HABER AKIŞI

Snapchat Hesabını Telefondan Silme - Snapchat Şifremi Unuttum!

 Tarih: 11-01-2019 11:15:35
Snapchat hesabınızı gerçekten silmeye karar verdiyseniz, lütfen aşağıdaki talimatları izleyin. Bu eylemin geri döndürülemez olduğunu da lütfen unutmayın.

Snapchat Hesabını Telefondan Silme

Snapchat hesabınızı gerçekten silmeye karar verdiyseniz, lütfen aşağıdaki talimatları izleyin. Bu eylemin geri döndürülemez olduğunu da lütfen unutmayın.

1. Snapchat uygulamasını cihazınızdan açın.

2. Hesabınızı kaydettiyseniz, hesabınıza girin.

3. Ekranın üst kısmındaki Snapchat hayalet simgesine dokunun.

4. Sonra sağ üst köşede bulunan Ayarlar'a gidin.

5. 'Destek' bölümüne gidin

6. "Hesap Sil" i arayın ve hesabı sil seçeneğini seçin.

7. Sizden istendiğinde kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin, ardından onaylayın.

8. Son olarak, "Bir Hesabı Sil"

9. Hesabınız kalıcı olarak silinmiştir.

Snapchat hesabını Web’den silme

Snapchat hesabı, akıllı telefonunuzdaki veya tabletinizdeki herhangi bir web tarayıcısından da silinebilir. Bu görevi yerine getirmek için aşağıdaki talimatları izleyin.

1. Önce herhangi bir web tarayıcısında Snapchat hesabı devre dışı bırakma sayfasına https://support.snapchat.com/delete_account gidin.

2. Web sitesine girdikten sonra, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz, doğru girmeniz, uygulamanızda kullandığınız gibi tam kimlik bilgilerini kullanmanız gereken bir alan olacaktır.

3. Bir sonraki adım, bir robot olmadığınızı onaylayan kutuyu işaretlemektir.

4. Ardından, Gönder'i tıklayın.

5. Hesabınız tamamen silinmeden önce Snapchat şifrenizi tekrar girerek kararınızı onaylamanız için bir kez daha isteyecektir.

6. Hesabı kalıcı olarak silmek için şifrenizi tekrar girmeniz gerekecektir. Parolanızı girdikten sonra, "Hesabımı Sil" düğmesini tıklayın. Hesabınızın silinmesinin geri döndürülemez olduğunu unutmayın. Artık hesabınız sonsuza dek silinmiş durumdadır.

7. Hesabın silinip silinmediğini onaylamak isterseniz, web sayfasına dönün ve kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapmayı deneyin, eğer hesabınız gerçekten silinmiş ise hata mesajı ile karşılaşırsınız.

 

Snapchat Şifremi Unuttum

Snapchat'i hiç duymadıysanız, son birkaç yıldır Dünya dışında başka bir gezegende yaşadığınızı düşünmelisiniz. Günümüzde 100 milyondan fazla insan Snapchat'ı günlük olarak görsel olarak paylaşmak için kullanıyor, her saniye 9,000 Snap veya fotoğraf paylaşılıyor. Böylesine büyük bir sosyal platformu kullanan arkadaşlarımızın sıklıkla yaşadığı sorunların başında, şifrelerini unutmak ya da kaybetmek geliyor.

Peki, Snapchat hesabınızın şifresini unuttuysanız, ne yapmanız gerekir? İşte, Snapchat şifremi unuttum sorununun çözümü;

Böyle büyük bir kullanıcı tabanına sahip olan Snapchat platformunda oturum açma sorunları, diğer popüler mesajlaşma uygulamaları veya sosyal paylaşım sitelerinde olanlar kadar yaygın bir durumdur. Bu yalnızca unutulan kullanıcı adı veya parola kategorisine girmekle kalmaz aynı zamanda her büyük uygulama veya web hizmetinin üstesinden gelmesi gereken sunucu / ana bilgisayar sorunları nedeniyle de geçerlidir. Ya da en talihsiz olay Snapchat hesabınızın saldırıya uğramış olmasıdır.

Snapchat şifresini kurtarma veya Snapchat'isıfırlama

İster şifrenizi veya kullanıcı adınızı unuttunuz ya da birisi hesabınızı kesmeyi başarıp yönetemediğini veya şifrenizi değiştirip değiştirmediğini kontrol ettiyseniz, hesabınızı geri almanın çeşitli yolları vardır. İlk olarak, hesabınızı tanımlamanız gerekir. Bu adım için, Snapchat Hesabınızı oluştururken veya kayıt işlemi yaptığınızda kullandığınız e-posta adresinizi veya telefon numaranızı hatırlamanız veya tahmin etmeniz gerekir; e-posta adresinizi unuttuysanız, lütfen son seçenekte yer alan bilgileri okuyun.

