HABER AKIŞI

Taksitli Nakit Avans Çekme Nasıl Olur?

 Tarih: 15-02-2018 19:39:34
Kredi Kartından Para Çekme: Kredi kartları günlük hayatımız da ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz, evrak ve belgelere ihtiyaç duymadan kullandığımız nakit ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. Çoğu alışveriş yerlerinde kredi kartları ile taksitli ihtiyaçlarımızı giderebiliriz.

Kredi Kartından Para Çekme: Kredi kartları günlük hayatımız da ihtiyaçlarımızı karşılayabileceğimiz, evrak ve belgelere ihtiyaç duymadan kullandığımız nakit ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. Çoğu alışveriş yerlerinde kredi kartları ile taksitli ihtiyaçlarımızı giderebiliriz.

 

Kredi kartları temel olarak beyaz eşya mobilya gibi ihtiyaçlarımızın giderilmesinde kullanılmaktadır. Bunların yanı sıra bazen nakit sıkıntıları olduğu dönemlerde de ihtiyaçlarımıza cevap vermektedir.

 Kredi kartları ile nakit çekme

Kredi kartlarından çekilecek olan nakit paralar da, bankalar nakit çekim ücreti talep etmektedir. Zahmetsizce kullanabildiğiniz nakitleriniz de bankalar da komisyon tarzında bir miktar ücret almaktadır. Limitleriniz dâhilinde kredi kartlarınızdan nakit çekebilirsiniz. Bankanızın sizlere özel tanımlamış olduğu limitlerin üzerine çıkmakta, yine bankalar ile görüşülerek yapılacak olan limit artırımları ile gerçekleşmektedir.

Kredi kartlarından nakit çekileceği zamanlar da, dilerseniz bankanızın sizlere özel olarak tasarlamış olduğu taksitlerle de çekebilirsiniz. En fazla dokuz taksit olarak sınırlandırılmış olan taksit sayısı, kesin bir kanun ile sabitlenmiştir. Dilerseniz çekeceğiniz miktarı taksitler halinde rahatlıkla geri ödeyebilirsiniz. Taksitler ile çekeceğiniz nakit paralar da ise bankalar belirli oranlarda vade farkları uygulamaktadır.

Yüksek limitler de nakit çekme

Kredi kartları ile ATM’lerden limitiniz dâhilinde nakit para çekebilirsiniz. Limitler genel olarak ta 2000 TL ile sınırlıdır. ATM’lerden bu miktardan fazla nakit para çekilmemektedir. Eğer kredi kartı limitiniz çok daha yükseklerde ise ve çekeceğiniz tutarlar da 2000 TL nin üzerinde ise, bankaların şubelerinden bu işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Şubeye giderek kendi kredi kartınızdan yüksek tutarlar da nakit çekmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Şube çalışanları da sizin bu talebinize istinaden kredi kartınızdan dilediğiniz tutarı çekerek hesabınıza aktarmaktadır. Ardından bu hesaptan sizlere parayı teslim etmektedir. Çekeceğiniz tutar ne kadar olursa olsun, taksit sayılarınız da herhangi bir değişiklik bulunmamaktadır. Taksit sayınız yine dokuz ay ile sınırlı kalmaktadır.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans Çekme

Bankaların finansal destek olarak tüketicilere sunduğu pek çok hizmet bulunmaktadır. Bankaların tüketiciler için sunduğu finansal hizmet çeşitliliği taleplerle ilgili olarak şekillenmektedir. Bu nedenle her tüketicinin finansal destek açısından ilk başvuracağı yer bankalar olmaktadır. Peki, bankaların tüketiciler için sunmuş olduğu bu hizmet çeşitliliği nelerden oluşmaktadır.

Bankalar yukarıda da izah edilmekte olan birçok hizmetleri açıklamak gerekirse kredi, anında kredi -cepte kredi, sms kredisi, konut ve tüketici kredisi gibi sıralamak mümkün. Ancak kredi ve benzer ürünler birçok tüketici için zaman kaybı oluşturabileceğinden bu hizmetin yerini tutan bir başka seçeneklerde mevcut. Bu seçeneklerin başında taksitli nakit aynı şekilde sadece basit bir taleple oluşturmam mümkün. Taksitli nakit avans sistemi genel olarak daha düşük miktarda kullanılabileceğinden talep oranı diğer benzeri ürünlerden çok daha fazla olmaktadır. Taksitli nakit avans sistemi kullanabilmek için bankaya uğramaya dahi gerek yok.

