HABER AKIŞI

Serenay Sarıkaya Kerem Bursini Anlattı! - 30 Temmuz 2018 Pazartesi

 Tarih: 30-07-2018 13:42:00
Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin aşkı dillerden düşmüyor.Serenay Sarıkaya bir röportajında Kerem anlattı.İşte detaylar...

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin aşkı dillerden düşmüyor.Serenay Sarıkaya bir röportajında Kerem   anlattı.İşte detaylar...

 

Kerem Bürsin ile olan ilişkisiyle gündemden düşmeyen güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, Hürriyet'ten Onur Baştürk'e konuştu.

Yemek keşfetmeyi seviyor. Gurme yazıları yazsa tozu dumana katar! Öyle ki, herkesin son zamanlarda bahsettiği Mest'te buluştuk, yemekleri çok başarılı bulmadı. Bugünlerde dingin, sevgilisiyle birlikte çıkacağı üç aylık Amerika seyahatine hazırlanıyor.

* Dizinin çılgın temposundan sonra şu an nasıl hissediyorsun? Hiçbir şey yapmamak iyi geldi mi?

- Epeydir durmaksızın çalışıyormuşum. İlk hissettiğim buydu. Bir de kendimi tekrar ediyormuşum duygusuna kapılmıştım. O yüzden durmak iyi geldi. Buna ihtiyacım vardı. Yenilenmek, kendime yeni bir şey katabilmek, bir durup "ne yapıyorum, ne istiyorum" diyebilmek, içime dönebilmek adına bu mola hep yapmayı istediğim bir şeydi. Dinginleştim. Plan program yapmaksızın akışa kendimi bırakmış durumdayım. Bakalım neler olacak? Güzel şeyler olacağına eminim. Ki evrene bir şeyi teslim edince o senin için doğru yolu buluyor. Ona inanıyorum.

KAYIP BİR DÖNEM YAŞADIM

* Evrenle aran iyi galiba?

- (Gülüyor) Evet. Bunun için bir totem defterim var.

* Nasıl yani?

- İstediğim bir şeyi o deftere sayfalarca yazıyorum! Bu defteri İstanbul'a ilk taşındığım zamanlarda tutmaya başlamıştım. Çünkü piyasaya bodoslama girmiştim ve ne yapacağımı çok iyi bilmediğim endişeli, kayıp bir dönem yaşıyordum. Annemle sabahtan akşama kadar İstiklal Caddesi'ndeki bir kafede oturup sadece çay içerek "Ne olacak?" diye düşündüğümüz bir dönemdi.

* O dönem dizi filan yok muydu?

- "Limon Ağacı" dizisi yeni bitmişti. O diziden sonra uzun süre bir işim olmadı. Beş-altı ay İstanbul'da belirsiz bir dönem geçirdim. İşte tam da o zaman bu defteri tutmaya başladım. Çok istediğim şeyleri yazdığım bir defter.

* En son o deftere ne yazdın?

- Bu film projesini yazmıştım. Mesela "Lale Devri"nde oynarken Ay Yapım'ın işlerinde yer almayı çok istiyordum. Ay Yapım'ı da deftere yazmıştım "Çok istiyorum" diye. Ondan önce ise Mavi kampanyasıyla ilgili çok şey yazdım. Öyle ki ertesi gün menajerim Ayşe Barım'ı arayıp, "Ya Ayşe, bir jean markasıyla ben çok yakışmaz mıyız? Böyle bir şey neden yapamıyoruz? Çok istiyorum" demiştim.

* Ayşe telefonu suratına kapatmış diyorlar...

- (Gülüyor) Benim heyecanıma karşılık, "Peki canım" demişti. Ama gerçekten de iki gün sonra Mavi'den bize telefon geldi. Ayşe bile inanamadı! "Resmen çağırdın Mavi'yi" diye. Böylece hayatıma Mavi girdi.

* Peki o deftere aşkla ilgili bir şey yazmadın mı? Hep kariyer hep kariyer...

- Bu defterim biraz gelecek biraz kariyer odaklı...

* Benim adımı da yaz bir dahakine bari...