Snapchat şifrenizi mi unuttunuz? SMS ile sıfırlama

Snapchat şifresini kurtarmak veya almak çok kolaydır ve e-posta adresiniz ve internet erişiminiz dışında başka hiçbir şey gerektirmeyen hızlı bir işlemdir. Snapchat hesabınızla ilişkili doğrulanmış bir e-postanız varsa, şifrenizi uygulamanızdan veya herhangi bir web tarayıcısı üzerinden sıfırlayabilirsiniz. Snapchat şifresini unuttuysanız veya Snapchat şifrenizi sıfırlamak için aşağıdaki talimatları izleyin;

1. Aygıtınızdan Snapchat uygulamasını başlatın veya web tarayıcınızı açın ve doğrudan https://accounts.snapchat.com/accounts/password_reset_request adresine gidin.

2. Ekranın sol üst köşesindeki Snapchat Ayarları (Settings) Simgesine dokunun.

3. Ayarlar altında 'Şifre?' Düğmesine dokunun.

4. Sıfırlama parolası altındaki "Şifrenizi mi unuttunuz?" Düğmesine tıklayın.

5. Bir kez dokunduğunda, aşağıdaki ekran resmindeki gibi Parola Sıfırlama sayfasına yönlendirirsiniz.

6. Sayfada, Snapchat hesabınızla ilişkili e-posta kimliği veya adresini girmeniz, e-posta adresinizi girmeniz ve "Ben bir robot değilim" i kontrol etmeniz veya işaretlemeniz istenir.

7. Son olarak "Gönder" düğmesini tıklayın.

8. Bir süre bekleyin, e-posta yoluyla hesabınızla ilişkili e-posta adresine bir şifre sıfırlama bağlantısı almalısınız.

9. E-posta istemcinize gidin ve oturum açın. SnapchatEkibi'nden "SnapchatPasswordReset" açık etiketli ve şifre sıfırlama bağlantısını tıklatan yeni e-postayı arayın.

10. Artık şifrenizi sıfırlamanıza izin verecek bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

11. Yeni şifre seçin. Lütfen şifrenizin en az 8 karakter uzunluğunda olması ve en az iki karakter içermesi gerektiğini unutmayın (yani, küçük harfler, büyük harfler, rakamlar veya simgeler.) Güçlü bir şifre oluşturduğunuzdan emin olun.

12. İşiniz bittiğinde, "Parolayı Değiştir" düğmesine tıklayın.

13. Şimdi yeni şifrenizle giriş yapabilmelisiniz. Hâlâ işe yaramazsa aşağıdaki seçenekleri deneyin.

Snapchat şifresini SMS ile sıfırla

Standart şifre sıfırlama yöntemine ek olarak, Snapchat hesabınızı oluştururken telefon numaranız hala kullanılıyorsa, kullanıcılara bir şifreyi SMS ile sıfırlamak için ikincil bir yöntem sunar.

1. Yukarıdaki ilk üç adımı tekrarlayın veya doğrudan buradan https://support.snapchat.com/en-US/co/sms-reset adresine gidin.

2. 'Parolanızı mı unuttunuz?' Düğmesine dokunun

3. Daha sonra sayfa size şifrenizi nasıl sıfırlamak istediğinizi soracak, SMS ile seçim yapacaktır.

4.Aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Kullanıcı adınızı, e-posta adresinizi ve telefon numaranızı giriniz. Metindeki ek bilgileri de açıklayabilirsiniz, burada karşı karşıya olduğunuz sorun hakkında bilgi verebilirsiniz.

5. "Ben bir robot değilim" i işaretleyin veya işaretleyin.

6. "Gönder" düğmesini tıklayın

7. Birkaç saniye bekleyin, hesabınızla ilişkili telefon numarasına bir doğrulama kodu gönderilmelidir.

8. Doğrulama kodunu girin ve 'Devam'ı seçin.

9. Son olarak, yeni istenen şifrenizi girin!

Snapchat hesabınız saldırıya uğradıysa veya hacklendiyse

Hesabınızın saldırıya uğradığı ve hesabınızdan gönderilen spam gibi şüpheli bir davranış yaşadığında, hesabınıza farklı bir konumdan, IP adresinden veya cihazdan girilmiş birinin sürekli olarak tekrar giriş yapmak zorunda kalması için sizi uyaran bildiri aldınız. Snapchat hesabınızla ilişkili cep telefonu numarası veya e-posta adresiniz izniniz olmadan listenize eklenen uygulama sizin izniniz olmadan değiştirildi. Bu durumda hesabınızın tehlikeye düştüğü olasıdır.

