veya erkek örgü bebek battaniyesi örnekleri bulabilir bebeğinizin cinsiyetine göre seçim yapabilirsiniz.

 

Bebek battaniyeleri en ve uzunluk bakımından geniş olmasından dolayı uzun bir zaman alabilir ama düz olmalarından dolayı kolaylıkla her bayanın yapabileceği bir örgü işidir.  Yapılışı diğer örgü işlerine göre kolay olmasına rağmen aldığı zaman sebebiyle anneler tarafından bu iş ile uğraşan insanlara da yaptırılabilir.

 

örgü bebek battaniyesi örnekleri ni dilerseniz sitemizden bulabilir resimlerine bakarak evde kendiniz de yapabilirsiniz. Kendiniz yapapıyorsanız artık gelişen ve değişen ülkemizde mağazalarda örgü bebek battaniyeleri veya online satış mağazalırında oldukca kolay bir şekilde bulmak ve almak mümkündür.  Örgü bebek battaniyesi fiyatları ise yaklaşık 50 tl gibi bir fiyattan başlıyor ve kullanılan malzeme ve işlemelere göre bu fiyat dahada yukarılara çıkabiliyor.

 

Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri

El emeği göz nuru örgü bebek battaniyesi modelleri hakkında geniş bigilere ve onlarca modelde bebek battaniyesi çeşitlerini web sitemizde bulabilirsiniz.

 

Canınızdan bir parça olan bebeklerinizi eminim en iyi şekilde korumaya çalışırsınız. Bunun için de her şeyin en iyisi olmasını istersiniz. Burdan yola çıkarakta bebek battaniyeleri için en iyi olan örgü bebek battaniyesi modellerini tercih edersiniz. Kendi elinizle ördüğünüz bebek battaniyeleri çocuğunuz için en sağlıklısı ve hijyenik olanıdır emin olunuz.

 

Aşağıda sizlere derlediğimiz en güzel bebek battaniyesi modellerini sunuyoruz. Ancak daha detaylı bilgi ve daha fazla örgü battaniye modeline ihtiyaç duyarsanız geniş bilgiler içeren ve örgü bebek battaniyesi yapılışını anlatan Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri ve Yapılışı adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

Birbirinden güzel örgü bebek battaniyesi çeşitleri değişik tarz ve desenlerde oluşturulmuş bebek battaniyesi örneklerinin yer aldığı kataloğumuzda geniş yelpazede model örnekleri vardır. Çiçek modelli bebek battaniyeleri, insan figürlü bebek battaniyeleri, kalpli bebek battaniyeleri ve kız bebek battaniyeleri ile erkek bebek battaniyelerinden oluşan bir çok örgü battaniye modeli yer alıyor.

 

Bebek battaniyesi modellerinden en güzel olanları seçtik ve sizlere sunmaya çalıştık. Umarız canınızın parçası bebekleriniz için her şeyin en güzeli olur diyerek  Bebek battaniyesi modelleri adlı yazımızı da burda sonlandıralım. Bütün bebekler her şeyin en iyisini hakeder. Çünkü tüm bebekler doğduklarında eşittir. Hayat herkesi aynı şartlarda dünyaya getirmese de...