Bankanın ATM simsen talep oluşturarak anında nakit avans hizmetinden yararlanabilmektedir Bunun için müşteri olduğunuz bankanın atm sine uğramak ve bankanın size sunmuş olduğu imkânlar dâhilinde taksitli nakit avans hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Şube şube aramaya gerek yok hemen en düşük faiz oranları ve bu fırsattan yararlanın. Taksitli nakit avans çekmek isteyenlerin yapması gereken sadece budur. Üstelik taksitli nakit avans çekme hizmeti çok kolay. Sizin de olası sıkışık olma durumunda finansal desteği hiçbir aracı kişi veya kuruma gerek kalmadan müşterisi olduğun bankanın atm sinden gerçekleştirme imkânına kavuşmuş oluyorsunuz. Taksitli nakit hizmeti sayesinde borcunuzdan kolay bir şekilde kurtulmak mümkündür. Mevcut olan ihtiyaçlarını aracılığı ile kendini sıkmadan daha rahat bir şekilde kurtulmak istemez misiniz? Bizler sizin varış.

Hsbc Taksitli Nakit Avans Çekme

Milyonlarca insan bazen nakit durumları iyi olmadığı için çeşitli yöntemlerden yararlanarak bütçelerine nakit girişi yapılmasını sağlıyor. Bireyler günümüzde çevresindeki kişilerden borç almak yerine böyle durumlarda bankaları tercih ederek nakit ihtiyaçlarını karşılıyor. Birçok kişinin nakit ihtiyacını karşılamak için tercih ettiği bankalardan bir tanesi de Hsbc bankasıdır. Hsbc bankası müşterileri için taksitli nakit avantajları sunuyor ve bu ayrıcalıklardan yararlanarak nakit çeken müşterilerinin taksitler halinde ödemelerini yapmalarına olana tanıyor.

Hsbc taksitli nakit avans avantajlarından yararlanmak isteyen Hsbc müşterilerinin kredi kartlarının ya da hesap kartlarının olması gerekiyor. Bankanın kartlarını kullanarak kısa sürede istenilen miktarda nakit avans çekilebiliyor. Hsbc bankasına ait bankamatiklerden, banka şubelerinden ya da telefon bankacılığından yararlanarak kolaylıkla nakit avans çekilebiliyor. Ayrıca internet bankacılığından yararlanarak da nakit avans çekmek mümkündür. Bankanın nakit avans çekim için belirlediği alt limit 200 TL tir. Bu nedenle Hsbc nakit avans çekmek isteyen kişilerin en az 200 TL nakit çekmeleri gerekiyor. Hsbc bankasının nakit avans çekim işlemi için herhangi bir ekstra ücret almadığını da hatırlatalım.

Banka müşterileri aylık %2,02 gibi oldukça düşük olan faiz oranlarıyla diledikleri gibi nakit avans çekebiliyorlar. Hsbc taksitli nakit avans kullanılarak çekilen ücretlerin ödemelerindeki vade de müşterilerin tercihine bırakılıyor. Taksitli nakit avans çeken banka müşterileri ödemelerini 3,4,5 ya da 6 aylık olarak vadeler halinde ödeyebiliyorlar. Maksimum vade ise 9 aydır. Bankanın bu konuda müşterilerine sağladığı en önemli avantajlardan bir tanesi ise nakit avans çekebilmek için herhangi bir farklı protokole ya da işleme gerek olmamasıdır. Taksitli nakit avans çeken bireyler istedikleri zaman bankanın müşteri hizmetlerini arayarak bankaya olan ödemelerini tek bir seferde kapatabiliyorlar.

Vakıf Bank Taksitli Nakit Avans Çekme Nasıl Olur

Kredi kartları, son yıllarda hayatımızda çok önemli bir yer edindi. Genç insandan yaşlı insanına, hepimizin cebinde bulunması normal bir araç haline geldi. Ayrıca bankalar üzerinden maaş ödenmesinin yasalaşması, bizleri bankalara daha fazla yaklaştırıyor. Hesap kartı bulunması zorunlu olduğundan ötürü bankanın müşterisi olmuş bulunuyoruz. Bundan sonrası ise bankanın satış ve pazarlama gücüne bağlı. Elinde sonunda vatandaşa kredi kartını bir şekilde aldırıyorlar.