Böyle bir durumda, lütfen mümkün olan en kısa sürede aşağıdaki talimatları uygulayın:

1. Parolanızı değiştirin, parolanızı değiştirme veya sıfırlama hakkında ilk iki yöntem izleyin.

2. Hesabınızla ilişkili e-posta adresinin ve cep telefonunun Snapchat ayarlarınızda doğru olduğunu doğrulayın.

3. Hesabınızla ilgili hâlâ sorun yaşıyorsanız ve Snapchat'ın saldırıya uğradığını düşünüyorsanız, Snapchat ekibini şu adresten bilgilendirebilirsiniz: https://support.snapchat.com/en-US/co/hacked-account

  DİĞER Teknoloji HABERLERİ
  Güncel HABERLERİ
DÜĞÜN SALONLARI HAKKINDA! DÜĞÜN SALONLARI HAKKINDA! Düğün salonları bizim kendi kültürümüze has bir yapı olup, toplumumuzun önemli b..
AT ÇİFTLİĞİ HAKKINDA! AT ÇİFTLİĞİ HAKKINDA! Hafta sonlarını değerlendirmek adına değişik etkinlik yapmaktan hoşlanan insanla..
ÇİM BİÇME MAKİNESİ HAKKINDA! ÇİM BİÇME MAKİNESİ HAKKINDA! Yeşillik konusunda her zaman insanların bir ilgisinin ve yeşilliklere düşkünlükl..
GÖÇMEN KUŞLAR HAKKINDA! GÖÇMEN KUŞLAR HAKKINDA! Göçmen kuşlar inanılmaz bir şekilde her yıl binlerce kilometre yolu kusursuz bi..
  Kocaeli HABERLERİ
Ucuz Tatil İçin Püf Noktalar ! Ucuz Tatil İçin Püf Noktalar ! İnsan ne kadar kazanırsa kazansın bütçesi kısıtlıdır. Ama yapılacak küçük bir ar..
İğne Oyası Masa Örtüsü - Tepsi Örnekleri ve Modelleri İğne Oyası Masa Örtüsü - Tepsi Örnekleri ve Modelleri Bu yazımızın kosunu siz değerli bayanları yakından ilgilendirecek İğne oyası mas..
2018 Yazlık Kısa Saç Modeller 2018 Yazlık Kısa Saç Modeller 2018 kısa saç modelleri; Yaz mevsiminde, Sezonun trendi, asimetrik kesimli saçla..
Hayırlı Evlilik İçin Etkili Dualar ( evlilik için dualar ) Hayırlı Evlilik İçin Etkili Dualar ( evlilik için dualar ) Bütün bekar erkek ve kızların rüyalarını süsleyen hayellerini kurdukları hayırlı..
  Siyaset HABERLERİ
ÜLKEMİZDE YAPILMIŞ OLAN REFERANDUMLAR? ÜLKEMİZDE YAPILMIŞ OLAN REFERANDUMLAR? Referandum nedir; referandum, halkın siyasi iktidarlarının belirlediği veya deği..
En İyi 10 Bireysel Protesto En İyi 10 Bireysel Protesto Kimliği ve yüzü bilinmeyen bu adam Çin Ordusu'nun tanklarına tek başına direnmiş..
@fuatavni  Fuat avni kimdir ? fuat avni  yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) @fuatavni Fuat avni kimdir ? fuat avni yakalandı mı ? Fuat Avni yakalandı mı? Fuat Avni nerede! - ( 8 ) Kaynak Holding olayını duyuran Fuat Avni'nin kimliği ortaya çıktı mı? Fuat Avni ..
Aids Hakkında! Aids Hakkında! Kötü ününü oldukça hak eden henüz tedavisi bulunamamış ölümcül hastalıklardan bi..
  Spor HABERLERİ
Türkiye de Sporcu Olmak ! Türkiye de Sporcu Olmak ! Evet sevgili okuyucular. Bugün ülkemizin dinmek bilmeyen sıkıntısından birini si..
Google’ın düzenlediği Project Zero Prize adlı 6 ay sürecek yarışmaya isteyen herkes katılabiliyor! Google’ın düzenlediği Project Zero Prize adlı 6 ay sürecek yarışmaya isteyen herkes katılabiliyor! Vulnerabilities Rewards Program (VRP) adlı programda ise Google ürünlerinde açık..
En İyi 10 Yerli Dağ Bisikletleri En İyi 10 Yerli Dağ Bisikletleri Marka aslında bir İtalyan markası olmasına rağmen Türkiye'deki satılan ürünlerin..
