HABER AKIŞI

Şekerbank Altın Hesabı Özellikleri ve Şekerbank Taksitli Nakit Avans Çekme

 Tarih: 15-02-2018 12:23:28
Günümüzde birçok kişi farklı yatırım araçlarını kullanarak ve farklı yatırım platformlarını kullanarak kendileri ve aileleri için yatırım yapmaktadır. Bu konuda birçok kişinin tercih ettiği yatırım platformlarından bir tanesi de Şekerbank altın hesabıdır.

Günümüzde birçok kişi farklı yatırım araçlarını kullanarak ve farklı yatırım platformlarını kullanarak kendileri ve aileleri için yatırım yapmaktadır. Bu konuda birçok kişinin tercih ettiği yatırım platformlarından bir tanesi de Şekerbank altın hesabıdır. 

 

Altın bilindiği üzere tarihi çok eski yıllara dayanan en güvenilir yatırım araçlarından bir tanesidir. Bireyler kendi bütçelerine göre altın alarak uzun vadeli yatırımlar yapmakta ve bu yatırımlarından kazanç sağlamaktadır. Normal şartlarda altın alarak yatırım yapmak zor bir durumdur. Birçok kişi satın aldıkları altınları saklama konusunda endişe yaşar ve bu nedenle farklı yollarla altın yatırımı yapar. Şekerbank, altına yatırım yapmak isteyen müşterilerine altın hesabı açarak, müşterilerinin istedikleri altın yatırımlarını altınları saklama gibi bir durum söz konusu olmadan yapma olanağı tanıyor. Üstelik altın hesabını kullanan müşteriler diledikleri tutarda altın alım ve satımı yaparak yatırımlarını istedikleri gibi yönlendirebiliyorlar.

 

Şekerbank altın hesabının özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse altın hesabının en önemli özelliğinin tıpkı döviz alıp satar gibi gram altın olarak da işlemlerin yapılabilmesidir. Şekerbank altın hesabını kullanarak 0.01 ve katlarına uygun şekilde altın alım ve satımı yapılabiliyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi altın hesabının müşteriler açısından önemli bir avantajı fiziksel olarak altınları saklama gibi bir durumun söz konusu olmamasıdır. Şekerbank altın hesabı müşterileri istedikleri zaman altın alarak, aldıkları altınları saklamadan yatırımlarını yapmaya devam edebiliyor. Müşteriler TL hesaplarındaki paraları kullanarak diledikleri zaman altın alabiliyorlar. Bu işlem için bankaya gitmeye de gerek bulunmuyor. İnternet bankacılığı ya da telefon bankacılığı üzerinden istenilen zamanda altın alınıp satılabiliyor. Üstelik Şekerbank, müşterinden altın hesabı için ekstra bir hesap işletim ücreti talep etmez ve ücretsiz bir şekilde Şekerbank altın hesabı kullanılabilir.

Şekerbank Taksitli Nakit Avans Çekme

 

İnsanlar günlük hayatlarında belirli zamanlarda ekstra olarak nakit paraya ihtiyaç duyarlar. Birçok kişi çevresinde çok sayıda kişi olsa bile çevresindeki kişilerden nakit istemek yerine bankaları tercih ederek nakit ihtiyaçlarını karşılarlar. Bu konuda uygun faizlerle müşterilerine nakit sağlayan çok sayıda banka vardır. Ancak bu bankalar arasında en uygun faiz oranına sahip bankalardan bir tanesi de Şekerbank'tır. Şekerbank müşterileri paraya ihtiyaç duydukları zaman bankayla iletişime geçerek kredi ya da nakit avans çekebiliyorlar. Küçük miktarlı nakit ihtiyaçlar için genellikle Şekerbank avans çekme ayrıcalıklarından yararlanılmaktadır.