Ancak bir gerçek var ki, kredi kartı artık çok yaygında olsa, bazı durumlarda illa ki nakit ihtiyacımız oluyor. En can alıcı örneğim ise, bankaya olan borcunuzu kredi kartı ile ödeyemezsiniz öyle değil mi? Ancak buna farklı çözüm yolları yokta değil. Vakıfbank, müşterilerine sunduğu kredi kartlarının limiti kadar, belirli faiz oranlarında nakit avans çekme imkânı sunuyor. Üstelik bunu taksitli olarak da kullanmamız mümkün. 9 taksite kadar geri ödeme imkânlarıyla, Vakıfbank müşterilerine bu hizmeti layıkıyla sunmakta. Hayatımızda hepimizin artık bankalar ile ilişkisi mevcut ve nakit ihtiyaçlarımızı bu gibi imkânlar ile gidermek gerçekten büyük bir avantaj. Üstelik para bulduğumuzda ise karta olan borcumuzun tamamını yatırdığımızda aradaki faizde işlenmiyor. Üstelik Vakıfbank, yılın bazı dönemlerinde, taksitli nakit avans çekimi işlemlerine özel düşük faiz oranlarını da uyguluyor. Buda kullanıcıları cezbedici bir durum.

Günümüzde insanlardan borç para almak artık neredeyse imkânsızdır. Alınsa bile illa ki birileriyle tartışma konusu oluyor. Bu sebepten banka her zaman daha avantajlı oluyor. Üstelik kredi başvuruları ile uğraşmaktansa, Vakıfbank taksitli nakit avans çekme işlemiyle anında paramızı 24 saat Vakıfbank ATM'lerinden temin edebiliyoruz. 9 taksite kadar geri ödeme planıyla aylık olarak rahat rahat ödeyebilme imkânı da ayrı bire avantajı sayılabilir. Kredi kartlarımızı fazla abartmadan bu tür durumunlar da faydalı olarak kullanabiliriz.

Halk bankası taksitli nakit avans çekme

Para herkesin ihtiyacı olan, kişisel sorunları veya kurumsal niteliklere hitap eden dünyanın en büyük ve en bulunmaz serveti olarak bilinir. İnsanlar para için birden fazla meslekte veya birden fazla şekilde çalışıp, emek harcadıktan sonra emeklerinin karşılığı olan ve onların ihtiyacını karşılayacak yetkiye sahip olan parayı alırlar.

Bankaların olmadığı dönemlerde, para bulma, borç alma, kredi çekme gibi bugünlerde çok kolay yapılan işlemler zor bir şekilde görünemiyordu. Bankaların olmadığı dönemlerde para almak veya borç almak oldukça zor bir durumdu. Çünkü dönemsel hareketlere bakıldığı zaman o zamanlarda kimsenin elinde karşısındaki kişiye verecek kadar miktar bulunmuyordu. Ama bankalar hayatımıza girdikten sonra bir takım gelişmeler ve hayliyle değişimler yaşandı.

İnsanlar artık bir başkasından borç istemden, bir başkasına boyun eğmek zorunda kalmadan ve bir başkasının karşısında ezilmeden kolaylıkla para alıp ve onu uzun dönemler içerisinde ödeme gibi bir imkânlarını bankalar oluşturdu. Bankalara özellikle son dönemlerde insanların en çok ziyaret etmiş olduğu kurumlar arasında. Gelişen ve değişen ekonomi ile insanların hayat şartları biraz daha zorlaşıyor. Veya insanlar çeşitli ihtiyaçlarının doğurmuş olduğu sebeplerden dolayı bankalara başvurarak para yani yeni adı ile kredi çekme imkânını bulabiliyorlar.

Sadece bankalarda krediler verilmiyor. Son dönemlerde gelişen bankacılık sistemi ile insanlara artık krediler veya nakit avans işlemleri insanların daha da ilgisini çekmeyi başarabiliyorlar. Nakit avans sistemi, taksitli nakit avans veya tek çekim nakit avans sistemleri ile para çekmenin kolaylığına dem vuruluyor.