- Zaten arkadaşlarım beni istek için arıyor, senin duaların tutar diye!

TÜM BUNLAR BENİ ERKEN OLGUNLAŞTIRDI* Madem öyle, spiritüel meselelerle aran nasıl? Farkındalık dozun yüksek mi?

- Şöyle bir insanım: Evreni "push" etmeyi sevmiyorum. Evrene kendimi full açmış durumdayım. Başıma gelen kötü bir şeyse, benim bundan almam gereken bir ders var diye düşünüyorum. O yüzden akışa engel olmam, değiştirmeye çalışmam. "Dur ve buradan bir ders çıkar" derim kendime. Eğer başıma iyi bir şey gelirse, bu benim ödülümdür diyorum. O yüzden yaşadığım şeylere bunu yaşamam gerekiyormuş gözüyle bakıp kabul ediyorum. Evren de bana bu nedenle iyi davranıyor gibi hissediyorum.

* Galiba bu yüzden olgun duruyorsun, ne dersin?

- Evet, hep olgun olduğumu söylüyorlar ama ben çocuk ruhlu olduğumu düşünürüm. Çok erken yaşta bu sektöre atılmam, annemle babamın ben küçükken boşanması, annemle benim kendimizi var etme çabamız... Tüm bunlar beni çabuk olgunlaştırmış olabilir. Düşün, ilk paramı kazandığımda 15 yaşımda filandım. O zamandan bu zamana olabildiğince ben göğüsledim evin yükünü. Dolayısıyla insan çarpa çarpa düzeliyor ve çabuk büyümek durumunda kalıyor. Peki mutsuz muyum? Asla! Yaşamak istediğim her şeyi yaşadım. Çok gezdim, eğlendim, gençliğimi de yaşadım. Bunların toplamı bugünkü beni yarattı. Mutluyum ve barışığım kendimle.

GENÇ ANNE OLMAK BENİM TARZIM MI BİLMİYORUM* Annen gibi genç yaşta çocuk sahibi olmak ister miydin?

- Avantajlı bir şey gibi görünüyor ama benim tarzım mı bilmiyorum. Öyle planlı programlı biri olmadığım için "Hadi erken çocuk yapayım da ileride onunla arkadaş olurum" gibi bir şey düşünmüyorum. Çocuk sahibi olmak çok küçümsense de büyük mesele. Bir insan dünyaya getirip onu iyi yetiştirmeye çalışmak bana şu an çok imkansız bir şey gibi geliyor. Öyle bir an gelmeli ki, "Tamam şimdi kendimi bir çocuğa adayabilirim" diyebileyim ve yapayım. Yoksa çocuğa da yazık.

KENDİMİ BAZEN ÇOK DOLMUŞ HİSSEDİYORUM

* Röportaj öncesi günübirlik Paris'e gider gelirim dedin, hiç üşenmem. Seyahat etmeyi çok mu seviyorsun?

- Genç bir oyuncu olarak insanlardan beslenmem, onları sürekli gözlemlemem çok önemli. Olabildiğince keşfetmeyi çok seviyorum. Vaktim varsa hiç üşenmem, Paris'te gün boyu bir kafede yazıp çizer ve sonra ülkeye geri dönerim.

* O kadar yazıyor musun gerçekten?

- Yazıyorum, evet. Totem defteri dışında bir günlük, bir de şiir defterim var. Üç ayrı defter var yani! Ne zaman eserse o zaman yazıyorum. Kendimi bazen çok dolmuş hissediyorum. Bu enerjiyi bir yere aktarmam gerekiyor. Yazmak beni çok rahatlatıyor. Sık sık yazıyorum. Hatta yazmaya bir yerlere gidiyorum. Hiç kimsenin olmadığı yerlere.

KEŞKE HÂLÂ MEKTUPLA HABERLEŞİYOR OLSAK!

* Senin yaşında biri için ilginç. Dışarıda yaşıtların dijital dünyaya kapılıp gitmişken sen tamamen eski moda usullerle kendini besliyorsun...