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Magazin HABERLERİ
  Güncel HABERLERİ
resim yok DİNİ BAYRAMLARIMIZ HAKKINDA! Toplumsal kültürümüzün önemli bir yansıması olarak kabul edilen dini bayramlar, ..
resim yok MOBESE KAMERALARI HAKKINDA! Sokaklarımızın caddelerimizi ve yaşam alanlarımızın daha emniyetli bir ortama dö..
resim yok JIMMY CHOO MARJİNAL SEÇİMİ HAKKINDA! Fantazi ayakkabı modasında en uçlarda tasarımları ile her zaman için insanları ..
resim yok DÜĞÜN DAVETİYELERİ HAKKINDA! Düğün heyecanı her zaman için düğün sahipleri tarafından daha çok yaşanırken, ö..
  Kocaeli HABERLERİ
 KOCAELİ USULÜ HÖŞMERİM - ( 1 ) KOCAELİ USULÜ HÖŞMERİM - ( 1 ) Balıkesir ile özdeşleşen, Çanakkale’de de çokça sevilen ama Kocaeli’de bir başka..
Kocaeli Mantar Böreği Tarifi - ( 1 ) Kocaeli Mantar Böreği Tarifi - ( 1 ) Özellikle Kocaeli bölgesinden birçok mantar türü yetişmektedir.Birçok mantar tür..
Yöresel Lezzet - ( 1 ) Yöresel Lezzet - ( 1 ) Kocaeli denilince akla gelen ilk tariflerden biri dartı. Her sabah kahvaltısının..
KURU HELVA TARİFİ - ( 1 ) KURU HELVA TARİFİ - ( 1 ) Özellikle soğuk havalarda içi ısıtan tatlılar denildiğinde akla ilk helva gelir...
  Siyaset HABERLERİ
CUMHURBAŞKAN’I BÜSTÜ - ( 1 ) CUMHURBAŞKAN’I BÜSTÜ - ( 1 ) Hain örgüt üyelerinin planladıkları darbe gecesinde yaşanılan olaylardan sonra t..
ERDOĞAN İLE PUTİN BULUŞMASI SONUÇLARI - ( 1 ) ERDOĞAN İLE PUTİN BULUŞMASI SONUÇLARI - ( 1 ) Geçen sene Suriye ordusu ile beraber işid terör örgütüne operasyon yapan rus ask..
ABD Eski Başkanı Obama'ya ilginç iş teklifi! ABD Eski Başkanı Obama'ya ilginç iş teklifi! Obama’nın hikayesi şudur: Bir gün köydeki obasına gitmek ister ama izin vermezle..
ÜLKEMİZDE YAPILMIŞ OLAN REFERANDUMLAR? ÜLKEMİZDE YAPILMIŞ OLAN REFERANDUMLAR? Referandum nedir; referandum, halkın siyasi iktidarlarının belirlediği veya deği..
  Spor HABERLERİ
Twitter düzenle butonunda ŞOK detaylar ! Twitter düzenle butonunda ŞOK detaylar ! Sosyal medya devi twitter gönderilen twitler üzerinde düzenle butonu yapacaktı ..
resim yok KANO SPORU HAKKINDA! Su sporları son derece zevkli ve eğlenceli bir etkinlik olurken, bu tür sporlar ..
resim yok SPOR ÇANTALARI HAKKINDA! Spor etkinliklerine katılmak her anlamda ve her yaş grubunda özel manalar taşır...
Türkiye de Sporcu Olmak ! Türkiye de Sporcu Olmak ! Evet sevgili okuyucular. Bugün ülkemizin dinmek bilmeyen sıkıntısından birini si..
  Etkinlikler HABERLERİ
Yazlık Ilıcası - ( 1 ) Yazlık Ilıcası - ( 1 ) Yazlık Ilıcası yüzyıllarca buradaki köy insanının yaşamının önemli bir parçası ..
İzmit’in Cazibe Merkezi, Kültür Tepesi - ( 1 ) İzmit’in Cazibe Merkezi, Kültür Tepesi - ( 1 ) İzmit Belediyesi uzun yıllardan beri atıl vaziyette olan Saat Kulesi ve çevresin..
Sapanca Gölü Kıyısında Bisiklet ve Kırkpınar’da Kahvaltı Keyfini Yaşayın - ( 4 ) Sapanca Gölü Kıyısında Bisiklet ve Kırkpınar’da Kahvaltı Keyfini Yaşayın - ( 4 ) Eşsiz doğası, mükemmel manzaraları, huzur veren atmosferi ile Sapanca yurt içi t..