Halk bankası diğer bankaların aksine taksitli nakit avans sistemi ile müşterilerin ilgisini çekiyor. Nakit avansı Halkbank’tan çektikten sonra, belirtilen tarihler arasından halk bankasına ödeme yaparak sadece tek seferde para ödeyip kendinizi yükün altına sokmadan. Taksitli sistem sayesinde kolaylıkla taksit taksit ödeyebileceğiniz bir nakit avans sistemini Halk Bank sağlıyor.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde birçok kişi günlük hayatlarını devam ettirmek için belirli bir gelire sahip olmalıdır. Ancak kazanılan gelirler çoğu zaman kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaz duruma gelebiliyor. Bu durumda birçok kişi farklı bankalardan aldıkları kredi kartlarını kullanmaktadır. Kredi kartı sayesinde banka müşterileri istedikleri zaman kredi kartlarından nakit avans, ya da taksitli nakit avans çekebilmektedir. Ayrıca kredi kartı sayesinde bireyler yanlarında para olmasa bile istedikleri gibi alışveriş yapabiliyorlar. Üstelik yapılan alışveriş istediği takdirde çeşitli taksitlere bölünerek de yapılabiliyor. Kredi kartlarıyla yapılan harcamalar ay sonlarında müşterilere ekstre ismi verilen bir belgeyle gönderiliyor ve müşteriler ay içerisinde yaptıkları harcamaları ay sonunda ödeyebiliyorlar.

Eskiden kredi kartı almak için bireylerin uzun bir süreçten geçmesi gerekiyordu. Kredi kartı almak için kişilerin bankalara giderek kredi kartı başvurusunda bulunması gerekiyor ve sonrasında bireylerden oldukça fazla evrak isteniyordu. Ancak günümüzde teknolojinin de gelişmesi ve bankaların kredi kartı konusundaki yaklaşımlarının değişmesi üzerinde birçok kişi istedikleri bankadan rahatlıkla kredi kartı alabiliyor.

Tabi ki bu süreç içerisinde müşterilerine daha fazla kolaylık sağlayan bankalar da bulunuyor. Bu konuda müşterilerine hiçbir sorun çıkarmadan sorunsuz bir şekilde kredi kartı veren bankalardan bir tanesi Odeabank'tır. Odeabank kredi kartı için başvuruda bulunan kişiler eğer ortalama bir kredi notuna sahipse kısa sürede kredi kartlarını alabiliyorlar. Odeabank diğer bankalar gibi müşterilerinden ekstra belgeler talep etmiyor ve kendilerine yapılan başvuruları anında değerlendirip kredi kartını veriyor. Türkiye'nin en önemli bankalarından bir tanesi olan Garanti Bankası'da kredi kartı almak için birçok kişinin başvurduğu bankalardan bir tanesidir. Garanti Bankası'na farklı başvuru platformları aracılığıyla ulaşarak kısa sürede kredi kartı başvurusu yapılabiliyor ve istenilen kredi kartına sahip olunabiliyor.

En Çok Bonus Veren Kredi Kartları

Kredi kartları sayesinde giyim ve gıda alışverişi yapar ve ihtiyaçlarımızı karşılarız. Hayatımızda sürekli artan pahalılık ve gelirin yetersiz olması sonucu kullandığımız kredi kartları, bonuslar kazandırarak bir miktar bedava alışveriş yapabilmemize olanak tanımaktadır.

En çok bonus kazandıran kredi kartları, Bonus kart ve Word kredi kartları olmaktadır. Son dönemde popüler olmaya başlayan Maximum özellikli kredi kartları da iyi kazandırmaktadır. Ancak kredi kartlarının bonuslarından faydalanmak için, kampanyaları takip etmeniz gerekir. Dönem dönem kampanyalar yapan kredi kartları ekstra bonuslar kazandırmakta ve bu bonusların bazılarının harcanması için süre sınırlaması konulmaktadır.

Mesela 250 TL tutarında alışveriş yapanlara 50 TL bonus vaad eden kampanya için kazandığınız bonusları belirli bir tarihe kadar harcamazsanız, kartınızdan geri alınır. Bu durumla karşılaşmamak için kredi kartınızı kullandığınız market ve mağazalarda, kartını kullandığınız bankanın posu olması gerekir. Bu şekilde daha fazla bonus biriktirebilirsiniz.