- Bu konuda biraz eski kafalıyım. Öyle ki eski Türk filmi müziklerini dinlemeyi çok severim mesela. Binlerce plağım var. Ajda'lar, Sezen'ler, Zeki Müren, Müzeyyen Senar... Hep böyle nostaljiyi tercih eden biriyim.

* Nasıl oluştu bu kültür? Aileden mi?

- Nereden oluştu bilmiyorum, ama annem öyle müzikle ilgili biri değil açıkçası. Kendiliğinden oldu. Bazı şeylerin eskisi gibi kalmış olması hoşuma gidiyor. Sosyal medya kullanımının ise insanları birbirinden uzaklaştırdığını, iletişimi böldüğünü ve kapalılaştırdığını düşünüyorum. Keşke hâlâ mektupla haberleşiyor olsak!

* O kadar yani...

- Evet, benim için mektup çok anlamlı. İşim gereği bir şekilde sosyal medyanın içinde olmak durumundayım. Fanlarla iletişim içinde olmayı da seviyorum. Bir yol gibi düşünüyorum sosyal medyayı. Ama bir yandan herkes sosyal medyanın ardına gizlenip vahşileşiyor. Ben teker teker yorum okuyan biri değilim. Kaldı ki herkes beni sevmek zorunda hiç değil. Herkesi ciddiye alarak bir hayat inşa etmek zaten mümkün değil.

PERVASIZ OLMAM MÜMKÜN DEĞİL!

* Milyonlarca genç takipçin var. Onlara rol model olmak gibi bir kaygın ya da isteğin var mı?

- Bu kadar genç bir kitleye hitap ettiğim için sorumluluklarım olduğuna inanıyorum. Pervasız olmam mümkün değil. İstiyorum ki onların hayatında bir farkındalık yaratabileyim. O yüzden kendi hayatımı güzel ve düzgün yaşamaya çalışıyorum. Çünkü ben ne yapsam onların nezdinde bir yansıması oluyor. Ne giysem, neyi tercih etsem ya da nereye gitsem... Dolayısıyla seçtiğim şeylerin onlara örnek olmasına gayret ediyorum. Onlara söyleyeceğim şu: Eğer bir şeyi başarabileceğinize inanıyorsanız asla inancınızı kaybetmeyin ve umutlu olun. Bir numaralı hayat felsefem bu! Bütün saflığınla bir şeyi kovalarsan karşılığında hep güzel şeyler gelir. Çok hırslı şeyleri de sevmiyorum.

BEN DÜŞTÜM ANNEM BENİ KALDIRDI, O DÜŞTÜ BEN ONU KALDIRDIM

* Annenle ilişkin çok önemli. Onu biraz anlatsana...

- Anneden ziyade yol arkadaşım. Aramızda çok az yaş farkı var, o şimdi 40 yaşında. Anneden çok daha öte bir şey benim için. Bu arada annem sekiz yıldır Cihangirci! Oradan koparamıyoruz. Bense onun tam tersi; uzakları seviyorum ve sakin hayatı.

Babanla iletişimin var mı?

- İmkan oldukça sürekli konuşuyor, görüşüyoruz. Ama yanımda hep annem vardı. Ben düştüm o beni kaldırdı, o düştü ben onu kaldırdım.

* Stres yaratmadı mı bu sende?

- Evet, ama başka seçeneğim yoktu, başarmak zorundaydım.

* Ya başaramasaydın?

- O anlattığım endişeli dönemde annem "Antalya'ya geri dönelim" demişti, ben ise "Hayır gitmeyeceğiz" diye diretmiştim. Geri dönseydik bile bu işi yapmadan duramazdım! Çünkü oyunculuğu yaptığım ilk anda dedim ki, bunu hep yapmam lazım! Hayatım boyunca beni bu kadar heyecanlandıran başka bir şey olamaz.

BU BİR ŞARKININ FİLMİ! DANSÇI KIZ BİR ŞARKI YAZIYOR, ERKEK POPSTAR ŞARKININ PEŞİNE DÜŞÜYOR

* Kerem'le beraber oynayacağınız filmin çekimleri ne zaman başlıyor?