Casino Oyunlarında Başarılı Olabilmeniz İçin 9 Altın Kural Casino Oyunlarında Başarılı Olabilmeniz İçin 9 Altın Kural Gözünüze çok basit bir tavsiyeymiş gibi görünse bile, olasılıkları hesaplayamad..
  Etkinlikler HABERLERİ
FESTİVALLER VE YAŞAM TARZI HAKKINDA! FESTİVALLER VE YAŞAM TARZI HAKKINDA! Bazı toplumların hem yöresel hem de toplumsal olarak, hem yaşam tarzları hem de ..
GÖRÜLMESİ GEREKEN YERLER: KAPADOKYA HAKKINDA! GÖRÜLMESİ GEREKEN YERLER: KAPADOKYA HAKKINDA! Hayatınızda bir değişikliğe gitmek veya bir şekilde rahatlamak istiyorsanız, siz..
Yaz Tatilinde Neler Yapılmalı? Yaz Tatilinde Neler Yapılmalı? Bütün bir yılın stresini atmak ve hem bedensel hem de ruhsal anlamda yenilenmek ..
Brezilya'da Eğlence Hayatı: Rio de Janeiro karnavalı Brezilya'da Eğlence Hayatı: Rio de Janeiro karnavalı Sambanın eklem ritmlerini hissetmek, kahvenin inanılmaz kokusunu duymak ve hayat..
  Sosyal HABERLERİ
Türkiye'de Şiddet Türleri ve Gelişmesi Türkiye'de Şiddet Türleri ve Gelişmesi Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşanan en kötü ve en can sıkıcı olayla..
O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor Gün geçmiyor ki sosyal hayatta insanlar birçok problemle karşılaşmasın. İşte böy..
BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal ortamlar, büyük şehirlerde yaşayan insanlar..
  Eğitim HABERLERİ
Karne Kıskançlığının Sebebi Aileler! Karne Kıskançlığının Sebebi Aileler! Okul döneminde çok basit olarak adlandırılsa da ‘karne kıskançlığı’ çocuğun iler..
Cumhuriyet Öncesi ve Sonrası Tarih Anlayışı Cumhuriyet Öncesi ve Sonrası Tarih Anlayışı Ulu Önder Atatürk’ün temel politikası, milli duygularımızı ve kültürümüzü kaybet..
DOĞUŞTAN YETENEKLİLER İÇİN GÜZEL SANATLAR AKADEMİSİ DOĞUŞTAN YETENEKLİLER İÇİN GÜZEL SANATLAR AKADEMİSİ Eğitim konusunda insanların çok hassas olmaları ve hayatlarını kazanmak adına bi..
Ygs ve Lys Sistemi Hakkında ! Ygs ve Lys Sistemi Hakkında ! Lisans Yerleştirme Sınavlarında adaylar aldıkları puanlara göre tercih listeleri..
  Yemek Tarifleri HABERLERİ
Çökertme Kebabı Tarifi - Yapılışı Çökertme Kebabı Tarifi - Yapılışı Kızarmış patateslerimizin üzerine sarmısaklı yoğurt gezdirelim. Son olarak da ka..
Düdüklü Tencerede Et Haşlama Yemeği Yapılışı - Tarifi Düdüklü Tencerede Et Haşlama Yemeği Yapılışı - Tarifi Bu aşamadan sonra kullanacağınız et, dana eti ise 50 dakika, koyun eti ise 30-40..
Salçalı Sosis Sote Nasıl Yapılır? Salçalı Sosis Sote Nasıl Yapılır? Sosisleri bir parmak enliliğinde yuvarlak yuvarlak doğrayın. Bir tencerede sıvı ..
Tavuk Büryan Tarifi - Yapılışı Tavuk Büryan Tarifi - Yapılışı Öncelikle tavuk bagetlerini üzerini örtecek kadar suda haşlıyoruz. Burada dikkat..
NAMAZ VAKİTLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
18.01.2019 20:30 Teleset M. Akhisarspor 1 - 3 Beşiktaş
19.01.2019 19:00 Galatasaray 6 - 0 Ankaragücü
19.01.2019 13:30 Erzurum BB 1 - 2 Atiker Konyaspor
19.01.2019 16:00 Antalyaspor 0 - 0 Kayserispor
19.01.2019 13:30 Evkur Yeni Malatyaspor 3 - 2 Göztepe
20.01.2019 19:00 Trabzonspor 2 - 4 İstanbul Başakşehir
20.01.2019 16:00 Aytemiz Alanyaspor 2 - 0 Demir Grup Sivasspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
Yukarı