 

Şekerbank taksitli nakit avans çekme olanaklarından yararlanan Şekerbank müşterileri bankaya gitmeye gerek bile kalmadan Şekerbank bankamatiklerini kullanarak istedikleri miktarda nakit avans çekebiliyorlar. Üstelik çekilen bu avanslar taksitli bir şekilde bankaya geri ödenebilmektedir. Şekerbank müşterileri nakit avans çekmek istedikleri zaman en az 250 TL en fazla 30 bin TL tutarında nakit avans çekebiliyorlar. Bankanın nakit avans konusundaki en önemli avantajı ise müşterilerine sabit faiz oranı ile nakit avans vermesidir. Şekerbank bankamatiklerinden yararlanılarak çekilen nakit avansların vadeleri de müşteriler tarafından belirleniyor. Banka müşteri ne kadar nakit avans çekerse çeksinler 2 ay ile 9 ay arasında istedikleri vadeyi tercih ederek ödemelerini yapabiliyorlar.

 

Taksitli nakit avans çekebilmek için Şekerbank bankamatiklerinden yararlanılabildiği gibi, Şekerbank müşteri temsilciliği ya da internet bankacılığı kullanılarak da rahatlıkla istenilen tutarda, istenilen vadede nakit avans çekilebiliyor. Şekerbank taksitli nakit avans çekmeyi düşünen kişilerin bilmeleri gereken konulardan bir tanesi de taksitli nakit avans işlemlerinin yılda en fazla iki kez yapılabiliyor olmasıdır. Yani banka müşterileri 12 ay içerisinde herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan en fazla iki kere taksitli nakit avans çekebiliyorlar.