- Nisan başında. Böyle bir film, uzun süredir yapmayı istediğim bir şeydi. Çünkü sinemada ya melodram ya da komediler var. Arada bir iş yapıldığını çok sık görmüyoruz. Gençlere hitap eden, insanların mutlu çıkacağı, müzik ve dansın ağırlıkta olduğu soft bir şey pek yok.

* Dansçıyı oynuyorsun filmde...

- Evet, ki ben uzun süre Latin dansı dersleri aldım biliyorsun. Filmdeki dans sahneleri için de Los Angeles'tan çok başarılı iki koreograf geldi, onlarla çalıştım.

* Biraz "Dirty Dancing" gibi bir şey canlandı gözümde...

- O kadar dans odaklı bir iş değil. Biraz dans, biraz müzik, biraz aşk. Bu bir şarkının filmi. Dansçı kız bir şarkı yazıyor. Erkek popstar bu şarkının peşine düşüyor ve bu şarkı sayesinde yeniden zirveye yükseliyor. Ve sonra aşk doğuyor. Ama tabii erkek karakter havalı olduğu için kızla aralarında ilk başta bir çatışma oluyor.

KEREM BENİ YATIŞTIRDI SAKİN BİR İNSAN YAPTI

* Üç sezondur Mavi'yle başarılı bir reklam kampanyası sürdürüyorsun. Ve şimdi yanına partner olarak Kerem Bürsin geldi. Onunla nasıl oldu kampanya sence?

- Mavi'yle uzun zamandır devam eden bir ilişkimiz var. Çok seviyorum onları. Kerem'in de bize katılmasıyla bu aile daha da büyüdü. Kerem çok disiplinli ve işine çok saygı duyan biri. Severek yapıyor işini.

* Kerem'i bize nasıl anlatırsın?

- Aslında bu konuda çok bir şey anlatmak istemiyorum, ama gerçekten çok mutluyum. Her şey yolunda. Özel hayatımın ortalıkta olmasından hoşlanan biri değilim. Konuşmaktan çekinmiyorum, ama konuşmamayı tercih ediyorum.

Peki... O zaman şöyle sorayım: Her ilişkide insan kendine dair yeni bir şey keşfeder ya. Senin bu ilişkide kendine dair keşfettiğin şey neydi?

(Düşünüyor)

* Hiçbir şey keşfetmediysen bırak derim...

- (Gülüyor) Yok, çok fazla şey var aslında. Beni daha sakin bir insan yaptı. Daha durmayı bilen, acele etmeyen bir insan yaptı. Çünkü tez canlıydım. İstediğim bir şey hemen olsun istiyordum. O anlamda Kerem beni bayağı yatıştırdı, ki bu çok hoşuma giden bir şey. Asıl mesele durabilmek ya. Hele ki her şey bu kadar hızlı akarken. Onu başarabildiğime seviniyorum.

* Şimdi beraber seyahat edeceksiniz. Rota belli mi?

- Kendi adıma keşfetmeye yönelik bir seyahat olsun istiyorum. Hayat bizi nereye sürüklerse oraya gideceğiz. Benim ilk uzun seyahatim olacak. 2-3 ay gibi bir süre. Önce Los Angeles'a gidilecek. Sonrasını planlamadık.

* İlişkide sürükleyen misin sürüklenen mi?

- Galiba ikisinden de yeterli miktarda! Dediğim gibi çok zor ikna oluyorum birini hayatıma almak konusunda. İkna olduğum zaman ise çok sahip çıkıyorum. Dolayısıyla bir anlamda hem sürükleyen ve sürüklenenim.

AZ VE ÖZ İNSAN VAR ETRAFIMDA

* İlişkilerinde nasılsın? Yine eski moda anlayışta mısın? İnsanlar artık birbirine tahammül edemiyor mesela...

- O konuda yine eski kafalıyım. Bir şeylerin çabucak gelişmesini sevmem. Karşı tarafı çok iyi tanıdığıma emin olmak için çok vakit geçiririm. Özellikle bizim işimizi yapanlar için o kadar çok yapay bir çevre var ki etrafta, gerçekten dostum diyebileceğin insanı bulmak kolay değil. O konuda kapalı bir insanım. Bu yüzden arkadaşlık ilişkilerim uzun ömürlü. Az ve öz insan var etrafımda. Kalabalık değilim.