Bonusları biriktirip cep telefonunuz için dakikalar da alabilirsiniz ama birçok kişi biriktirip bedava alışveriş yapmayı tercih eder. Bedava alışveriş yapabilmek için yine kredi kartınızın posundan bu puan ya da bonusları harcamanız gerekir. Bonuslarınızda ne kadar kaldığını öğrenmek için bankamatikleri ya da internet bankacılığını kullanabileceğiniz gibi her ay gelen ekstrenizde de, kaç liralık bonusunuz olduğu yazar.

En çok bonus kazandıran kredi kartları, en çok alışveriş yaptığınız ve bu alışverişleri kredi kartını kullandığınız bankaların poslarından yaptığınız kredi kartlarıdır. Anlaşmalı kurumlardan yapılan alışverişler her zaman daha çok bonus kazandırır. Siz de alışverişinizde daha fazla bonus kazanmak istiyorsanız anlaşmalı kurumlardan alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kampanyaları takip ederek daha fazla bonus kazanmak için belirlenen tarihlerde alışveriş yapabilirsiniz. Her banka için düzenlenen bu kampanyalardan bankanıza uygun olanları seçebilirsiniz

  DİĞER Ekonomi HABERLERİ
  Güncel HABERLERİ
İkizler Burcunun Günlük Burç Yorumu - İkizler Burcunun Haftalık Burç Yorumu, İkizler Burcunun Yıllık Burç Yorumu İkizler Burcunun Günlük Burç Yorumu - İkizler Burcunun Haftalık Burç Yorumu, İkizler Burcunun Yıllık Burç Yorumu İkizler Burcunun Günlük Burç Yorumu - Bugün sizin burcunuzu neler bekliyor? Bur..
Yengeç Burcunun Günlük Burç Yorumu - Yengeç Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Yengeç Burcunun Yıllık Burç Yorumu Yengeç Burcunun Günlük Burç Yorumu - Yengeç Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Yengeç Burcunun Yıllık Burç Yorumu Yengeç Burcunun Günlük Burç Yorumu - Bugün sizin burcunuzu neler bekliyor? Burcu..
Aslan Burcunun Günlük Burç Yorumu - Aslan Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Aslan Burcunun Yıllık Burç Yorumu Aslan Burcunun Günlük Burç Yorumu - Aslan Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Aslan Burcunun Yıllık Burç Yorumu Aslan Burcunun Günlük Burç Yorumu - Bugün sizin burcunuzu neler bekliyor? Burcun..
Başak Burcunun Günlük Burç Yorumu - Başak Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Başak Burcunun Yıllık Burç Yorumu Başak Burcunun Günlük Burç Yorumu - Başak Burcunun Haftalık Burç Yorumu, Başak Burcunun Yıllık Burç Yorumu Başak Burcunun Günlük Burç Yorumu - Bugün sizin burcunuzu neler bekliyor? Burcun..
  Kocaeli HABERLERİ
 YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI! YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI! Günlük burç yorumları Şenay Yangel Rezzan Kiraz sizler için yorumladı. Burcunuz..
resim yok DERİNCE Derince, Cumhuriyet döneminin ortaya çıkardığı yeni yerleşim yeridir. Tarihi çok..
resim yok DONANMA KENTİ GÖLCÜK İzmit Körfezi’nin güney sahilinde yer alır. Gölcük, özgün bir donanma kenti nite..
resim yok GEBZE İş hayatı söz konusu olduğunda adını işitmenin kimseyi şaşırtmadığı Türkiye’nin ..
  Siyaset HABERLERİ
Kemal Kılıçdaroğlu İzmir programını Neden İptal Etti? Kemal Kılıçdaroğlu İzmir programını Neden İptal Etti? Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkanları Zirvesi’ne ve İzmir’de düzenlenen ön..
Tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Yazarları, Tüm Suçlamaları Reddetti Tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Yazarları, Tüm Suçlamaları Reddetti Kısa bir süre önce Cumhuriyet Gazetesi’ne yönelik olarak düzenlenen operasyon ka..
Terör soruşturmasında son dakika! Terör soruşturmasında son dakika! Gülten Kışanak ve eş başkan Fırat Anlı; tutuklanmaları istemiyle adliyeye sevk e..