  DİĞER Ekonomi HABERLERİ
  Güncel HABERLERİ
İkizler Burcunun Günlük Burç Yorumu - İkizler Burcunun Haftalık Burç Yorumu, İkizler Burcunun Yıllık Burç Yorumu İkizler Burcunun Günlük Burç Yorumu - İkizler Burcunun Haftalık Burç Yorumu, İkizler Burcunun Yıllık Burç Yorumu İkizler Burcunun Günlük Burç Yorumu - Bugün sizin burcunuzu neler bekliyor? Bur..
Yengeç Burcunun Günlük Burç Yorumu - Yengeç Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Yengeç Burcunun Yıllık Burç Yorumu Yengeç Burcunun Günlük Burç Yorumu - Yengeç Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Yengeç Burcunun Yıllık Burç Yorumu Yengeç Burcunun Günlük Burç Yorumu - Bugün sizin burcunuzu neler bekliyor? Burcu..
Aslan Burcunun Günlük Burç Yorumu - Aslan Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Aslan Burcunun Yıllık Burç Yorumu Aslan Burcunun Günlük Burç Yorumu - Aslan Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Aslan Burcunun Yıllık Burç Yorumu Aslan Burcunun Günlük Burç Yorumu - Bugün sizin burcunuzu neler bekliyor? Burcun..
Başak Burcunun Günlük Burç Yorumu - Başak Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Başak Burcunun Yıllık Burç Yorumu Başak Burcunun Günlük Burç Yorumu - Başak Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Başak Burcunun Yıllık Burç Yorumu Başak Burcunun Günlük Burç Yorumu - Bugün sizin burcunuzu neler bekliyor? Burcun..
  Kocaeli HABERLERİ
 YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI! YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI! Günlük burç yorumları Şenay Yangel Rezzan Kiraz sizler için yorumladı. Burcunuz..
resim yok DERİNCE Derince, Cumhuriyet döneminin ortaya çıkardığı yeni yerleşim yeridir. Tarihi çok..
resim yok DONANMA KENTİ GÖLCÜK İzmit Körfezi’nin güney sahilinde yer alır. Gölcük, özgün bir donanma kenti nite..
resim yok GEBZE İş hayatı söz konusu olduğunda adını işitmenin kimseyi şaşırtmadığı Türkiye’nin ..
  Siyaset HABERLERİ
Kemal Kılıçdaroğlu İzmir programını Neden İptal Etti? Kemal Kılıçdaroğlu İzmir programını Neden İptal Etti? Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanları Zirvesi’ne ve İzmir’de düzenlenen ön..
Tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Yazarları, Tüm Suçlamaları Reddetti Tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Yazarları, Tüm Suçlamaları Reddetti Kısa bir süre önce Cumhuriyet Gazetesi’ne yönelik olarak düzenlenen operasyon ka..
Terör soruşturmasında son dakika! Terör soruşturmasında son dakika! Gülten Kışanak ve eş başkan Fırat Anlı; tutuklanmaları istemiyle adliyeye sevk e..
Terör soruşturmasında son dakika! Terör soruşturmasında son dakika! Gülten Kışanak ve eş başkan Fırat Anlı; tutuklanmaları istemiyle adliyeye sevk e..
  Spor HABERLERİ
Fenerbahçeden Mesut Özil ve Ben Arfa Atağı Fenerbahçeden Mesut Özil ve Ben Arfa Atağı Hürriyet Fenerbahçe muhabiri, Fenerbahçe ve Mesut Özil ile ilgili olay yaratacak..
Eurosportun Öncülüğünde Drone Yarışları Düzenlenecek! Eurosportun Öncülüğünde Drone Yarışları Düzenlenecek! Her gün daha da gelişen Droneler’den hiç beklenmedik adımlar. Günümüzde insansız..
CSGO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu CSGO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu Son yıllarda popülerliği artmaya başlayan e-spor oyunların başında gelen CS GO'n..
 YAŞAM KOÇU SİZE NE KATAR? YAŞAM KOÇU SİZE NE KATAR? Yaşam koçluğunu günümüzde koçluk kavramı üzerinde değerlendirilen diğer dallarda..
  Etkinlikler HABERLERİ
YAZ OLİMPİYATLARI ÜLKESİ:BREZİLYA YAZ OLİMPİYATLARI ÜLKESİ:BREZİLYA Yaz olimpiyatlarının gerçekleşeceği ülke olan Brezilya olimpiyatların yapılacağı..
Yazlık Ilıcası Yazlık Ilıcası Yazlık Ilıcası yüzyıllarca buradaki köy insanının yaşamının önemli bir parçası ..
İzmit’in Cazibe Merkezi, Kültür Tepesi İzmit’in Cazibe Merkezi, Kültür Tepesi İzmit Belediyesi uzun yıllardan beri atıl vaziyette olan Saat Kulesi ve çevresin..
Sapanca Gölü Kıyısında Bisiklet ve Kırkpınar’da Kahvaltı Keyfini Yaşayın Sapanca Gölü Kıyısında Bisiklet ve Kırkpınar’da Kahvaltı Keyfini Yaşayın Eşsiz doğası, mükemmel manzaraları, huzur veren atmosferi ile Sapanca yurt içi t..
  Sosyal HABERLERİ
O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor Gün geçmiyor ki sosyal hayatta insanlar birçok problemle karşılaşmasın. İşte böy..
BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal ortamlar, büyük şehirlerde yaşayan insanlar..
  Eğitim HABERLERİ
DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı mı? Ek Tercih Süresi Ne Zaman Sona Erecek? DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı mı? Ek Tercih Süresi Ne Zaman Sona Erecek? Uzun süredir öğrencilerin heyecanla ve merakla bekledikleri DGS ek yerleştirme t..
DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı mı? Ek Tercih Süresi Ne Zaman Sona Erecek? DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı mı? Ek Tercih Süresi Ne Zaman Sona Erecek? Uzun süredir öğrencilerin heyecanla ve merakla bekledikleri DGS ek yerleştirme t..
Ders Çalışmada Süreklilik Ders Çalışmada Süreklilik Ders çalışmak bilindiği üzere sabır ve kararlılık gerektiren bir eylemdir. Bunun..
Gecelere Kadar Ders Çalışılır Mı ? Gecelere Kadar Ders Çalışılır Mı ? Birçoğunuzun sıkça duymuş olduğu cümlelerden bir tanesidir, gecelere kadar ders ..
  Yemek Tarifleri HABERLERİ
Mercimek Köftesi Nasıl Yapılır? Mercimek Köftesi Nasıl Yapılır? Özellikle de günlerin vazgeçilmez ikramı arasında yer alan mercimek köftesi ya d..
ELMALI KURABİYE TARİFİ ELMALI KURABİYE TARİFİ Çocuklarımızın ve bayanların günlerinin vazgeçilmezidir elmalı kurabiye. Çok fa..
Perde Pilavı Yapılışı Perde Pilavı Yapılışı Pilav lezzetinin farklı bir yüzüne tanık olmak istiyorsanız perde pilavı uzun za..
Mantarlı Pilavı Yapılışı Mantarlı Pilavı Yapılışı Mantarlı pilav, sağlıklı beslenmeye dikkat edenler için en uygun besin tercihler..
NAMAZ VAKİTLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

resmi ilanlar
Yukarı