  DİĞER Magazin HABERLERİ
  Güncel HABERLERİ
Yeni Yıl Banyo Dekorasyonu Fikirleri Yeni Yıl Banyo Dekorasyonu Fikirleri Günümüzde yoğun bir çalışma temposuyla iş yapan pek çok insan akşamleyin eve dön..
Neden Kullanmayacağımız Giysileri Satın Alırız? Neden Kullanmayacağımız Giysileri Satın Alırız? Belki de her birinizin dolabında mağazadan eve getirdiği, ama bir kez bile giyme..
Doğru Makyaj Nasıl Yapılır? Doğru Makyaj Nasıl Yapılır? Doğru makyaj yapmak için ilk önce düzgün, sağlıklı kozmetik ürünlerden faydalanm..
Yün ve El Örgüsü Atkı Modası Yün ve El Örgüsü Atkı Modası Beyaz, bej, yeşil ve pembe gibi pek çok farklı renk, model ve uzunluktaki atkıla..
  Kocaeli HABERLERİ
İğne Oyası Masa Örtüsü - Tepsi Örnekleri ve Modelleri İğne Oyası Masa Örtüsü - Tepsi Örnekleri ve Modelleri Bu yazımızın kosunu siz değerli bayanları yakından ilgilendirecek İğne oyası mas..
2018 Yazlık Kısa Saç Modeller 2018 Yazlık Kısa Saç Modeller 2018 kısa saç modelleri; Yaz mevsiminde, Sezonun trendi, asimetrik kesimli saçla..
Hayırlı Evlilik İçin Etkili Dualar ( evlilik için dualar ) Hayırlı Evlilik İçin Etkili Dualar ( evlilik için dualar ) Bütün bekar erkek ve kızların rüyalarını süsleyen hayellerini kurdukları hayırlı..
CENNETTEN BİR KÖŞE MAŞUKİYE - ( 3 ) CENNETTEN BİR KÖŞE MAŞUKİYE - ( 3 ) Ticaret, sanayi, kültür ve turizm şehri Kocaeli’nin ünlü kayak merkezine ev sahi..
  Siyaset HABERLERİ
ÜLKEMİZDE YAPILMIŞ OLAN REFERANDUMLAR? ÜLKEMİZDE YAPILMIŞ OLAN REFERANDUMLAR? Referandum nedir; referandum, halkın siyasi iktidarlarının belirlediği veya deği..
En İyi 10 Bireysel Protesto En İyi 10 Bireysel Protesto Kimliği ve yüzü bilinmeyen bu adam Çin Ordusu'nun tanklarına tek başına direnmiş..
@fuatavni  Fuat avni kimdir ? fuat avni  yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) @fuatavni Fuat avni kimdir ? fuat avni yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) Kaynak Holding olayını duyuran Fuat Avni'nin kimliği ortaya çıktı mı? Fuat Avni ..
Aids Hakkında! Aids Hakkında! Kötü ününü oldukça hak eden henüz tedavisi bulunamamış ölümcül hastalıklardan bi..
  Spor HABERLERİ
Google’ın düzenlediği Project Zero Prize adlı 6 ay sürecek yarışmaya isteyen herkes katılabiliyor! Google’ın düzenlediği Project Zero Prize adlı 6 ay sürecek yarışmaya isteyen herkes katılabiliyor! Vulnerabilities Rewards Program (VRP) adlı programda ise Google ürünlerinde açık..
En İyi 10 Yerli Dağ Bisikletleri En İyi 10 Yerli Dağ Bisikletleri Marka aslında bir İtalyan markası olmasına rağmen Türkiye'deki satılan ürünlerin..
Casino Oyunlarında Başarılı Olabilmeniz İçin 9 Altın Kural Casino Oyunlarında Başarılı Olabilmeniz İçin 9 Altın Kural Gözünüze çok basit bir tavsiyeymiş gibi görünse bile, olasılıkları hesaplayamad..
En İyi 6 İçki Oyunu En İyi 6 İçki Oyunu Bunda oyuncuların önlerinde birer küçük bardak ve ortaya büyük bir bardak konul..
  Etkinlikler HABERLERİ