Terör soruşturmasında son dakika! Terör soruşturmasında son dakika! Gülten Kışanak ve eş başkan Fırat Anlı; tutuklanmaları istemiyle adliyeye sevk e..
  Spor HABERLERİ
Fenerbahçeden Mesut Özil ve Ben Arfa Atağı Fenerbahçeden Mesut Özil ve Ben Arfa Atağı Hürriyet Fenerbahçe muhabiri, Fenerbahçe ve Mesut Özil ile ilgili olay yaratacak..
Eurosportun Öncülüğünde Drone Yarışları Düzenlenecek! Eurosportun Öncülüğünde Drone Yarışları Düzenlenecek! Her gün daha da gelişen Droneler’den hiç beklenmedik adımlar. Günümüzde insansız..
CSGO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu CSGO Türk Milli Takımımız Dünya Şampiyonu Oldu Son yıllarda popülerliği artmaya başlayan e-spor oyunların başında gelen CS GO'n..
 YAŞAM KOÇU SİZE NE KATAR? YAŞAM KOÇU SİZE NE KATAR? Yaşam koçluğunu günümüzde koçluk kavramı üzerinde değerlendirilen diğer dallarda..
  Etkinlikler HABERLERİ
YAZ OLİMPİYATLARI ÜLKESİ:BREZİLYA YAZ OLİMPİYATLARI ÜLKESİ:BREZİLYA Yaz olimpiyatlarının gerçekleşeceği ülke olan Brezilya olimpiyatların yapılacağı..
Yazlık Ilıcası Yazlık Ilıcası Yazlık Ilıcası yüzyıllarca buradaki köy insanının yaşamının önemli bir parçası ..
İzmit’in Cazibe Merkezi, Kültür Tepesi İzmit’in Cazibe Merkezi, Kültür Tepesi İzmit Belediyesi uzun yıllardan beri atıl vaziyette olan Saat Kulesi ve çevresin..
Sapanca Gölü Kıyısında Bisiklet ve Kırkpınar’da Kahvaltı Keyfini Yaşayın Sapanca Gölü Kıyısında Bisiklet ve Kırkpınar’da Kahvaltı Keyfini Yaşayın Eşsiz doğası, mükemmel manzaraları, huzur veren atmosferi ile Sapanca yurt içi t..
  Sosyal HABERLERİ
O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor O kampanya sosyal medyada hızla yayılıyor Gün geçmiyor ki sosyal hayatta insanlar birçok problemle karşılaşmasın. İşte böy..
BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ BALIK TUTKUNLARININ ADRESİ TAHTALI GÖLETİ Kentleşmeyle birlikte yok olan doğal ortamlar, büyük şehirlerde yaşayan insanlar..
  Eğitim HABERLERİ
DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı mı? Ek Tercih Süresi Ne Zaman Sona Erecek? DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı mı? Ek Tercih Süresi Ne Zaman Sona Erecek? Uzun süredir öğrencilerin heyecanla ve merakla bekledikleri DGS ek yerleştirme t..
DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı mı? Ek Tercih Süresi Ne Zaman Sona Erecek? DGS Ek Yerleştirme Tercihleri Başladı mı? Ek Tercih Süresi Ne Zaman Sona Erecek? Uzun süredir öğrencilerin heyecanla ve merakla bekledikleri DGS ek yerleştirme t..
Ders Çalışmada Süreklilik Ders Çalışmada Süreklilik Ders çalışmak bilindiği üzere sabır ve kararlılık gerektiren bir eylemdir. Bunun..
Gecelere Kadar Ders Çalışılır Mı ? Gecelere Kadar Ders Çalışılır Mı ? Birçoğunuzun sıkça duymuş olduğu cümlelerden bir tanesidir, gecelere kadar ders ..
  Yemek Tarifleri HABERLERİ
Mercimek Köftesi Nasıl Yapılır? Mercimek Köftesi Nasıl Yapılır? Özellikle de günlerin vazgeçilmez ikramı arasında yer alan mercimek köftesi ya d..
ELMALI KURABİYE TARİFİ ELMALI KURABİYE TARİFİ Çocuklarımızın ve bayanların günlerinin vazgeçilmezidir elmalı kurabiye. Çok fa..
Perde Pilavı Yapılışı Perde Pilavı Yapılışı Pilav lezzetinin farklı bir yüzüne tanık olmak istiyorsanız perde pilavı uzun za..
Mantarlı Pilavı Yapılışı Mantarlı Pilavı Yapılışı Mantarlı pilav, sağlıklı beslenmeye dikkat edenler için en uygun besin tercihler..
NAMAZ VAKİTLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

resmi ilanlar
Yukarı