GÖLKAY PARK’TA WAKEBOARD - ( 1 ) GÖLKAY PARK’TA WAKEBOARD - ( 1 ) Gölkay Park’a ev sahipliği yapan Kocaeli, Asya ve Avrupa kıtalarını birbirine ba..
  Sosyal HABERLERİ
BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ - ( 1 ) BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ - ( 1 ) Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal ortamlar, büyük şehirlerde yaşayan insanlar..
Türkiye'de Şiddet Türleri ve Gelişmesi Türkiye'de Şiddet Türleri ve Gelişmesi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşanan en kötü ve en can sıkıcı olayla..
O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor Gün geçmiyor ki sosyal hayatta insanlar birçok problemle karşılaşmasın. İşte böy..
  Eğitim HABERLERİ
resim yok HİPERAKTİF ÇOCUKLAR HAKKINDA! Çok hareketli olması ve ele avuca sığmaz olması ile bilinen çocuklar ebeveynler ..
LAVUZDAN ÇIKARILAN ÜNİVERSİTELERDEKİ ÖĞRENCİLER NEREDE EĞİTİMLERİNE DEVAM EDECEK - ( 1 ) LAVUZDAN ÇIKARILAN ÜNİVERSİTELERDEKİ ÖĞRENCİLER NEREDE EĞİTİMLERİNE DEVAM EDECEK - ( 1 ) üniversite tercih kılavuzlarında bazı değerlendirilmelere gidildi.Bu değişiklikl..
KYK YURT ÖDEMELERİVE BAŞVURULARI/BURS BAŞVURU SONUÇLARI - ( 1 ) KYK YURT ÖDEMELERİVE BAŞVURULARI/BURS BAŞVURU SONUÇLARI - ( 1 ) Öğrencilerin üniversitelere gittiklerin de kalmak için başvuru yapacakları Kred..
ÜNİVERSİTE MEZUNU GENÇLERİN ACI SONLARI - ( 1 ) ÜNİVERSİTE MEZUNU GENÇLERİN ACI SONLARI - ( 1 ) Üniversitelerin belli bölümlerinden mezun olup hala iş bulamayan yada atamayan m..
  Yemek Tarifleri HABERLERİ
Kolay Kat Kat Pasta Tarifi ve Yapılışı! Kolay Kat Kat Pasta Tarifi ve Yapılışı! Tatlı yemek tatlı yapmak için kendimize bahaneler yaratırız. Her özel gün, her k..
Zeytinyağlı Portakallı Kereviz Tarifi Zeytinyağlı Portakallı Kereviz Tarifi Hiç tatmamış hatta adını bile duymamış çocuklarımız olabilir. O zaman kerevizi ç..
Tartolet Kremasının hazırlanışı - Meyveli Tartolet Nasıl Yapılır? Tartolet Kremasının hazırlanışı - Meyveli Tartolet Nasıl Yapılır? Bugün size hem çocuklarınıza hem de evinize gelen özel misafirlerinize ikram ede..
Ev Baklavası Tarifi ve Yapılışı Ev Baklavası Tarifi ve Yapılışı Güzel bir tatlı yapmak istediğinizde biraz emek vererek bu tatlı tarifini yapabi..
NAMAZ VAKİTLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
15.02.2019 20:30 Evkur Yeni Malatyaspor 1 - 2 Beşiktaş
16.02.2019 13:30 Teleset M. Akhisarspor 0 - 0 Ankaragücü
16.02.2019 16:00 Bursaspor 0 - 2 Ç.Rizespor
16.02.2019 19:00 Fenerbahçe 1 - 1 Atiker Konyaspor
17.02.2019 16:05 Trabzonspor 0 - 2 Aytemiz Alanyaspor
17.02.2019 19:00 Kasımpaşa 1 - 4 Galatasaray
17.02.2019 16:00 Kayserispor 2 - 1 Göztepe
17.02.2019 13:30 Erzurum BB 4 - 2 Demir Grup Sivasspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
Yukarı