Brezilya'da Eğlence Hayatı: Rio de Janeiro karnavalı Brezilya'da Eğlence Hayatı: Rio de Janeiro karnavalı Sambanın eklem ritmlerini hissetmek, kahvenin inanılmaz kokusunu duymak ve hayat..
Şarap Denildiğinde Arjantin.. Şarap Denildiğinde Arjantin.. Avrupa Asya ve Afrika ülkeleri artık size cazip gelmiyor mu? O zaman Amerika kıt..
Yozgat Gezilecek Turistik Yerler Yozgat Gezilecek Turistik Yerler Yozgat, İç Anadolu’nun merkezinde bulunan bir ildir. Anadolu’nun eski yerleşim m..
Yalova Gezilecek Turistik Yerler Yalova Gezilecek Turistik Yerler Yalova, Türkiye’nin Marmara bölgesinde yer alan illerinden birisidir. Marmara De..
  Sosyal HABERLERİ
Türkiye'de Şiddet Türleri ve Gelişmesi Türkiye'de Şiddet Türleri ve Gelişmesi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşanan en kötü ve en can sıkıcı olayla..
O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor Gün geçmiyor ki sosyal hayatta insanlar birçok problemle karşılaşmasın. İşte böy..
BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal ortamlar, büyük şehirlerde yaşayan insanlar..
  Eğitim HABERLERİ
Aile ve Bencillik (Aile içi sorunlar) Aile ve Bencillik (Aile içi sorunlar) Aile toplum değerleri içinde kendi yerini tutmuş küçük bir kütledir. Bu kütle ai..
Kardeşler arasında yaş farkı ne kadar olmalı? Kardeşler arasında yaş farkı ne kadar olmalı? Ebeveynler çocuk dünyaya getirmeyi planlarken onlar arasındaki yaş farkını çoğu ..
Çocuklarda Kavramsal Gelişim Süreci Nasıl İşler ? Çocuklarda Kavramsal Gelişim Süreci Nasıl İşler ? Çocuklarda kavramsal Gelişim (Kavram Oluşturma) durumu incelendiğinde çocuk iki ..
Çocuklarda Temel Duygusal İhtiyaçlar Nelerdir ? Çocuklarda Temel Duygusal İhtiyaçlar Nelerdir ? Çocuk gelişim süreci sadece fiziksel olarak düşünülmemeli, çocuğun kendi ruhsal ..
  Yemek Tarifleri HABERLERİ
resim yok Eğlenceli Kurabiye Tarifleri: Kelebek Kurabiye - Bonibonlu Kurabiye - Özellikle çocuklar için tatlılar yapmak onların seveceği lezzetleri yaratmak an..
Kahvaltı İçin Hamur İşi Tarifleri Kahvaltı İçin Hamur İşi Tarifleri Kahvaltıda yeni tatlar deneyerek güne yenilikle başlamaya ne dersiniz? Bol enerj..
Limonlu Kek Tarifi Limonlu Kek Tarifi Limon ile hazırlanan tüm tatlılar oldukça lezzetli olur. Bu tarifimiz de istisna..
LG G6 İncelemesi Hakkında! LG G6 İncelemesi Hakkında! LG'nin bu yıl ki tepe modeli olacak olan LG G6 modeliyle ilgili birçok sızıntı m..
NAMAZ VAKİTLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
07.12.2018 20:00 Aytemiz Alanyaspor 0 - 0 Beşiktaş
08.12.2018 13:30 Demir Grup Sivasspor 2 - 0 Göztepe
08.12.2018 16:00 Trabzonspor 3 - 0 Atiker Konyaspor
08.12.2018 19:00 Galatasaray 2 - 2 Ç.Rizespor
09.12.2018 19:00 Teleset M. Akhisarspor 3 - 0 Fenerbahçe
09.12.2018 13:30 Erzurum BB 1 - 3 Evkur Yeni Malatyaspor
09.12.2018 16:05 Bursaspor 0 - 2 Antalyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
Yukarı